Προς το περιεχόμενο

Service infoquest για laptop


auron10000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η infoquest δεν είναι μαγαζί λιανικής είναι αντιπρόσωπος της hp και έχει και το service γενικά δεν ακούγονται τα καλύτερα και δύσκολα κατά την γνώμη μου θα βγάλεις άκρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α σωθηκα και που να παω ρε παιδια οταν η κοσμοντατα που το αγορασα kai h Hp μου λεει εκει το πανε?



λαθος εννοουσα οταν και οι δυο μου λενε οτι εκει θα το πανε και οτι η να παω μονος εκει? τσαμπα Λαπτοπ αγορασα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ ποιό παλιά χρειάστηκα να αγοράσω έναν φορτιστή/τροφοδοτικό για Hp δεν είχα κανένα πρόβλημα με την συναλλαγή μου.

βέβαια μου είχαν πιάσει τον κ@λο,αλλά κανένα παράπονο φιλικότατη!

μπορεί  με τα χρόνια να έχουν αλλάξει(πρός το χειρότερο η το καλύτερο) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 προς το καλυτερο οταν με παιδευουν εδω και ποσο καιρο με το να μου διδουν μια αλλο μια  να μου αλλαζουν ανεμιστηρακι και στο δευτερο που παιρνω αφου το πρωτο ειχε προβλημα δεν νομιζω να παει στο καλυτερο στο χειροτερο σιγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 προς το καλυτερο οταν με παιδευουν εδω και ποσο καιρο με το να μου διδουν μια αλλο μια  να μου αλλαζουν ανεμιστηρακι και στο δευτερο που παιρνω αφου το πρωτο ειχε προβλημα δεν νομιζω να παει στο καλυτερο στο χειροτερο σιγουρα

για να καταλάβω.

θέλεις ανεμηστιράκι για το λάπτοπ σου;είσαι μέσα στην εγγύηση η εκτός?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μου την ειπε η ΗΡ αυτην την εταιρια για δικα τους service sigouro einai?



αν και το γραφει πανω απλα μου εκανε εντυπωση που δεν μου το ειπαν.... για δικα τους οτι ειναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την infoquest έχω διαβάσει τα χειρότερα. Για την Login έχω διαβάσει κατα καιρούς καλά λόγια. Δες εδώ ένα θεματάκι http://www.insomnia.gr/topic/429703-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-service-hp-pavilion-dv6-1310sv-espresso/

 

Προσωπική άποψη δεν έχω για καμιά από τις δυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ θα το σκεφτω και θα αποφασισω γιατι με εχουν πιασει τα νευρα μου πια με αυτο το πραγμα....δυο μηνεσ απο δεκεμβρη που το πηρα με ταλαιπωρουν :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α σωθηκα και που να παω ρε παιδια οταν η κοσμοντατα που το αγορασα kai h Hp μου λεει εκει το πανε?

λαθος εννοουσα οταν και οι δυο μου λενε οτι εκει θα το πανε και οτι η να παω μονος εκει? τσαμπα Λαπτοπ αγορασα?

  

προς το καλυτερο οταν με παιδευουν εδω και ποσο καιρο με το να μου διδουν μια αλλο μια  να μου αλλαζουν ανεμιστηρακι και στο δευτερο που παιρνω αφου το πρωτο ειχε προβλημα δεν νομιζω να παει στο καλυτερο στο χειροτερο σιγουρα

Τελικά σε βασανίζει η cosmodata, η infoquest ή κάποιο άλλο εξουσιοδοτημένο service της HP?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρδω ρωταω απλα αν ξερει καποιος αν  το SErvice της INfoquest einai kalo γιατι πηγα στην cosmodata με  ενα λαπτοπ χαλασμενο που μου εδω σαν και μου λενε πηγαινε εκει να κανεις ποιο γρηγορα γιατι εμεις θα κανουμε καιρο να στο φερουμε....

και με την Κοσμοντατα γενικα τα εχω γιατι πηρα το λαπτοπ δεκεμβρη ανεβαζε 100 ρια το πηγα εκει το πηγανε λενε στην ΗΡ και τους ειπε δωστε του αλλο ειναι χαλασμενο αυτο το μοντελο και παιρνω και το δευτερο και εχει και αυτο προβλημα....στην θεση μου εσυ μαζι τους δεν θα τα επαιρνες? η θα ελεγες καλο μαγαζι?

 

Φιλε  dankannn ειναι to hp paviliog g6 2160 ev

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H InfoQuest είναι επίσημος service provider σε HP και Lenovo (μεταξύ άλλων).

 

Τους αποφεύγεις, γιατί είναι μακράν ο ακριβότερος service provider και ο χειρότερος σε χρόνους παράδοσης/αποκατάστασης βλαβών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...