Προς το περιεχόμενο

Διαρροή του Android 4.2.2 Jelly Bean για το Galaxy S III


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να δούμε φίλοι, και γω πρόσφτα πήρα το Note και δεν ξέρω και πολλά αλλά αν προχωρήσει η σαμσουνγκ και βάλει το ίδιο λογισμικό με σ4 νομίζω θα είμαι υπερκαλυμμένος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι θα δεί, updates;

 

Δε το νομίζω. Βγήκε στην αγορά το επόμενο μοντέλο και θα ασχοληθούν με αυτό;

 

Μακάρι βέβαια, αλλά χλωμό το κόβω...

Κανείς δεν μπορεί να πει με σιγουριά αλλά δεν νομίζω να ναι η τελευταία αναβάθμιση για το S3.

Το S2 είχε 2.3, 4.0 και μετά 4.1 και δεδομένου ότι η σειρά galaxy είναι η κύρια εικόνα της Samsung, δεν νομίζω να αφήσει τόσους χρήστες παραπονεμένους.Ας βγάλει documentation και ας μην δωσει το touchwiz.

 

ps.Φήμες Λένε ότι τον Ιούνιο θα βγει η τελική έκδοση.Αν ισχύσει, τότε θα φανεί η ανωτερότητα της Samsung, που αναβαθμίζει γρήγορα τα κινητά της. Μη ξεχνάτε ότι μόνο το S4 έχει 4.2.2 από την τελευταία γενιά, και σύντομα το S3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς δεν μπορεί να πει με σιγουριά αλλά δεν νομίζω να ναι η τελευταία αναβάθμιση για το S3.

Το S2 είχε 2.3, 4.0 και μετά 4.1 και δεδομένου ότι η σειρά galaxy είναι η κύρια εικόνα της Samsung, δεν νομίζω να αφήσει τόσους χρήστες παραπονεμένους.Ας βγάλει documentation και ας μην δωσει το touchwiz.

 

 

το s2 μου ακομα στο 4.0.4 ειναι παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο τους που φέρνουν πράγματα που παρουσίασαν στο S4 τόσο σύντομα στο S3. Θα μπορούσαν να μη το κάνουν ή να το καθυστερήσουν για να αυξήσουν τις πωλήσεις του (πιο ακριβού) S4. Γενικά η samsung έχει πολύ καλή πολιτική με τις αναβαθμίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paidia diavasa oti to glx s4 mini kikloforei 30 maioy isxyei ?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Να ανακοινωθεί τότε, μπορεί, να κυκλοφορήσει στην Ελλάδα, μάλλον αδύνατον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι καλά που βγάζουν αναβαθμίσεις χαχαχαχα

Sii ελληνικότατο η τελευταία έκδοση ειναι η 4.0.3 !!!

Sent from my iPhone using Insomnia

αρχηγε σε ενημερωνω οτι το galaxy s2 εχει επισημα αναβαθμιστει σε 4.1.2 εδω και 3 μηνες ενω με ρομ βαζεις 4.2.. και επειδη η σσχετοσυνη δεν ειναι δικαιωμα οταν μιλας σε εξειδικευμενο φορουμ, σε ενημερωνω επισης οτι ελληνικο η ξένο δεν εχει καμια σημασια. Κατεβαζεις τη τελευταια εκδοση σε μορφη ζιπ και τη περνας απο τον υπολογιστη. Και για να προλαβω ενδεχομενη απορια σου αναφορικα με την υποστηριξη γλωσσας επισης σε ενημερωνω οτι το android εμπεριεχει εγγενως ολες τις γλωσσες!! ♥♥♥
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...