Προς το περιεχόμενο

[Game/pc-mac] Football Manager 2013 11.89/1.89 €


GnsP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω τον topic starter, τρομερη ευκαιρια στα 1,89€ αν και βρωμαει μπερδεμα και λαθος... Η συναλαγη εγινε αμεσως και ο κωδικος ηρθε αμεσα, ταυτοχρονα με την αποδειξη του paypal...

σωστα. εγω ειμαι στη διαδικασια του download ενω η ενεργοποιηση εγινε κανονικα και απροβληματιστα.

ευχαριστω τον TS :-)

post-264185-0-21384000-1369380291_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ειναι cross platform? αμα το κατεβασουμε σε mac παιζει και σε windows?

Steam code σου δινει, και αφου στο steam ειναι και για mac και για pc, ετσι ειναι και αυτο που αγορασαμε... Εγω το καταβαζω αυτη τη στιγμη σε mac...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το αγοράσετε με Paypal ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΕ ΤΟ PAYPAL. Αλλιώς θα έχετε πρόβλημα με την παραγγελία. Αν αγοράζετε με κάρτα βάζετε ότι θέλετε.

 

Για αυτό δεν το έχουν παραλάβει ακόμα μερικοί. Βάλατε διαφορετικά στοιχειά από αυτά του paypal.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι cross platform? αμα το κατεβασουμε σε mac παιζει και σε windows?

δεν νομιζω οτι διευκρινιζει καπου. αλλα περιεργο μου φαινεται να ισχυει. λογικα αν το steam το χεις στο pc θα στο κατεβασει για pc στο download ενω αν τρεξεις το steam απο mac θα στο κατεβασει για mac. λογικα ομως μπορεις να το κατεβασεις και σε mac και σε pc και να το ενεργοποιησεις με το ιδιο serial number. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Steam code σου δινει, και αφου στο steam ειναι και για mac και για pc, ετσι ειναι και αυτο που αγορασαμε... Εγω το καταβαζω αυτη τη στιγμη σε mac...

Ευχαριστω !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω κι εγω τον topic starter.... σε αυτην την τιμη δεν μπορεις να μην το παρεις!!!

 

Παντως μια πολυ πιθανη εξηγηση εγραψε ο webmaster στο fmgreece:

"Πιθανολογω ότι έχουν ξεχάσει την επιπλέον έκπτωση 10€ που ισχύει όλο τον καιρό για τους χρήστες του fmgreece"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το αγοράσετε με Paypal ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΕ ΤΟ PAYPAL. Αλλιώς θα έχετε πρόβλημα με την παραγγελία. Αν αγοράζετε με κάρτα βάζετε ότι θέλετε.

 

Για αυτό δεν το έχουν παραλάβει ακόμα μερικοί. Βάλατε διαφορετικά στοιχειά από αυτά του paypal.

 

Και τωρα τι κανουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τωρα τι κανουμε;

ισως απλα αν τα στοιχεια διαφερουν να χρειαζεται επιπλεον επεξεργασια των στοιχειων πρωτου δωθει το serial number. γι' αυτο και η καθυστερηση.. ελπιζω δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα με pre-paid visa και απευθειας μου ηρθε mail με κωδικο Steam και ακομη ενα Invoice receipt οπου αναφερει την εκπτωση 10Ε. Μια χαρα! 1.89Ε τελικη τιμη. Νοτ μπαντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα με pre-paid visa και απευθειας μου ηρθε mail με κωδικο Steam και ακομη ενα Invoice receipt οπου αναφερει την εκπτωση 10Ε. Μια χαρα! 1.89Ε τελικη τιμη. Νοτ μπαντ!

not bad at all! ωραιο κολπακι, φαντασου ποσα ατομα που δεν πολυπαιζαν manager (οπως εγω) ψηθηκαν τωρα να ασχοληθουν λιγακι λογω της τελειας τιμης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...