Προς το περιεχόμενο

[Game/pc-mac] Football Manager 2013 11.89/1.89 €


GnsP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και τωρα τι κανουμε;

Εγώ πάντως που την πάτησα έτσι το ξανααγόρασα με άλλο email κατευθείαν με την prepai κάρτα μου και τους έστειλα μήνυμα για refund. Το πολύ πολύ να μου έρθει και ο δεύτερος κωδικός και να τον κάνω δώρο σε κανένα φίλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Κι εγω PayPal εβαλα, με τα σωστα στοιχεια, αλλα ακομη περιμενω τον κωδικο.

Ισως η αγορα με PayPal να θελει λιγη παραπανω ωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν προβληματίζει κανένα το γεγονός ότι τα στοιχεία που βάζει είναι σε μη κρυπτογραφημένη σελίδα;

 

Γράφει πάνω πάνω ότι

SECURE CHECKOUT. Shop with confidence and peace of mind! All of the data collected by us in the checkout process is stored on our secure servers protected by robust SSL security methods

 

και η σελίδα είναι απλή http, όχι https. Τουλάχιστον η πρώτη, που ζητάει το invoice address (και δε ζητάει ένα απλό mail, θέλει πλήρη στοιχεία)

 

Δεν έχω τίποτα εναντίον του TS, η προσφορά είναι πολύ καλή, απλά είπα να το αναφέρω γιατί δεν είδα κανέναν άλλο να το γράφει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν προβληματίζει κανένα το γεγονός ότι τα στοιχεία που βάζει είναι σε μη κρυπτογραφημένη σελίδα;

 

Γράφει πάνω πάνω ότι

SECURE CHECKOUT. Shop with confidence and peace of mind! All of the data collected by us in the checkout process is stored on our secure servers protected by robust SSL security methods

 

και η σελίδα είναι απλή http, όχι https. Τουλάχιστον η πρώτη, που ζητάει το invoice address (και δε ζητάει ένα απλό mail, θέλει πλήρη στοιχεία)

 

Δεν έχω τίποτα εναντίον του TS, η προσφορά είναι πολύ καλή, απλά είπα να το αναφέρω γιατί δεν είδα κανέναν άλλο να το γράφει

 

Σιγα τα στοιχεια που ζηταει. Διευθυνση και ονοματεπωνυμο. Δεν βλεπω καποιο θεμα. Αλλωστε ειναι στη μεση PayPal. Οι υπολοιποι απλα φροντιστε να κανετε την αγορα με pre-paid και ειστε καλυμμενοι και σε οποιαδηποτε στραβη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη πατησαμε μου φαινεται και εδω. Εκανα τη συναλλαγη κανονικα και ηρθε μονο η αποδειξη στο email πουθενα οδηγιες συμφωνα με αυτο:

THANK YOU FOR YOUR ORDER N°
Thank you for Your Order. .

You will soon receive an email from us confirming your transaction. This email will include the download link to the software you have purchased and the instructions to activate your license.

Αντε να δουμε ποσα διφραγκα θα μαζεψουν στο ετσι.. :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη πατησαμε μου φαινεται και εδω. Εκανα τη συναλλαγη κανονικα και ηρθε μονο η αποδειξη στο email πουθενα οδηγιες συμφωνα με αυτο:

THANK YOU FOR YOUR ORDER N°
Thank you for Your Order. .

 

You will soon receive an email from us confirming your transaction. This email will include the download link to the software you have purchased and the instructions to activate your license.

Αντε να δουμε ποσα διφραγκα θα μαζεψουν στο ετσι.. :shifty:

 

το ιδιο και σε εμενα , αγορασα και δεν ηρθε κανενα mail με κωδικο ενεργοποιησης και για να κανω download

 

Οπως αναφερθηκε και πιο πριν τα στοιχεια στη φορμα ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ με αυτα στο pay-pal (βασικα το e-mail απο οτι καταλαβα...)

 

Και εγω την "πατησα" (αφου δεν το ηξερα...) και εβαλα αλλο e-mail...αν δεν εχω λαβει τιποτα μεχρι το απογευμα θα κανω dispute στο paypal...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω που τα εβαλα ακριβως ιδια εχει περασει 1 ωρα κ δεν εχω παρει τιποτα... και εγω το απογευματακι για dispute με βλεπω

 

 

ουτε το ε-μαιλ "THANK YOU FOR YOUR ORDER N° ..." δεν μου εχει ερθει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινωνήσετε πρώτα με κάποιον από το support του nexway.com κι αν δεν βγάλετε άκρη τότε να κάνετε dispute στο paypal.

 

Διαφορετικά, κινδυνεύετε να φάτε lock από το paypal!

Πάντως, εγώ θα περιμένω μερικές ώρες ακόμα και μετά βλέπουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως αναφερθηκε και πιο πριν τα στοιχεια στη φορμα ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ με αυτα στο pay-pal (βασικα το e-mail απο οτι καταλαβα...)

 

Και εγω την "πατησα" (αφου δεν το ηξερα...) και εβαλα αλλο e-mail...αν δεν εχω λαβει τιποτα μεχρι το απογευμα θα κανω dispute στο paypal...

 

Τα ιδια στοιχεια με το paypal εβαλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινωνήσετε πρώτα με κάποιον από το support του nexway.com κι αν δεν βγάλετε άκρη τότε να κάνετε dispute στο paypal.

 

Διαφορετικά, κινδυνεύετε να φάτε lock από το paypal!

Πάντως, εγώ θα περιμένω μερικές ώρες ακόμα και μετά βλέπουμε

Δύσκολο να φάμε Lock, θα πέσει πολύ dispute σε λίγη ώρα και θα το ψάξουν εκεί στο paypal.

 

Από το πρωί έχω στείλει 2 email στην εξυπηρέτηση πελατών και με γράψαν στα @@ τους, το θέλουν το dispute τους μου φαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...