Προς το περιεχόμενο

tattoo


Trendy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τις φώτο δε τις θυμάμαι, αλλά είχες αναφέρει κάτι όταν αναλύαμε τη δύναμη των γραμμάτων ως σύμβολα.

 

EDIT: Αυτές οι 2 έχουν την ίδια μύτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άρα.

 

 

Τέλος πάντων και για να απαντήσω στη δεύτερη ερώτηση, το συζητούσα με έναν φίλο μου (γνωστός σας πρέπει να 'ναι μοδεράτορας) και μου είπε πολύ απλά, αφού δεν σου έχει ξεκολλήσει από το κεφάλι 15 χρόνια δε νομίζω να το βαρεθείς. Και το πήρα απόφαση.

 

Εντιτ: Τώρα που το σκέφτομαι είναι και σε σημείο που δεν θα το πολυβλέπω οπότε παίζει ένα ρόλο.

 

Εντιτ 2: Σου δείχνουμε το δάσος και κοιτάς τη μύτη. Καλός ο σουρεαλισμός αλλά με ρέγουλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω συναίσθηση του περιορισμένου μεγέθους μου, άστοχο το σχόλιο. Σε κάθε περίπτωση, έχω ήδη εκφραστεί θετικά για τα f-holes ως tattoo και όντως μου αρέσουν οι μύτες των 2 μοντέλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού δεν σου έχει ξεκολλήσει από το κεφάλι 15 χρόνια δε νομίζω να το βαρεθείς. Και το πήρα απόφαση.

 

Κι αν αποκτήσεις Alzheimer's;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια αμαν με αυτη την ατακα.θα το κανω καπου να μην το βλεπω για να μην το βαρεθω.τι ειναι το τατουαζ ρε?παιχινιδι στο ps3 το παιξαμε το βαρεθηκαμε το αλλαξαμε.ελεος.αμαν αυτη η καραμελε.οποιος βαραει ξεροντας γιατι βαραει και οχι για να βγαινει στη παραλια και να των ρωτανε μαγκα τι ειναι αυτο?και να λεει αστα μαγκα τριμπαλ δρακος.BRAVO ηλιθιε μολις σημαδεψες το κορμι σου για να ποζεριασεις στη παραλια.

για οσους κανετε τατουαζ συμβουλη.μην βαρατε για να βαρεσετε.καντε το γιατι το θελετε.

και για να απαντησω σε προηγουμενη ερωτηση.εχω 6 τα2 αυτη τη στιγμη και δεν εχω μετανιωσει για κανενα.το μονο που μετανιωσα ηταν οτι εκανα το ενα πολυ χαμηλα στο χερι και δεν κρυβεται με κοντομανικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...