Προς το περιεχόμενο

Need for Speed: Rivals


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just open your Origin browser, click the right mouse button on Rivals and select game properties. A window opens with the command line. Now enter the following commands:

 

GameTime.MaxSimFps-XX 

-XX GameTime.ForceSimRate

 

XX Is this for the desired frame rate, say for example 60

Έχει κάποια θέματα έτσι όμως και θέλει και δυνατό σύστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ea επιτελους κοιτα το θεμα των fps και μαλον θα το διορθωσει επιτελους χΔ

http://www.cinemablend.com/games/Gamers-Fix-Need-Speed-Rivals-60fps-Issue-EA-Says-They-Look-Issue-60726.html

 

παντως με την πατεντα που βγαλανε εμενα αν βαλω και τα 2 παει στα 60fps αλλα στριβει πολυ πιο δυσκολο..αν βαλω μονο την εντολη των fps δεν μου πιανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σε όλους,θέλω αν μπορείτε τη βοήθεια σας εχω κολλήσει σε ενα σημείο και δε μπορώ να καταλάβω τι γίνεται.

Δεν μπορώ να ξεκλειδωσω το αμαξι Maserati GranTurismo MC Stradale γιατι μου λεει κατι για OverWatch το ψαχνω στο μενου αλλα δεν εχει

κάποια επιλογή,αν καποιος το εχει ξεκλειδώσει αν μπορει ας μου πει πως το εκανε.

ευχαριστώ προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εμενα crashαρει αλλα μου βγαζει αυτο

h95n.png

Αυτό ακριβώς μου βγάζει και εμένα. Κρίμα γιατί μου άρεσε πολύ το παιχνίδι. Τόσο που ακόμα και τα 30fps τα έτρωγα. Αλλά αυτό το σφάλμα σε ανύποπτο χρόνο είναι ένα θέμα. Δεν έχω πρόβλημα να το αγοράσω αυθεντικό, αλλά με τέτοια προβλήματα που έχουν τα παιχνίδια, φοβάμαι να τους δώσω τα λεφτά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ξαναδει πιο τρισάθλιο console port τα γραφικά δεν είναι κάτι ιδιαίτερο αλλά απλώς συμπαθητικά απο εικεί και πέρα fps lock 30 αυτό και μόνο το κάνει αίσχος, Οκ σε ενα shooter ίσως να ήταν οκ αλλά σε παιχνίδι ταχύτητας ΑΥΤΟ είναι παρανοικό, μήπως έγινε γιατι το hardware απο τις κονσόλες ΄δεν είχε άλλο οξυγόνο? Επίσης δε καταλαβαίνω την παντελή έλλειψη storyline, δε μπορουν να καταλάβουν οτι όποιος θελει τοση σαβούρα υπάρχει το burnout to driver κ.α.

Το gameplay είναι αισχρό καμία σχέση με το most wanted 2005 και ο χειρισμός του αυτοκινήτου (κατανοώντας οτι ειναι arcade) είναι ηλίθιος ότων αδιαφορεί για το πόσο θα στρίψεις φρενάρεις και μετα απο ένα ντριφτάρισμα καταλήγεις εκτός, και το ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΙΣΧΟΣ είναι η έλλειψη pause button μακαλά τι στο διάολο σκέφτηκαν οι developers, δηλαδή όταν παίζεις απαγορεύεται να μιλήσεις στο τηλέφωνο αν χτυπήσει ή να πας τουαλέτα, Ακομα και 15 χρονών να είσαι κάπιος μπορεί να κόψει τις "δημιουργικές" ασχολείες σου μπαίνοντας στο δωμάτιο δηλαδή μετά απο ενα κυνηγητό 40λεπτών επειδή πρέπει να αφήσεις τον υπολογιστή να χάνεις τα πάντα ΟΚ ΑΠΛΑ ΑΠΑΙΣΙΟ Ποσο πιο χαμhλά θα ξεπέσει η σειρά NFS εχω παίξει το παιχνίδι απο την πρώτη του έκδοση το 95 αλλά μετά το most wanted h κατρακύλα συνεχίζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...