Προς το περιεχόμενο

[Amazon.com Android Appstore] ένα δωρεάν app κάθε μέρα


ssof

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επιτέλους το  amazon.com app store δέχεται αγορές και από Ελλάδα

 

το totemo hd android game free σήμερα μέσα από το amazon app store.

Ενώ φαίνεται απλό και παιδικό μετά το 15 lvl θέλει πολύ σκέψη.Μην σας παραπλανήσουν οι εικόνες και τα video.Αξίζει να το κατεβάσετε !

Επεξ/σία από ssof
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 992
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατέβασα στο SGS2 το Amazon App Store, έκανα Login και βλέπω στα top free games πρώτο πρώτο αυτό που λέει ο topic starter με τιμή "free". Πατάω πάνω του και εμφανίζει την κανονική του τιμή που είναι 2.45 usd και αν πατήσω στην τιμή πάνω μου λέει Buy

 

edit: ok κατάλαβα τι παίχτηκε! μην με παρεξηγείτε, μόλις ξύπνησα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους το app amazon store δέχεται αγορές και από Ελλάδα

Aν θυμαμαι καλα πριν απο κατι μηνες (τελη 2012?) ειχε ανοιξει κι αλλο θεμα εδω, τοτε μαλιστα το δωρο ηταν το πακετο mobile Office suite :)

 

εντιτ: να το θεμα...

δε βλεπω αναφορα στο office suite πρεπει να ειχε μπει αρκετα αργοτερα... καπου προς τα Χριστουγεννα νομιζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καμία διαφορά με το play store?

 

Ο καθένας μπορει να φτιάξει ενα android app market. Το play store ειναι εξ ορισμου εγκατεστημένο λογω google και θεωρείται το πιο αξιόπιστο αλλα και απο της amazon οπως και το Link.png Site: http://www.appbrain.com/">appbrain δεν εχω παράπονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρατηρησα προχτες αλλα δεν το εψαξα, καθως εχω ηδη καμια 100 παιχνιδια (σπανια βαζει κ εφαρμογες) με ετερο μαιμου λογαριασμο, οπως πολλοι αλλοι.

Τωρα τι κανουμε?

Νομιζω πρεπει να συνεχισουμε ετσι, γιατι, αν δεν κανω λαθος, η εφαρμογη του amazon στο ταμπλετ/κινητο, δεχεται ενα λογαριασμο, σωστα?

Επειδη δεν εχω χρονο για δοκιμη, οποιος δοκιμασει ας μας ενημερωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστωτική από εκείνη τη χώρα δεν χρειάζεται αφού όλες οι visa ίδιες είναι αλλά από Ελλάδα δεν δέχεται να κατέβει το tapatalk το τζαμπέ που έχει. Ψάχνω να βρω λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστωτική από εκείνη τη χώρα δεν χρειάζεται αφού όλες οι visa ίδιες είναι αλλά από Ελλάδα δεν δέχεται να κατέβει το tapatalk το τζαμπέ που έχει. Ψάχνω να βρω λύση.

 

Που το εχει το tapatalk τζαμπε? Σημερα free app ειχε ενα παιχνιδι παλι ενα λεξεων

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που το εχει το tapatalk τζαμπε? Σημερα free app ειχε ενα παιχνιδι παλι ενα λεξεων

 

Έχει αυτό: Link.png Site: http://www.amazon.com/QUOORD-SYSTEMS-LIMITED-Taptalk-Developement/dp/B0055ELS7U">http://www.amazon.com/QUOORD-SYSTEMS-LIMITED-Taptalk-Developement/dp/B0055ELS7U

 

Δεν είναι κανονικό tapatalk; Δεν έχω ιδέα.

Λοιπόν έβγαλα άκρη :

 

Η εφαρμογή που ήθελα δεν μπορούσε να γίνει purchase από το Amazon app γιατί δεν υποστηριζόταν η χώρα μου (Ελλάδα). Μπήκα όμως από το link Link.png Site: http://www.amazon.com/QUOORD-SYSTEMS-LIMITED-Taptalk-Developement/dp/B0055ELS7U">http://www.amazon.com/QUOORD-SYSTEMS-LIMITED-Taptalk-Developement/dp/B0055ELS7U και είδα οτι είχε γίνει συγχρονισμός του account μου με την συσκευή μου (Ainol Novo Fire) στα δεξιά.

 

Πάτησα την επιλογή get now with 1-click, έγραψα τα στοιχεία μου κανονικά επιλέγοντας χώρα Ελλάδα κτλ και μου δήλωσε οτι η εφαρμογή έχει αγοραστεί και μου στάλθηκε και e-mail επιβεβαίωσης.

 

Πράγματι αν πάει κάποιος στην εφαρμογή Amazon app και επιλέξει Menu----> My Apps---->Cloud θα δει διαθέσιμη την εφαρμογή για downloading. Kάνεις download---> Install και η εφαρμογή εγκαθίσταται κανονικότατα στη συσκευή!

 

Υποθέτω οτι με τον ίδιο τρόπο μπορεί να αποκτήσει κάποιος και άλλες εφαρμογές όπως αυτές της ημέρας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που το εχει το tapatalk τζαμπε? Σημερα free app ειχε ενα παιχνιδι παλι ενα λεξεων

 

Πιστωτική από εκείνη τη χώρα δεν χρειάζεται αφού όλες οι visa ίδιες είναι αλλά από Ελλάδα δεν δέχεται να κατέβει το tapatalk το τζαμπέ που έχει. Ψάχνω να βρω λύση.

Αν δείτε στα πρώτα σχόλια έχει ένα αστέρι και λέει για απίστευτες διαφημίσεις που πετάγονται με κάθε αλλαγή σελίδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν δείτε στα πρώτα σχόλια έχει ένα αστέρι και λέει για απίστευτες διαφημίσεις που πετάγονται με κάθε αλλαγή σελίδας.

 

Επειδή μου τελείωσε η μπαταρία, δεν πρόλαβα να το χρησιμοποιήσω πολύ. Όσο το χρησιμοποίησα δεν είδα κάποια διαφήμιση που να πετάχτηκε ωστε να μου τραβήξει τουλάχιστον την προσοχή. Περιηγήθηκα στο myphone. Μιλάμε για εφαρμογή που κοστίζει κανονικά 2,29 ευρώ στο Google Play.

 

Μόνο 10 σχόλια απο τα 400 έχουν βαθμολογία 1. Η συνολική βαθμολόγηση 400 ψήφων είναι 4,5/5.

Επεξ/σία από Grey Warden
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...