Προς το περιεχόμενο

[Κάρτα γραφικών] 7870 (tahiti le) £164.39 (200€) amazon.uk


SokinLyg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις μου ήρθε mail ότι έγινε dispatched η κάρτα. :D

 

Το κακό... μου την έστειλαν με Deutsche Post DHL. Οπότε καλή υπομονή μέχρι να έρθει.. :P

Δεν ξέρω αν ειναι κακό..μια φορά που μου έτυχε ήρθε την επόμενη και έμεινα :shock:  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα εστάλει.. Ελπίζω να έρχεται με συστημένο γιατί ο ταχυδρόμος στην περιοχή μου πετάει τα μη συστημένα στην αυλή!

 

Και βλέπω τώρα και την δίπλα προσφορά για την 7950 στην ίδια τιμή..Λέτε να την πατήσαμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν ξέρω αν ειναι κακό..μια φορά που μου έτυχε ήρθε την επόμενη και έμεινα :shock:  

 

 

Και σε μένα εστάλει.. Ελπίζω να έρχεται με συστημένο γιατί ο ταχυδρόμος στην περιοχή μου πετάει τα μη συστημένα στην αυλή!

 

Και βλέπω τώρα και την δίπλα προσφορά για την 7950 στην ίδια τιμή..Λέτε να την πατήσαμε;

 

Διαβαστε ρε παιδια το Pinned θεμα, αναφερονται επακριβως αυτα εκει. Σε οποιον εχει σταλει ξερει ποτε θα του ερθει και αν ειναι κουριερ η οχι (τα γραφω εκει).

 

[Το "DHL" (σκετο) πακετο σου, σου ηρθε επομενη μερα ntelix, αλλιως εσταλει στον indiko_xoiridio η καρτα του θεματος]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαστε ρε παιδια το Pinned θεμα, αναφερονται επακριβως αυτα εκει. Σε οποιον εχει σταλει ξερει ποτε θα του ερθει και αν ειναι κουριερ η οχι (τα γραφω εκει).

 

[Το "DHL" (σκετο) πακετο σου, σου ηρθε επομενη μερα ntelix, αλλιως εσταλει στον indiko_xoiridio η καρτα του θεματος]

Ηταν τοτε με το Black Fridays και ήταν ενα τηγάνι tracked DHL. ένω είχα πάρει και αλλα πράγματα ήρθε μόνο αυτο, την επόμενη μέρα, τα αλλα μετά απο μια εβδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι ηταν σκετο "DHL" (κουριερ), του φιλου ειναι "Deutsche Post DHL" (Ελτα)  και θα του εχουν δωσει estimate arrival 10 ή 11 Ιουνιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την έχω κάνα 2μηνο και είμαι 100% ευχαριστημένος

Σε αυτά τα λεφτά είναι η καλύτερη που μπορείς να βρεις

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε. H κάρτα είναι σε στάδιο dispatching now και χρεώθηκε η κάρτα 197€. Πολύ καλή τιμή σε σχέση με τα 200+ στο σκρουτζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν καποιος αλλαξει γνωμη και δεν την θελει ή για καποιο λογο δεν του κανει ας επικοινωνησει μαζι μου...

Τωρα υπαρχει διαθεσιμη απο το Amazon;

Επεξ/σία από Inler
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες τελικα ποσες μερες σας εκανε το Deutsche Post DHL? 

 

σημερινο disp και αφιξη 19 πολυ δεν ειναι για ευρωπη?

 

η βαζουν μια ημνια ετσι χοντρικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...