Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για ερωτήσεις και βοήθεια σχετικά με την επιταγή εισόδου μπορείτε να απευθύνεστε στο εξής τηλέφωνο (call center) 800 11 44444, από Δευτέρα έως Παρασκευή 09.00-17.00.

 

Με 80 μόρια (κανονικά τόσα θα έπρεπε να έχω, τώρα πόσα μου έβαλαν κανείς δεν ξέρει), Κεντρική Μακεδονία, δήλωση από την πρώτη μέρα και δεν είμαι ούτε επιλαχών. Τους πήρα τηλέφωνο και με τα πολλά μου είπαν να ξαναπάρω από εβδομάδα μπας και ανακοινωθούν τα μόρια.

 

Αν μπορείτε όσοι επιτυχόντες και επιλαχόντες να μας πείτε πόσα μόρια βγάλατε και σε ποια περιφέρεια δηλώσατε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ethnos.gr/article.asp?catid=22768&subid=2&pubid=63832173

 

λέει οτι έκαναν 126.520

 

Με την παρέμβασή της η ΓΣΕΕ ξεκαθαρίζει πως οι άνεργοι μπορούν να χρησιμοποιήσουν το «κουπόνι κατάρτισης» σε όποιο κέντρο κατάρτισης επιθυμούν, ανεξάρτητα από τον πάροχο που ενδεχομένως «μεσολάβησε» για τη συμμετοχή τους. Σημειώνεται πως με βάση τα στοιχεία που παρουσίασε χθες η γενική γραμματέας Διαχείρισης Κοινοτικών Πόρων Αννα Δαλλαπόρτα στο πρόγραμμα υπέβαλαν αίτηση 76.276 απόφοιτοι λυκείου και 50.244 πτυχιούχοι.

 

????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΑΛΑΚΙΕΣ. Τη ρωταω γιατι δεν ανακοινωθηκαν το ποσσα μορια εχουν αυτοι που επιλεχθηκαν και λεει "ε δε ξερω..θα ανακοινωθιουν την άλλη βδομαδα...Μπορει να εχετε 70 αλλά στη περιφερια που δηλωσατε να ειναι πιο πολλά τα άτομα που ειχαν πανω απο 70. Ξαναπροσπαθηστε την άλλη βδομαδα που θα ανακοινωθουν και τα μορια αλλά δε νομιζω πως νας βγαλει κατι διαφορετικο εφοσοτν δεν σας εβγαλε τωρα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΑΛΑΚΙΕΣ. Τη ρωταω γιατι δεν ανακοινωθηκαν το ποσσα μορια εχουν αυτοι που επιλεχθηκαν και λεει "ε δε ξερω..θα ανακοινωθιουν την άλλη βδομαδα...Μπορει να εχετε 70 αλλά στη περιφερια που δηλωσατε να ειναι πιο πολλά τα άτομα που ειχαν πανω απο 70. Ξαναπροσπαθηστε την άλλη βδομαδα που θα ανακοινωθουν και τα μορια αλλά δε νομιζω πως νας βγαλει κατι διαφορετικο εφοσοτν δεν σας εβγαλε τωρα"

 

παιδια αυτό ισχυει... στην μακεδονια με την τρελη ανεργια ήταν 1000 θέσεις π.χ. ενώ στην αθήνα 10000...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω βάλει να μπω στην σελιδα του voucher και δεν την ανοιγει με τιποτα ααχαχχαχαχα γυρευε ποσοι θα έχουν μπει.

 

126.000 :P

 

και εγω προσπαθώ να κατεβασω την προκύρηξη για τις λεπτομέρειες γιατι θέλω να ξεκινήσω απο Σεπτέμβριο...

 

edit: το βρηκα το pdf απο εδώ... το ειχε ανεβάσει η mary1!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αυτό ισχυει... στην μακεδονια με την τρελη ανεργια ήταν 1000 θέσεις π.χ. ενώ στην αθήνα 10000...

 

Έχω την εντύπωση πως μιλάς για Δυτική Μακεδονία.

Κεντρική Μακεδονία: 2780 ΤΕΙ/ΑΕΙ + 3194 Μεταδευτεροβάθμιας = 5974 θέσεις.

Αττική: 3.729 ΤΕΙ/ΑΕΙ + 4.719 Μεταδευτεροβάθμιας = 8.448 θέσεις.

 

...η  έκδοση  των  αποτελεσμάτων,  έγινε  μέσω πληροφοριακού  συστήματος,  εξασφαλίζοντας  κατά  αυτόν  τον  τρόπο,  τη διαφάνεια, την αντικειμενικότητα και το αδιάβλητο της όλης διαδικασίας...

 

Μέσω του πληροφοριακού συστήματος που διέτρεξε όλη τη δράση, από την ανακοίνωση  της  πρόσκλησης,  έως  τις  αιτήσεις  και  την  έκδοση  των αποτελεσμάτων, που ολοκληρώθηκε με απόλυτη επιτυχία, κατορθώσαμε να χτίσουμε  ένα  καινοτόμο,  αυτοματοποιημένο  και  αντικειμενικό  σύστημα επιλογής ωφελουμένων.

 

Μιλάνε για διαφάνεια την ώρα που δεν έχουν ανακοινώσει τα μόρια για να συγκρίνουμε... έχουν χιούμορ.

 

                                                                                                                                                                   

 

Αν μπορείτε όσοι επιτυχόντες και επιλαχόντες να μας πείτε πόσα μόρια βγάλατε και σε ποια περιφέρεια δηλώσατε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...