Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Lenovo LePhone A660 115 $ (89 €) με δωρεάν μεταφορικά


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Lenovo LePhone A660 115 $ (89 €) με δωρεάν μεταφορικά στο www.minideal.net

 

http://www.minideal.net/lenovo-lephone-a660-mtk6577-dual-sim-dual-core-waterproof-ip67-5mp-gps-smart-phone.html

 

 

 

ΕditΠλέον 7% discount με τον κωδικό 27ABED & EXTRA μπαταρία με 9 $ στο URL: http://www.minideal.net/russian-lenovo-lephone-a660-mtk6577-dual-sim-waterproof-ip67-5mp-gps-smart-phone.html

 

Κυριότερα Χαρακτηριστικά:

 

- Capacitive Multi Touch IPS Screen  4.0" με Gorilla Glass

 

- Dual SIM / Quad Band 2G & 3G

 

- Dual Core CPU

 

- Dual Camera (Front 0.3 MP - Back 5.0 MP)

 

- FM Radio

 

-  GPS

 

- Waterproof IP67

 

κλπ...
 

Δώρα με κάθε αποστολή: Silicone Case, Screen Protector

 

Επεξ/σία από matrixxx
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 632
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να ρωτήσω κάτι κι εγώ λοιπόν, τι καλό έχει το qwerty και σας αρέσει με τόσο μικρά κουμπιά;Τι λειτουργικότητα έχει;Ποιά η χρησιμότητά του;

εγω θα συμφωνησω. στην 3.2 ιντσων οθονη μου με το swiftkey πληκτρολογιο, γραφω σε κλασματα του δευτερολεπτου. αν μου λεγες να γραψω σε ενα με qwerty θα κανα πανω απο ολοκληρο λεπτο να γραψω δυο απλες προτασεις.. επισης δεν ειναι τυχαιο που το qwerty υπαρχει στα low end chat phones (ισως για παιδακια με μικρα δαχτυλα) και στα smartphones της προς διαλυση RIM (aka BlackBerry..ακομα και εκει πανε να το γυρισουν στο full touch). Δεν λεω οτι ενδεχομενως καποιους να τους βολευει..αλλα ειμαι σιγουρος πως η πλειοψηφια θα προτιμουσε full touch.

 

Lenovo Lephone A660

 

http://www.minideal.net/lenovo-lephone-a660-mtk6577-dual-sim-dual-core-waterproof-ip67-5mp-gps-smart-phone.html  115 $ με δωρεάν μεταφορικά...

 πολυ ομορφο και με καλα specs για dual sim σ'αυτα τα λεφτα. Ελλαδα τσεκαρες πως στελνει κανονικα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχω παραγγείλει ήδη 2 κομμάτια και τα περιμένω από μέρα σε μέρα...

πες μας εντυπωσεις οταν το παραλαβεις, ψαχνομαι για dual sim εδω και αρκετο καιρο αλλα δεν μου γεμιζε μεχρι στιγμης κατι το ματι! ειναι και αδιαβροχο.. φουλ ερωτευσιμο! εδω και ποσες μερες το παρηγγειλες?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στις 20 / 05 /2013...

 

Σε 8 μέρες περίπου παραλαμβάνεις με Singapore Post ->ΕΛΤΑ...

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη περιπτωση. Αν ειχε και 1 γιγα μνημη θα ηταν τελειο. Παρηγγειλα προσφατα το N7500+ διαφορετικα θα το χτυπαγα σιγουρα εν οψει καλοκαιριου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αν ακολουθησετε το link του myphone που ειναιπαραπάνω το αναφέρει χρήστης ότι παίρνει ελληνικά διαβάστε το ανθέλετε για επαλήθευση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλεια τιμή, με μόνο μειονέκτημα τη μή ύπαρξη εγγύησης (rooted κι από Ασία).

 

Αλλά για πειραματισμό και για δεύτερο κινητό με τέτοια χαρακτηριστικά, δε νομίζω ότι ενδιαφέρει και κανέναν.

Εδώ μεταχειρισμένα χωρίς εγγύηση αγοράζουν αρκετοί (π.χ. crappy-phone 3Gs, Galaxy S/SII) και σκάνε πολλαπλάσια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι οντως της εταιριας Lenovo?

ναι. απλα εγγυηση δεν εχεις γιατι δεν ειναι ευρωπαικης εισαγωγης... 

ενδεχομενως να μπορεις να τους το στειλεις πισω σε αυτους αλλα... αυτο απο μονο του ειναι ενα παλουκι.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...