Προς το περιεχόμενο

[Game/pc-mac] Football Manager 2013 11.89/1.89 €


GnsP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια γτ δεν ανοιγετε ενα νεο ποστ να το καταλαβουν ολοι πιο γρηγορα? Οι περισσοτεροι δεν θα το προσεξουν σε αυτο εδω το ποστ.

 

Αποστολή από το LG-P500 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μεσω FMGreece

Μεγάλη Προσφορά για το

Σαββατοκύριακο του τελικού του Champions League! Μέχρι την Δευτέρα 27 Μαϊου το Football Manager 2013 με 11,89€! Δείτε την:

 

http://fm2013.nexway.com/qte.html?REF=754102&Code_TFR=jIIEf&Langue=en_GB&affil=25574

 

Εχουν κανει λαθος την τιμη κ μπορειτε να το παρετε με μολις 1.89€!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ φιλε ελπιζω το πρωι να μου εχει ερθει το μειλ με το λινκ γιατι προς το παρον τζιφος! :mad:

ΔΕΝ έρχεται μαιλ με ΛΙΝΚ.!

εμένα ήρθε μαιλ με κωδικό τον οποιό έκανα copy paste στο steam και ενεργοποίησα το game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γινεται κουβεντα ακριβως στο προηγουμενο τοπικ, δεν ειναι λαθος ειναι επιπλεον εκπτωση 10 ευρω, ισως μονο μεχρι το Σαββατοκυριακο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτες ειναι τιμες για παιχνιδια :devil: :devil: :devil: ...μεχρι και εγω που δεν εχω ξαναπαιξει ποτε στη ζωη μου FM το αγορασα...ενα μεγαλο ευχαριστω στον ts...

 

Μια ερωτηση σε περιπτωση που το εγκαταστησω και μετα απο καιρο κανω ο κωδικος θα δουλευει κανονικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω 1.89 το πηρα αλλα δεν εχει ερθει ακομα κωδικος και link...κατι μου λεει οτι δεν θα εχουμε καλα ξεμπερδεματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ φιλε ελπιζω το πρωι να μου εχει ερθει το μειλ με το λινκ γιατι προς το παρον τζιφος! :mad:

ΠΡΟΣΟΧΗ πρεπει να εχεις ιδια στοιχεια στην φορμα παραγγελλίας με αυτα του paypal ...το mail με το κλειδι ερχετε αμεσως...αλλιως contact suport

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου ρθαν σε κλασματα που λεει ο λογος serial και οδηγιες του πως να το κατεβασω. 

θελει πρωτα λογαριασμο να φτιαξεις στο steam. βασικα οι οδηγιες ειναι:

Please follow the instructions below to download and activate your game:

If you don't have a Steam account:
1. Create an account at https://store.steampowered.com/login/?l=english
2. Download and install the Steam software
3. Launch Steam. Click on the "Games" tab then on "Activate a product on Steam" to enter the product code (you have to respect the upper or lower case as well as spaces, or you can also copy/paste the key): ΧΧΧΧ-ΧΧΧΧ-ΧΧΧΧ
4. Then follow the instructions on screen.
5. Ready. Play!

If you already have a Steam account:
1. Launch the Steam client. Click on the "Games" tab then on "Activate a product on Steam" to enter the product code (you have to respect the upper or lower case as well as spaces, or you can also copy/paste the key): ΧΧΧΧ-ΧΧΧΧ-ΧΧΧΧ

2. Then follow the instructions on screen.
3. Ready. Play!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω τον topic starter, τρομερη ευκαιρια στα 1,89€ αν και βρωμαει μπερδεμα και λαθος... Η συναλαγη εγινε αμεσως και ο κωδικος ηρθε αμεσα, ταυτοχρονα με την αποδειξη του paypal...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...