Προς το περιεχόμενο

forthnet 3play καινούρια προσφορά


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηγε ο πατερας μου και ρωτησε, του ειπαν οτι μπορει να το εχει μονο σε μια τηλεοραση μεσα στο σπιτι. Αληθευει; Δε μπορει να κανει κατι ωστε να το βαλει και στις δυο τηλεορασεις; Δε μου φαινεται λογικο..

 

Επισης το nova, ποια καναλια περιλαμβανει; novacinema, novasports; τα ντοκυμαντερ;

 

Και λεει καπου εαν αυτη η τιμη, αλλαξει μετα απο καποιο χρονικο διαστημα και ελθει ξανα στα κανονικα;

 

Νομίζω μπορεί να μπει και σε πανω απο μια τηλεόραση αλλα οτι βλέπεις στην μια τηλεόραση θα βλέπεις και στην αλλη το ιδιο κανάλι δηλαδή.

Απο κανάλια εχει αυτα που λες + ολα τα κανονικά κανάλια και 1 2 αν δεν κανω λάθος με μηχανοκίνητο αθλητισμό.

Αυτο που λες για την τιμή να το κοιτάξεις στα ψηλά γράμματα γιατι και εγω ειχα βάλει forthnet και nova με 30 euro και μετα απο ενα χρόνο που ηταν η προσφορά επανήλθε αυτόματα σε φυσιολογική τιμή το nova

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγε ο πατερας μου και ρωτησε, του ειπαν οτι μπορει να το εχει μονο σε μια τηλεοραση μεσα στο σπιτι. Αληθευει; Δε μπορει να κανει κατι ωστε να το βαλει και στις δυο τηλεορασεις; Δε μου φαινεται λογικο..

 

Επισης το nova, ποια καναλια περιλαμβανει; novacinema, novasports; τα ντοκυμαντερ;

 

Και λεει καπου εαν αυτη η τιμη, αλλαξει μετα απο καποιο χρονικο διαστημα και ελθει ξανα στα κανονικα;

 

για να το βάλει σε 2 τηλεοράσεις υπάρχει η υπηρεσία multiview που κανονικά χρεώνεται περίποθ 10 ευρώ. Όμως καλό είναι να ρωτήσεις γιατί με τις καινούριες προσφορές μπορεί, υπο προυποθέσεις, να το έχουν και δωρεάν.

 

το βασικό πακέτο της nova έχει για ταινίες το novalife, για σειρές fox, foxlife, για αθλητικά novasport highlights, ντοκυμαντέρ 4-5 κανάλια και διάφορα άλλα (παιδικά, μουσικά, κλπ.). Μπορείς όμως με 10 ευρώ επιπλέον να προσθέσεις ή όλα τα cinema ή όλα τα sports.

 

Και η τιμή της προσφοράς είναι για πάντα. Δεν αλλάζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να το βάλει σε 2 τηλεοράσεις υπάρχει η υπηρεσία multiview που κανονικά χρεώνεται περίποθ 10 ευρώ. Όμως καλό είναι να ρωτήσεις γιατί με τις καινούριες προσφορές μπορεί, υπο προυποθέσεις, να το έχουν και δωρεάν.

 

το βασικό πακέτο της nova έχει για ταινίες το novalife, για σειρές fox, foxlife, για αθλητικά novasport highlights, ντοκυμαντέρ 4-5 κανάλια και διάφορα άλλα (παιδικά, μουσικά, κλπ.). Μπορείς όμως με 10 ευρώ επιπλέον να προσθέσεις ή όλα τα cinema ή όλα τα sports.

 

Και η τιμή της προσφοράς είναι για πάντα. Δεν αλλάζει. 

 

Καλα ας το ρωτήσει αυτο με την τιμή γιατι και σε εμένα ετσι ηταν για 1 χρόνο αλλα..... εκτος και αν το γράφει οτι ειναι για πάντα οποτε οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 1 αποκωδικοποιητή nova να βλέπεις διαφορετικά κανάλια σε 2 τηλεοράσεις δεν γίνεται , και οι 2 θα δείχνουν το ίδιο κανάλι.

 

Απο εκει και πέρα ειχα διαβάσει για τρόπους (ισως να γίνεται ακόμα) που ίσως μπορείς να το κάνεις αλλα πρέπει να αγοράσεις αλλο αποκωδικοποιητή με linux και αλλες καταστάσεις οι οποίες ειναι παράνομες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου έστειλαν μύνημα και με πήραν και τηλέφωνο για να πάω να παραλάβω το καινουργιο δωρεάν. και έτσι πρέεπι να γίνει γιατι οι ίδιοι αλλάζουν το φορματ σε mpeg 4 οπότε είναι αναγκασμένοι να σου δλωσουν και το κατάλληλο εξοπλισμό για την υπηρσσία την οποία πληρώνεις.

Όταν λές 10 € για ποία προσφορά μιλάς??

αυτή που με 10 ευρώ έξτρα προσθέτεις full sports ή full cinema στο 3play.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...