Προς το περιεχόμενο

tattoo


Trendy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Καλα οντως, αυτο ειναι αληθεια.

Ασχετο, με βλεπω να πηγαινω και για δευτερο καποια στιγμη και δεν μου το χα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ: Ένα άλλο που πρέπει να προσέξεις (όσο μπορείς) είναι να μην 'κολλήσεις' με το tattoo γιατί κινδυνεύεις να γεμίσεις . Είναι στατιστικά παρατηρημένο ότι όποιος κάνει πρώτο θέλει και δεύτερο και όποιος κάνει δεύτερο πάει (κατά 99%) για τρίτο!

 

Τα είχε πεί ο τρισμέγιστος προ αμνημονεύτων ετών..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω οσους εχετε κανει τατου γιατι το κανατε (πχ μοδα, σημαντικο γεγονος) και αν το μετανιωσατε καποια στιγμη;;

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο, με βλεπω να πηγαινω και για δευτερο καποια στιγμη και δεν μου το χα.

Σκέφτεσαι να κάνεις το πρώτο 10 χρόνια, το δεύτερο 5 μήνες και το τρίτο 1 μήνα. Κάπως έτσι πάει η δουλειά =ρ.

 

Να ρωτησω οσους εχετε κανει τατου γιατι το κανατε (πχ μοδα, σημαντικο γεγονος) και αν το μετανιωσατε καποια στιγμη;;

 

Όσο πιο μικρός είσαι όταν χτυπάς το ταττού, τόσο μεγαλύτερη η πιθανότητα να το μετανιώσεις. Στις μικρές ηλικίες θεωρώ ότι γίνεται για λόγους μόδας ως επί το πλείστον.

Όσο μεγαλώνεις, έχεις ξεπεράσει τη διαδικασία της εν βρασμώ σκέψης και γίνεται για τους υπόλοιπους λόγους (σημαντικό γεγονός μπλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω οσους εχετε κανει τατου γιατι το κανατε (πχ μοδα, σημαντικο γεγονος) και αν το μετανιωσατε καποια στιγμη;;

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

 

Προφανώς καλό είναι αυτό που θες να χτυπήσεις να το έχεις σκεφτεί καλά και αρκετό καιρό.

 

Αυτό που λέει η μοσκίτω.

Εγώ ετοιμάζομαι και το σχέδιο δεν μου έχει φύγει από την κεφάλα εδώ και 15 χρόνια. Νομίζω ήρθε καιρός του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς καλό είναι αυτό που θες να χτυπήσεις να το έχεις σκεφτεί καλά και αρκετό καιρό.

 

Αυτό που λέει η μοσκίτω.

Εγώ ετοιμάζομαι και το σχέδιο δεν μου έχει φύγει από την κεφάλα εδώ και 15 χρόνια. Νομίζω ήρθε καιρός του.

 

πιξ ορ νεβερ χαπεντ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαλιάρα, το θέμα είναι να κάνεις τατού επειδή έχεις ένα σχέδιο που σου έχει κολλήσει στο μυαλό, όχι να βρεις σχέδιο γιατί θέλεις να κάνεις τατού. Άποψή μου πάντα.

 

Πάντελ,

 

tumblr_le6uatzxA01qzfkbwo1_400.jpg

 

στη μέση και πιο μικρά.

 

Ινσομνιακ μπορείς να το παίζεις σαηκικ αλλά έχω ποστάρει φωτο man ray, τουτ'έστιν:

 

 

Man-Ray.-Le-violin-de-Ingres.-1924..jpg

 

κάπου 150 φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...