Προς το περιεχόμενο

Τροφοδοτικά desktop,ποιό;ποιός;;


coolerman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα.

Έχω ένα σύστημα που αποτελείται απο έναν i5 6500, μια asus h110m-k μητρική, 2x4 ddr4 και μια gtx 770 (συγκεκριμένα αυτή http://www.skroutz.gr/s/3389787/Gigabyte-GeForce-GTX770-2GB-WindForce-3X-OC.html#specs

Διαθέτω μέχρι και 60 ευρώ, υπαρχει κάτι αξιόπιστο σε αυτά τα λεφτά;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή είναι μια επιλογή

https://www.skroutz.gr/s/3048818/Thermaltake-Smart-SE-530W.html

Επειδή η κάρτα αναφέρει ότι χρειάζεται 600w τροφοδοτικό, με καλύπτει το παραπάνω;

Μέχρι τώρα υπήρχε ένα raptorX 650, αλλά παρέδωσε πνεύμα. Ναι ήταν noname, το ξέρω ότι δεν έπρεπε να μπει εξαρχής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλησπέρα παιδιά για το BE QUIET! SYSTEM POWER 8 400W τι γνώμη έχετε; είναι στα ίδια λεφτά με το Evga 430 και έχει καλές επιδόσεις στο hardware.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Σκέφτομαι να το πάρω για το backup σύστημα μου (i5-h61-HD5770) το evga δεν με ενθουσιάζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά για το BE QUIET! SYSTEM POWER 8 400W τι γνώμη έχετε; είναι στα ίδια λεφτά με το Evga 430 και έχει καλές επιδόσεις στο hardware.info

Αν δεν σε ενθουσιαζει για δικου σου λογους οκ, παω πασο, μια χαρα ειναι παντως το be quiet.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Το Evga είναι παλιά υλοποίηση και πρέπει να κατέβω κέντρο (mg manager) για να το πάρω(ΖΕΣΤΗ). Το Be Quiet το βρίσκω στο PC1 που είναι πολύ κοντά μου εχει νομίζω καλύτερες επιδόσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το be quiet δεν ρώτησες? Δεν το έχω δει προσωπικά, αλλά παντού διαβάζω ότι είναι μια χαρά, αξιόπιστο και αξίζει για τα χρηματά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Για το be quiet δεν ρώτησες? Δεν το έχω δει προσωπικά, αλλά παντού διαβάζω ότι είναι μια χαρά, αξιόπιστο και αξίζει για τα χρηματά του.

Ναι για αυτό έλεγα. Απλά δεν είδα να το προτείνετε πολύ και πέρα από hardware.info και Amazon.de δεν είδα πολλά reviews γιαυτό και ρώτησα. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Να μην ξεχάσω όλα αυτά λόγω αποστρατείας ενός seasonic 350w που είχα σχεδόν μια δεκαετία...

Θα του έβγαζα τιμητικό αγημα στο δρόμο για recycling το αξίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...