Προς το περιεχόμενο

tattoo


Trendy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αχεμ, νομιζω πως εννοει αυτο το branding.

http://headandfacedesign.wordpress.com/2008/11/13/body-art-branding/

Ναι έχεις δίκιο, δεν το σκέφτηκα έτσι :P

Το πήρα σαν απάντηση στο ταττού του παιδιού... (idiot)

 

Πάντως εμένα το ακόλουθο κάτι μου έκανε....στην γάμπα θα είναι καλό;

post-214348-0-13936900-1311789420_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο ειναι!

Στου Sake το ειδες? Βασικα το συγκεκριμενο μονο για γαμπα θα μου ταιριαζε :)

Ναι στου Sake...καλά θα το αλλάξω λίγο αν είναι δέν θα το κάνω καρμόν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι στου Sake...καλά θα το αλλάξω λίγο αν είναι δέν θα το κάνω καρμόν..

Γενικα οι τυποι εκει ειδικευονται σε αυτην την τεχνοτροπια, περνα και μαι βολτα απο κει και πες τους τι θελεις (αν δεν το κανεις μονος σου δηλαδη) και θα σε βοηθησουν. Εκει εκανα κι εγω το δικο μου, εχω να πω τα καλυτερα για το χωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα οι τυποι εκει ειδικευονται σε αυτην την τεχνοτροπια, περνα και μαι βολτα απο κει και πες τους τι θελεις (αν δεν το κανεις μονος σου δηλαδη) και θα σε βοηθησουν. Εκει εκανα κι εγω το δικο μου, εχω να πω τα καλυτερα για το χωρο.

Ναι ναι αυτό σκέφτομαι να κάνω ρε συ..απο βδομάδα λέω να πάω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι? εχει να κανει με tattoo αλλα οχι με το σχεδιασμο τους. προκειται για μια συγγενη ειχε κανει παλια λειζερ και μετα απο καποια χρονια το αφαιρεσε (συγκεκριμενα πριν 20 περιπου χρονια) αλλα εχει αφησει ενα μεγαλο σημαδι σαν καψιμο και φαινεται πολυ ασχημα και μαλιστα ειναι σε εμφανισιμο σημειο ειδικα τωρα το καλοκαιρι(πιανει ολο τον ομο).λογο αυτου δε μπορει να φορεσει ραντακι η καποιο καλο ρουχο(τουαλετα η φορεμα καλοκαιρινο). ξερετε αν υπαρχει καποια συγχρονη επεμβαση που να μπορει να κνει προκειμενου να το καλυψει? ενας γιατρος της ειχε πει οτι αν κανει πρεπει να κανει το ιδιο που χρησιμοποιηται για αφαιρεση τατου η στα εγκαυματα.3ερει κανεις κατι? να το αφησω εδω η να ανοιξω αλλο θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προκειται για μια συγγενη ειχε κανει παλια λειζερ και μετα απο καποια χρονια το αφαιρεσε (συγκεκριμενα πριν 20 περιπου χρονια) αλλα εχει αφησει ενα μεγαλο σημαδι σαν καψιμο και φαινεται πολυ ασχημα και μαλιστα ειναι σε εμφανισιμο σημειο ειδικα τωρα το καλοκαιρι(πιανει ολο τον ομο).λογο αυτου δε μπορει να φορεσει ραντακι η καποιο καλο ρουχο(τουαλετα η φορεμα καλοκαιρινο). ξερετε αν υπαρχει καποια συγχρονη επεμβαση που να μπορει να κνει προκειμενου να το καλυψει?

 

 

Μπορεί να χτυπήσει ένα τατουάζ απο πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να χτυπήσει ένα τατουάζ απο πάνω.

 

λες να εκανε τατου να το εσβησε να αφησε σημαδι μονο και μονο για να παει 20 χρονια μετα να ξανακανει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κόβουν λεπτές λωρίδες δέρματος (σαν μπέικον) από το κώλο συνήθως και τις κολλάνε εκεί που υπάρχει πρόβλημα. Πάλι όμως φαίνεται και εξαρτάτε από το πρόβλημα.

Είχα κάνει και εγώ παλαιά λόγο ενός παστώματος με μηχανή.

Γενικά όμως υπάρχουν επιλογές. Ο κώλος προτιμάται γιατί είναι σημείο που το καλύπτεις εύκολα.

Αν ο τύπος τώρα έχει πολλές τρίχες στο κώλο πιθανόν να αναγκαστεί να ξυρίζει τον όμο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...