Προς το περιεχόμενο

[Καφετιέρα] Krups Essenza (& Δώρο 30 €) @Electroworld 49,90 €


savas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την έχει παραλάβει κανένας που παρήγγειλε; Δεν έχω αγοράσει ξανά από το electro και βλέπω ότι το status της παραγγελίας είναι "υπό εκτέλεση".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έχει παραλάβει κανένας που παρήγγειλε; Δεν έχω αγοράσει ξανά από το electro και βλέπω ότι το status της παραγγελίας είναι "υπό εκτέλεση".

 

Τους πήρα το πρωί τηλέφωνο και μου είπαν ότι αύριο θα δωθεί στην speedex για να μου το στείλουν. Επίσης ρώτησα αν οι 7 εργάσιμες μέρες για παράδοση μετράνε από αύριο, και μου είπε όχι από την μέρα που κάνατε την παραγγελία!

Οπότε όλα καλά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο παρέλαβα!

Προσωπική άποψη η delonghi από την προηγούμενη προσφορά είναι πιο όμορφη, από μέσα ίδιες είναι βέβαια :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασα να ενημερώσω πως εγώ την παρέλαβα από εχθές. Κουπόνι δεν είχε μέσα εμένα αλλά μου είπαν πως δεν υπάρχει πρόβλημα και θα το συμπληρώσουν αυτοί.

 

Για να επωφεληθείτε από τα 30€ δώρο που παρέχει η nespresso, είτε θα πρέπει να πάτε σε κάποια nespresso boutique με το αυτοκόλλητο της σχάρας (όχι αντίγραφο) και την φωτοτυπία της απόδειξης είτε να τα στείλετε μαζί με τα στοιχεία σας στην παρακάτω διεύθυνση:

 

Nespresso Club
Αγίου Θωμά 27

15124

Μαρούσι, Αθήνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος. Νόμιζα πως θα έχει μέσα κουπόνι το οποίο ξερωγώ θα πληκτρολογήσω στο site τους και θα αφαιρεθεί από το ποσό της αγοράς.

Πολλά θέλω ε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος. Νόμιζα πως θα έχει μέσα κουπόνι το οποίο ξερωγώ θα πληκτρολογήσω στο site τους και θα αφαιρεθεί από το ποσό της αγοράς.

Πολλά θέλω ε;

 

 

Όχι όχι.

Όπως και στην προηγούμενη προσφορά του Κωτσόβολου, το κουπόνι είναι Online το εκτυπώνεις και το στέλνεις μαζί με φωτοτυπία απόδειξης αγοράς και το αυτοκόλλητο με τον σειριακό αριθμό της μηχανής στο nespresso club.

Αλλιώς αν βρίσκεσαι Αθήνα πας κατευθείαν με αυτά που είπα σε μια μπουτίκ και στο εξαργυρώνουν επιτόπου σε μια αγορά που θα κάνεις.

 

Βέβαια απ' ότι έχω καταλάβει επειδή ο Κωτσόβολος τα έκανε λίγο κουλουβάχατα μη-δίνοντας τα κουπόνια όπως αγόραζες την μηχανή μάλλον έχει δοθεί οδηγία στις μπουτίκ να είναι ανεκτικοί αν δεν έχεις το κουπόνι. Το ίδιο και αν το στείλεις ταχυδρομικώς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν μου είπαν κάτι τέτοιο στο τηλέφωνο... Που είναι online για να το εκτυπώσουμε;

Εγώ τους είχα ρωτήσει μέσω Facebook και μου το έδωσαν, επειδή βαριέμαι να ψάχνω το post στο ανέβασα εδώ :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και τα υπόλοιπα 60 (2 x 30) ευρώ από το κατάστημα στο Κολωνάκι!

Παίζει να είναι τα μόνα καταστήματα που έχουν τόσο καλή εξυπηρέτηση. Μου έκανε εντύπωση και το λέω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...