Προς το περιεχόμενο

Samsung: Νέα Galaxy και ATIV μοντέλα στις 20 Ιουνίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 20 Ιουνίου είναι προγραμματισμένη μια νέα εκδήλωση της Samsung η οποία θα διεξαχθεί στο Λονδίνο και στην οποία η εταιρεία αναμένεται να παρουσιάσει αρκετά νέα android smartphones και όχι μόνο.Στην πρόσκληση που έχει σταλεί σε διάφορες ιστοσελίδες, η Samsung αναφέρει ότι θα παρουσιάσει νέα μοντέλα της σειράς Galaxy αλλά και της σειράς ATIV η οποία περιλαμβάνει smartphones και tablets τα οποία στηρίζονται στην πλατφόρμα των Windows Phone και Windows 8/RT αντίστοιχα.

 

Για τη σειρά Galaxy, γνωρίζουμε ήδη μέσα από φήμες ότι η Samsung έχει ήδη στα σκαριά νέα μοντέλα τα οποία περιέχουν την ονομασία S4 και αφορούν το mini μοντέλο με οθόνη 4.3' ιντσών αλλά και το αδιάβροχο Galaxy S4 Active. Επιπλέον στην φωτογραφία που συνοδεύει την πρόσκληση, μπορούμε να δούμε μια πρώτη γεύση από νέο hardware που θα παρουσιάσει η εταιρεία και το οποίο πιθανότατα αφορά νέα υβριδικά tablets που θα τρέχουν την έκδοση των Windows 8.1.

 

Η εκδήλωση της Samsung θα μεταδοθεί ζωντανά μέσα από το επίσημο κανάλι της εταιρείας στο YouTube.

 

Link.png Site: TheNextWeb.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία με το active kai to σχέδιο δίκην βοτσάλου θα κάνει αυτό ακόμα καλύτερα 

 

και θα σου δίνει και περιθώρια προπόνησης. Όχι σαν τα άλλα μιας χρήσης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πάρει φόρα η Samsung πάντως και βγάζει καινούργια μοντέλα συνέχεια αλλα και προιόντα γενικότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πάρει φόρα η Samsung πάντως και βγάζει καινούργια μοντέλα συνέχεια αλλα και προιόντα γενικότερα.

Τώρα αυτό είναι καλό; Βομβαρδίζει την αγορά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πάρει φόρα η Samsung πάντως και βγάζει καινούργια μοντέλα συνέχεια αλλα και προιόντα γενικότερα.

 

Δεν είναι πρώτη φορά που το κάνει αυτό, βγάζει ένα σωρό μοντέλα και υποστήριξη μηδέν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά μας τα 'χει κάνει τσουρέκια η Samsung.

 

Δε λέω, καλή χρυσή, αλλά κάθε βδομάδα πετάει δυο τρια μοντέλα να έχουμε να λέμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε δε πανε να πνιγουν ...θα περιμενω 7-8 μηνες και θα παιζει στα μισα χρηματα οτι βγαλουν...ολα ιεναι πολυ αναλωσημα πλεον...στην υγεια των κοροιδων !!!! ακομα με το trophy ειμαι και ΔΕΝ αλλαζω ! Πληρωστε κοροιδα πανω απο 200-250 ευρω για κινητα που μετα απο 6-10 μηνες εχουν τα μισα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι πρώτη φορά που το κάνει αυτό, βγάζει ένα σωρό μοντέλα και υποστήριξη μηδέν .

:o Τι μηδεν..μηπως μπερδευεσαι με αλλη εταιρια?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δεν είναι πρώτη φορά που το κάνει αυτό, βγάζει ένα σωρό μοντέλα και υποστήριξη μηδέν .

:o Τι μηδεν..μηπως μπερδευεσαι με αλλη εταιρια?
Έχω το sii και το τελευταίο επίσημο update ειναι η 4.0.3 . Δηλαδή τη συσκευή την έχω περίπου δυο χρόνια και έχει πάρει ένα με δυο update .Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το sii και το τελευταίο επίσημο update ειναι η 4.0.3 . Δηλαδή τη συσκευή την έχω περίπου δυο χρόνια και έχει πάρει ένα με δυο update .Sent from my iPhone using Insomnia

Το ότι έχεις ένα κινητό που έχει φτάσει ήδη 2-3 χρόνον και σε λίγες μέρες θα πάρεις την 4.1.2 και το κινητό θα φτάσει έως την 4.2.2(Το έχει δηλώσει η ίδια η Samsung) αφού μέχρι εκεί μπορεί να φτάσει,εσένα σου λέει αυτό ότι η υποστήριξη είναι μηδέν???
Τι να πουν δηλαδή οι άλλες εταιρίες που δίνουν μια η ακόμα και καμία ενημέρωση στις ναυαρχίδες τους(βλέπε LG-HTC-Moto..)..Πες ότι άλλο θες για την Samsung αλλα όχι για υποστήριξη φιλε μου.Φιλικά πάντα

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...