Προς το περιεχόμενο

tv 32'' full hd


antoine00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα θα ηθελα να μου πειτε ποια ειναι η καλυτερη προταση με τα παραπανω χαρακτηριστικα. σμαρτ τιβι δε με καιει και ετσι κοιταζω ααυτην LG 32LS5600.  

κυριως για gaming ps3 ενδιαφερομαι εχετε να μου προτεινετε κατι αλλο? εχετε εντυπωσεις απο την παραπανω που ανεφερα? ευχαριστω προκαταβολικα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

300-350 μαξ σκεφτόμουν. Κοιτάζω για συχνότητα 100 χέρτζ. Να κοιτάζω και 50; Πόσο ρόλο παίζει; Για το gaming πιο πολύ. Αλλά και γενικά. Ακούω τις προτάσεις σου φίλε μου. Και για λίγο παραπάνω σε τιμή θα το σκεφτώ. Σ ευχαριστώ.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι την εχω και αυτη τσεκαρισμενη. αλλα θελω να μου απαντησετε για τη συχνοτητα. παιζει τοσο ρολο? γτ δε στηριζετε την lg? 



επισης αυτη ειχα δει http://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/116779-samsung-ue32f5000



βασικα θα ηθελα να ξερω ακριβως τι παιζει με τη συχνοτητα για να αποφασισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτην την κατηγορία δεν παίζει ρολο τι 50 τι 100Hz. Ολες πατάνε σε 50Hz πάνελ και ο αλγόριθμος σε αυτα τα επίπεδα δεν προσθέτει οσα καρε απαιτούνται για να έχουμε σωστή κίνηση. Όπως ειτε Samsung ειτε LG σε αυτην την κατηγορία σχεδόν στα ιδια παίζουν.

 

Γενικά απο 200Hz και ανω εχουμε αξιοπρεπές αποτέλεσμα στην κινηση. (για οσους εχουν απαιτησεις)

 

Σε 32'' βεβαία οθόνη δεν ειναι και τοσο πρόβλημα τα 50hz. Στην θέση σου θα επελεγα την F5000 καθως ειναι νεο μοντελο και εχει βελτιωμένη απόδοση στα δυναμικά της. Έχει ανεβεί αισθητά και η αντίθεση της σε σχση μετα περσινά (η εχουν αλλάξει calibration τα presets της.). Τωρα το πόσο εχει ανεβεί δεν το ξερω καθώς σε τετοια οθονη δεν έχουμε κανει ποτέ μετρήσεις η επαγγελματικό ρυθμισμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πηγα και ειδα σημερα τηλεορασεις μαλλον καταληγω σε αυτην http://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/116779-samsung-ue32f5000

 

360 euro. 6 δοσεις 60 νομιζω ειναι οκ. εσεις τι λετε? σαν tv ειναι καλη?

 

ευχαριστω ολα τα παιδια για τισ απαντησεις τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...