Προς το περιεχόμενο

[Amazon.com Android Appstore] ένα δωρεάν app κάθε μέρα


ssof

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα έχει το Battery HD Pro.

Βέβαια από το site του amazon δε το βλέπω free για να το κατεβάσω και μετά να το περάσω στο κινητό... :fear: 

 

 

Link για το Battery HD Pro? Σε μενα στο .com εχει το

Hidden Objects Lost Forest
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα στο com, οχι στο uk.

Ειναι λαθος το ποστ, αναφερεται στο co.uk οπως εγραψε και ο nek4d. ;)

Kαι στο .de το ιδιο (battery pro) εχει παντως :)

Το κατεβασα, εχει αρκετα ενδιαφεροντα στοιχεια, calibration δεν δοκιμασα ακομα, μακαρι να λειτουργει σωστα ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι στο .de το ιδιο (battery pro) εχει παντως :)

Το κατεβασα, εχει αρκετα ενδιαφεροντα στοιχεια, calibration δεν δοκιμασα ακομα, μακαρι να λειτουργει σωστα ;)

Προχτες εσβησα την Γερμανικη διευθυνση στον "μαιμου" λογαριασμο (την ειχα βαλει προσωρινα για μια προσφορα παιχνιδιου Tom Clancys αλλα μετα δεν κατεβαζε μετα τα android Αμερικανικα), μην με διαολιζεις παλι να το ξαναγυρισω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To εχουμε ξαναπει, δεν ειναι το πιο "γεματο" το θεμα, αλλά το οτι για να χρησιμοποιησεις μια εφαρμογη αγορασμενη/κατεβασμενη απο το "αλλο αμαζον" οταν εχεις 'γυρισμενο' τον λογαριασμο στο πρωτο (πχ στο αμερικανικο) πρεπει να κανεις ολοκληρη διαδικασια, αλλιως οσες εφαρμογες δεν εφεραν μαζι τους κλειδι (κατεβασμενο στη συσκευη -- προσωπικα μονο το office εχω πετυχει με τετοιο) ΔΕΝ λειτουργουν....

Και αν και θα μπορουσα ακομα και να δεχθω να μπαινω καθε φορα στο λογαριασμο μου στο αμαζον μεσω υπολογιστη και να 'αλλαζω' την ρυθμιση της 'χωρας' σε οτι αφορα τις εφαρμογες (αν και πραγματι, για το γερμανικο θελει πακετο και γερμανικη διευθυνση αλλιως δεν το δεχεται) αυτο που μου την σπαει ειναι να κανεις 'logout/login' στην εφαρμογη amazon apps...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά εμένα δεν με αφήνει να το κατεβάσω από το co.uk ή το de. ,μου λέει κάτι για γεωγραφικούς περιορισμούς πως το αλλάζω για να κατεβάσω το battery pro? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε στο αμερικανικο ειναι πιο "γεματο" B)

Ναι, το Αμερικανικο εχει δωσει κατα καιρους πολυ περισσοτερα και εξτρα εφαρμογες.

Βασικα το ειπα σαν προσωρινο διλλημα γιατι εχω 2 λογαριασμους, τον κανονικο (στο Αμερικανικο) που τον εχω μονο στο κινητο και τον 'μαιμου' (τωρα στο Αμερικανικο επισης) που τον εχω σε κατι σκορπια ταμπλετ, δικα μου και συγγενων, που χαιρονται με τις δωρεαν πληρεις εκδοσεις . Βολευει γιατι παντα ειμαι επιφυλακτικος σε οτι αφορα πιστωτικες καρτες, ασφαλες το Αμαζον αλλα ακομη ασφαλεστερο με ανυπαρκτη πιστωτικη B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή για να καταλάβω και εγώ που είμαι λίγο άσχετος και πρώτη φορά το συναντάω. Έχω έναν λογαριασμό που χρησιμοποιώ και έχω και κάποιες εφαρμογές. Τι πρέπει να κάνω σε περίπτωση που μου βγάλει γεωγραφικό περιορισμό; Άμα βάλω αμερικάνικη ή βρετανική διεύθυνση είμαι καλυμμένος ή πρέπει να κάνω και κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...