Προς το περιεχόμενο

tattoo


Trendy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι ποιο το προβλημα να φοραει οτι θελει και ας φαινεται το σημαδι? Ειδικα αν ειναι καλη εμφανισιακα εγω σαν αντρας δεν θα εδινα σημασια

 

 

Πάει με ένα πρόβλημα που προφανώς την ενοχλεί, και ο δερματολόγος της λέει "μην φοράς τιράντες"; Να πάει σε ένα σοβαρό δερματολόγο.

 

 

ενταξει δε το εχει και ζητημα ζωης η θανατου απλα το χει στο μυαλο της αν υπαρχει τρπος να το κανει απλα παιζει και το οικονομικο οποτε παει λιγο πισω το ολο θεμα.....

 

σας ευχαριστω ολους παντως για τις πληροφοριες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπον παιδια.

σκεφτομαι και εγω σε κανα 3μηνο να χτυπησω tattoo.

μην μου πειτε οτι θα μου μεινει για παντα και μπλα μπλα το ξερω :P

θελω να κανω και στα 2 ποδια κατω απο τα γονατα.

σαν σχεδιο σκεφτομαι κατι περισσοτερο σε styl graveyard κατασταση αλλα δεν εχω βρει κατι αξιολογο ακομα.

επισης κανα μαγαζι για θεσσαλονικη. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ σκέφτομαι να κάνω ένα στο χέρι, στο ύψος του μπράτσου από μέσα. Έχει κάνει κανείς εκεί για να μου πει λεπτομέριες? Αν πονάει και τέτοια?

Ξέρω το nico tattoo που έχει και στην Θεσ/κη και στην Αλεξ/πολη. Γνωρίζει κανείς να μου πει πιο είναι πιο καλό ή αν ειναι το ίδιο πράγμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας, καταρχην, σαν καινουργιο μελος του forum. Θελω να κανω μια ερωτηση, λιγο ασχετη, οχι λογο offtopic αλλα λιγο...να ξερετε. Θα δειτε.

 

Θελω να ρωτησω, λοιπον, εαν κανω τατουαζ, στο μερος εκεινο που θα το κανω, δεν θα ξαναβγουν τριχες?Επειδη θελω να κανω ενα στο κεφαλι ξερετε, γιαυτο. Λογικα βεβαια, δεν ξαναβγαινουν μαλλια στο σημειο που (αν) θα γινει, απλα ρωταω για σιγουρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι βγαίνουν. Έχω ένα γνωστό που έχει κάνει στο πόδι και έχει κανονικά τρίχες, τώρα δεν είμαι 100% σίγουρος γι' αυτό μην το παίρνεις και τοις μετρητοίς. Κάποιος που έχει κάνει θα ξέρει καλύτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Φυσικα βγαινουν ξανα οι τριχες. Τουλαχιστον στη γαμπα που εχω και τριχες και tattoo. Οποτε γιατι οχι και στο κεφαλι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση σας αλλα εγω αλλο ρωτησα. Θελω να ξυρισω το κεφαλι μου, φαλακρα και να κανω ενα μικρο απλο τατουαζ. Επειδη ομως, ισως να μην μου αρεση η φαλακρα, και πω, ας ξαναφησω μαλλια (κοντα τα εχω) στο σημειο εκεινο που θα εχω κανει το τατουαζ θα ξαναβγουν μαλλια ή οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Φυσικα βγαινουν ξανα οι τριχες. Τουλαχιστον στη γαμπα που εχω και τριχες και tattoo. Οποτε γιατι οχι και στο κεφαλι?

 

 

Ρε παιδια, ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση σας αλλα εγω αλλο ρωτησα. Θελω να ξυρισω το κεφαλι μου, φαλακρα και να κανω ενα μικρο απλο τατουαζ. Επειδη ομως, ισως να μην μου αρεση η φαλακρα, και πω, ας ξαναφησω μαλλια (κοντα τα εχω) στο σημειο εκεινο που θα εχω κανει το τατουαζ θα ξαναβγουν μαλλια ή οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τατουάζ η βελόνα δεν φτάνει τόσο βαθιά ώστε να επηρεάσει τους θύλακες των τριχών. Η βελόνα φτάνει γύρω στα 3 mm βάθος, η ρίζα της τρίχας είναι πολύ βαθύτερα. Άρα δεν επηρεάζεται καθόλου η τριχοφυία. Ο τατουατζής απλά σου ξυρίζει το σημείο για να σου χτυπήσει, μετά οι τρίχες ξαναφυτρώνουν κανονικότατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Εγω παιδιά το έχω πάρει απόφαση ,

θέλω να κάνω ενα σχέδιο με την Παναγία και τον Χριστό μαζί μεσα σε ενα σταυρό (μονος μου το σκεφτηκα)

δεν ξέρω αν υπάρχει ελπίζω πως οχι !

τελος παντων το προβλημα μου ειναι οτι αν ο ταδε ανθρωπος που θα μου κανει το ταττό

αποτύχει καταλάθος η δεν ξέρω , τι συνέπειες υπάρχουν σε αυτές τις περιπτωσεις ?

θα μπορώ να του κάνω κάτι η απλα μένω με χαλασμένο ταττου σε ολη μου την ζωή ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...