Προς το περιεχόμενο

Μικροδείχνω στην ηλικία....


nikos-thess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ολοι εχουν το κοινο τους, δεν υπαρχουν μοδες στα γουστα των γυναικων

 

αν και οντως παιζει τρελη αξυρισια στις μερες μας , αλλα απλα οι περισσοτεροι ειναι ετσι, δε το κανουν για να αρεσουν θελω να πιστευω

 

οσο για τους κοιλιακους, παει αναλογα με το πού απευθυνεσαι 

 

Bασικά και εγώ το πιστεύω αυτό που λέει το παιδί περί μόδας. Και τη δεκαετία του 60 ποθητός άντρας ήταν αυτός με το μουστακάκι, το καπελάκι του μάγκα, το κομπολογάκι στο χέρι και το ανοιχτό πουκάμισο με την τρίχα κάγκελο. Τώρα πια κάνας τέτοιος κυκλοφορεί μόνο σε κάνα καρναβάλι. Και η αξυρισιά (στη μάπα) με τους κοιλιακούς μόδα είναι θα περάσει και αυτή κάποια στιγμή. Βέβαια δε σημαίνει αυτό ότι όλες οι γυναίκες έχουν αυτό το πρότυπο άντρα στο μυαλό τους, πολλές τον θέλουν με κοιλίτσα. Απλά αυτό προωθείται στη σημερινή εποχή περισσότερο.

Τα γένια επίσης τα αφήνεις και για να αρέσεις, αυτό είναι γεγονός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πιστευω οτι τα αφηνει ο κοσμος επειδη βαριεται

 

αν δηλαδη δεν εισαι σε καποια δουλεια στυλ σωματα ασφαλειας που πρεπει να ξυριζεσαι, σημερα ειναι κοινως αποδεκτο αν εισαι απο 20-30λιγο για να το υπολογισω χοντρα χοντρα , να μην ξυριζεσαι 

 

 

απο ολους τους γνωστους μου παντως μονο εγω ξυριζομαι τελειως  (καθε βδομαδα βεβαια, γιατι κι εγω το βαριεμαι ) και αυτο επειδη εμενα με ενοχλουν παρα πολυ τα πολλα γενια και οταν με ενοχλουν θελω να καθαρισει η φατσα τελειως δε μπορω ημιμετρα στυλ μηχανης

 

ολοι οι υπολοιποι μονιμο γενι επειδη βαριουνται τη ζωη τους 

 

βεβαια το γενι ειναι ενα καλο βοηθημα στο να δειχνει καποιος μεγαλυτερος 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vagina town που λέει και ο chill. 

 

Βασικά το είδωλο ο Hank Moody το λέει :P

 

Και γω μικροδείχνω αλλά μόνο ως πρόβλημα δεν το βλέπω πλέον στα πρώτα αντα.

 

Βλέπω παλιούς συμμαθητές, καραφλες, γκριζαρισμενους, ρυτιδιασμενους και το χειρότερο μου παντρεμένους με παιδιά :lol: και τρώω φρίκες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα δει κάποτε ένα ντοκιμαντέρ που μιλούσε για τα κριτήρια επιλογής συντρόφου, των γυναικών. Θυμάμαι είχε αποδείξει πως στις γόνιμες μέρες τους, προτιμούν άντρες με αρρενωπότερα χαρακτηριστικά σε σχέση με τις μη γόνιμες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Βλέπω παλιούς συμμαθητές, καραφλες, γκριζαρισμενους, ρυτιδιασμενους και το χειρότερο μου παντρεμένους με παιδιά :lol: και τρώω φρίκες.

 

Και εμένα οι γνωστοί μου και παρόμοιας ηλικίας κάπως έτσι είναι. Εγώ μπροστά τους δείχνω τουλάχιστον 5-6 χρόνια μικρότερος όσο και στις δικές τους...

 

Είναι θέμα γονιδίων και μετά τρόπου ζωής σε μικρότερο ποσοστό (ύπνου,διατροφής κλπ). είμαι και αδύνατος και αυτό κόβει και άλλο χρόνια. Αν ξυριστώ κιόλας δείχνω χωρίς υπερβολές μια δεκαετία σχεδόν νεότερος, αλλά δεν μαρέσω καν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το είδωλο ο Hank Moody το λέει :P

 

Και γω μικροδείχνω αλλά μόνο ως πρόβλημα δεν το βλέπω πλέον στα πρώτα αντα.

 

Βλέπω παλιούς συμμαθητές, καραφλες, γκριζαρισμενους, ρυτιδιασμενους και το χειρότερο μου παντρεμένους με παιδιά :lol: και τρώω φρίκες.

έεετσι

 

Δεν μεγαλωδείχνω ευτυχώς. μια χαρά τώρα στα 27 για 27 δείχνω. Εδώ στην Ελλάδα οι πιο πολλοί δεν γαμάνε πλέον, και ο άλλος απορεί για τα 18-22. φέρτα σε μας ρε. Αν και καμιά 30αρα που και που μετράει γιατί απλά το να ικανοποιήσει μια 30άρα είναι πιο δύσκολο απο το 18χρονο, να τα λέμε όλα. 

 

 

Άκου εκεί καράφλες γυναίκες και παιδιά. Μακριά προς το παρών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε ρε σύ. Εξαρτάται την φαλάκρα. 

Άλλο να αφήνεις μαλλιά να μεγαλώνουν προσπαθώντας να καλύψεις την φαλάκρα, με τα μισά γκρίζα, δίχνωντας 40. 

Και αλλο να τους ρίχνεις ένα καλό ξύρισμα γενικώς ή κομμένα στο χιλιοστό συνέχεια, και να δείχνεις < 30 όπως εγώ. 

 

Βλέπω τους συμμαθητές (και αδελφό) μου όταν έρχομαι Ελλάδα και όντως η κατάσταση είναι τραγική κατά τα άλλα. 

 

Κάπνισμα, αλκοόλ, απώλεια ύπνου και ναρκωτικά, απλά καταστρέφουν περαιτέρω ανάπτυξη του οργανισμού κάτω από τα 20-22. 

Και φτάνεις να ξεκινάς την περίοδο της γήρανσης 10 χρόνια, πριν αυτή επέλθει βιολογικά. 

 

Και δεν είναι μόνο στους άνδρες αλλά και στις γυναίκες. Ξέρω δύο συναδέλφους που είναι 27 και 33  και δεν την κάνεις πάνω από 17 και 28 αντίστοιχα.

Αντίθετα 25άρες και δείχνουν μεγαλύτερες από 35. (και δεν αναφέρωμαι σε ξόανα).  Μιας και είχαν παιδιά στα 18-20, κάπνισμα και λοιπές καταχρήσεις, απλά τις κατέστρεψαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ κιόλας αλλα κάνετε χειρότερα και απο γκόμενες.

 

Εγω είμαι 24 και φαίνομαι για 9... Γαμάει φιλαράκια, την στήνω έξω απο τα δημοτικά. Η γυναίκα αν έχει πετάξει βυζί δεν λέει...

 

 

Πέραν της πλάκας εγω είμαι 24 και μοιάζω για 24 μισό ρε γαμώτο... Δεν μου κάθετε καμία γιαυτόν τον λόγο

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...