Προς το περιεχόμενο

thread hijacking...


atropa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τελευταία παρατηρώ οτι είναι της μόδας να πετάγονται σε ενα thread που ο starter έχει κάνει μια ερώτηση ενα μάτσο άλλοι και να ρωτάνε το δικό τους.

 

είναι απείρως ενοχλητικό και εκτροχιαζει την αρχική συζήτηση..

 

πιστεύω οτι πρέπει να παρθούν μέτρα όπως ευνουχισμός, πυρά, μεσαιωνικά βασανιστήρια, στιγματισμός κλπ.

 

οκ το είπα και ηρέμησα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελευταία παρατηρώ οτι είναι της μόδας να πετάγονται σε ενα thread που ο starter έχει κάνει μια ερώτηση ενα μάτσο άλλοι και να ρωτάνε το δικό τους.

 

είναι απείρως ενοχλητικό και εκτροχιαζει την αρχική συζήτηση..

 

πιστεύω οτι πρέπει να παρθούν μέτρα όπως ευνουχισμός, πυρά, μεσαιωνικά βασανιστήρια, στιγματισμός κλπ.

 

οκ το είπα και ηρέμησα...

 

Αν είναι σχετικό δε νομίζω ότι υπάρχει θέμα...Από τη στιγμή που έχει απαντηθεί το δικό σου ερώτημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι σχετικό δε νομίζω ότι υπάρχει θέμα...Από τη στιγμή που έχει απαντηθεί το δικό σου ερώτημα...

θα παραπονιομουν αν ηταν αυτο το θεμα?

 

ειναι συνεχές το φαινόμενο..

 

παράδειγμα και οχι απο τα χειρότερα.

 

http://www.insomnia.gr/topic/487690-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%B1-%CE%B2%CE%B1%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%83-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BB%CE%B1%CF%80%CF%84%CE%BF%CF%80-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%80%CE%B1%CE%B9%CF%87%CE%BD%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%B1/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως έχεις δίκιο αλλά είναι και λίγο σχετικό...αν ενοχλεί τον ts πιο πολύ και δεν απαντήσουν σε αυτόν...

 

Το δικό μου hijack πώς το θεωρείς?

Τραγικό ή μέσα στο θέμα? :P

Για να ξέρω ρωτάω...

Να δω ποια θεωρείς τα χειρότερα...(αν και αυτό που πόσταρες εσύ ήταν χειρότερο από το δικό μου πιστεύω)

http://www.insomnia.gr/topic/487713-%CE%BA%CE%AC%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%BF-skype/?do=findComment&comment=52391403

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...