Προς το περιεχόμενο

tattoo


Trendy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν κάνουμε καλαμπούρι. Τα ταττούς είναι σήριους μπίζνεςς. Λειτουργούμε συμβουλευτικά ακριβώς επειδή δεν αφαιρούνται εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι ρε συ SpyrosLouis, μη στραβωνεις. Στο κατω κατω οι περισσοτεροι που γραφουν εδω ειτε εχουν κανει τατοο ειτε σκεφτονται να κανουν, οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να διαβασεις κατι του στυλ "Μην κανεις tattoo. Γενικα".

Προσωπικα ειχα περασει στα 17 την φαση "θελω ταττοο". Αν ειχα κανει αυτο που σκεφτομουν τοτε, σημερα θα εβγαζα το δερμα μου με τα δοντια μου.

Βεβαια ο καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος :)

Οριστε και ενα λινκ με απειρα τατοο κατηγοριοποιημενα.

www.checkoutmyink.com

Αν καταληξεις παντως σε αυτο που λες, η γνωμη μου ειναι να το κανεις λιγο πιο ψηλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να κάνω στο ποδι γιατι μου εχει μεινει μια παλιά ουλη απο ατυχημα που εχει τη μορφη σαυρας...

Αλλά λέω να κανω χενα για να δω πως θα παει κ αν θα μου αρεσει...

Καμιά άλλη ιδέα,ποσο θα κοστισει κ ποσο θα κρατησει;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για βάλε μια φωτό κατά προτίμηση ολόσωμη και το πόδι να φαίνεται όλο για να μπορέσουμε να κάνουμε μια εκτίμηση του μεγέθους του σχεδίου και του κόστους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωω τι ειστε εσεις ρε?!?!?!?!?! :whistle:

Μια σοβαρη ερωτηση κανω κ αμεσως ζητατε φωτο.....

 

ΥΓ Το σημαδι ειναι μικρο και στην ολοσωμη δεν θα φαινεται ,συν οτι ειναι στο πλαι του ποδιού....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωω τι ειστε εσεις ρε?!?!?!?!?! :whistle:

Μια σοβαρη ερωτηση κανω κ αμεσως ζητατε φωτο.....

 

 

 

Περιμένεις σοβαρή απάντηση σε ερώτηση "θέλω να χτυπήσω μια σαύρα στο πόδι πάνω σε μια ουλή που έχω, πόσο θα κοστίσει;" χωρίς να δεί πρώτα ο άλλος το σημείο ώστε να υπολογίσει; Θα έμενες έκπληκτη αν έβλεπες τι γέλιο ρίχνουν στα τατουατζίδικα με άτομα που κάνουν τέτοιες ερωτήσεις μέσω τηλεφώνου. Δηλαδή τον τατουατζή που θα σου πιάσει το πόδι για να σου κάνει το τατού θα τον χαστουκίσεις; Μήπως θέλεις και να στο χτυπήσει πάνω από τα ρούχα το τατού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένεις σοβαρή απάντηση σε ερώτηση "θέλω να χτυπήσω μια σαύρα στο πόδι πάνω σε μια ουλή που έχω, πόσο θα κοστίσει;" χωρίς να δεί πρώτα ο άλλος το σημείο ώστε να υπολογίσει; Θα έμενες έκπληκτη αν έβλεπες τι γέλιο ρίχνουν στα τατουατζίδικα με άτομα που κάνουν τέτοιες ερωτήσεις μέσω τηλεφώνου. Δηλαδή τον τατουατζή που θα σου πιάσει το πόδι για να σου κάνει το τατού θα τον χαστουκίσεις; Μήπως θέλεις και να στο χτυπήσει πάνω από τα ρούχα το τατού;

 

Ρε δε ρωτησα τατουατζη απο τηλεφωνο αλλά μια γενική τιμη στα τατουαζ χενα...Πόσο κυμαίνονται...κανα 20;;Να ξερω...

Οταν το παρω αποφαση θα παω να τον ρωτησω κ να το κανω...

 

Για χενα νομιζω δεν αξιζει

 

Δε ξερω αν θα μου αρεσει το μονιμο..για αυτο λεω χενα πρωτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η στάνταρ ταρίφα είναι γύρω στο 50ευρω, και για το πιο μικρό και άτεχνο πράγμα ακόμα στα περισσότερα τατουατζίδικα.

Σκέφτεσαι δηλαδή να χτυπήσεις μία σαύρα πάνω στην ουλή που μοιάζει με σαύρα; Μ' αρέσει, να το κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα και γω εδω και 2 μήνες ενα Tattoo σαν πορωμένος Alfistas που μαι..mrgreen.png

 

 

 

dsc005277.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Εδώ τελειωμένο με σκια (εχει χασει πλεον βεβαια 2 τόνους να ναι οσο διακριτικη πρεπει)

img20110520142525.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...