Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] Beats by Dr. Dre από goldenbrands ["expired"]


paan71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο ΦΒ:

GoldenBrands Καλημέρα & Καλό μήνα σε όλους! Κάποιες προσφορές δεν διαρκούν 5-6 μέρες. Επειδή πρόκειται για προσφορά με συνεργασία από προμηθευτή εξωτερικού θέλαμε να επισπεύσουμε τις διαδικασίες προκειμένου έγκαιρα να αποσταλούν οι παραγγελίες σας! Για οποιαδήποτε άλλη απορία είμαστε στην διάθεση σας! Ευχαριστούμε!

 

Μας δουλεύουν...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε τι θα έλεγε, οτι πήγε να πουλήσει μαϊμού προϊόντα; χαχαχα. Ούτε θέλουν να κάνουν και καλά τους άσχετους, ότι και καλά δεν ξέρανε, διότι κάποιοι αγόρασαν! money money money...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρμόδια αρχή δεν υπάρχει η οποία έπειτα από καταγγελία, αυτεπάγγελτα να του κόψει το κ0λο;

 

Οι τύποι είναι θρασύτατοι if you ask me. Πόσοι άραγε να τη πατήσανε.

 

Αν πάντως αγοράσατε τα fakes σύμφωνα με την επίσημη ιστοσελίδα:

 

ADVICE IF YOU BUY FAKES

If you’re suspicious that your Beats by Dr. Dre product is not the genuine article, there are steps you can take to get help.

  1. Contact the seller and try to return the Beats for a full refund. (Don’t give any more personal info to the seller, though.)
  2. Call your credit card company and ask for an immediate “charge back” or “reversal of charges.”
  3. If you bought it through a platform or payment service like eBay or Paypal, report the counterfeit seller to them.
  4. Monitor your credit card for suspicious activity in the future. Many of these bad websites are phishing sites looking to steal personal information.
  5. In the U.S. you can report counterfeit product to the FBI using their Internet Crime Complaint Center (IC3)reporting form.
  6. If the headphones were shipped via U.S. Mail, you can also report the seller/ sender to the U.S. Postal Inspectors, using their reporting tool.

 

 

Καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα, έρχομαι από "αδερφικό" forum αφού αναφέρθηκε το συγκεκριμένο topic.

 

Εγώ αγόρασα 2 ζευγάρια ψείρες αλλά έχω και φίλο που έκανε σοβαρή παραγγελία..

Ξέρω ότι ήταν πολύ καλό για να είναι αληθινό αλλά πίστευα πως πρόκειται για σωστή εταιρία και όχι για κοροϊδία..

 

Και επειδή είναι και ψείρες δεν γνωρίζω πως να κάνω τον έλεγχο. Τουλάχιστον τα πήρα με αντικαταβολή και εγώ και ο φίλος οπότε μάλλον θα φύγουν πίσω.

 

21/6 ημέρα παραλαβής, θα ενημερώσω.

Θα στείλω και ένα mail σχετικά με τη γνησιότητα τους και εγώ να δω τι απάντηση θα πάρω.

 

Edit : Βρήκα στο περίπου πως θα κάνω τον έλεγχο οπότε σε περίπτωση μαϊμού, δεν θα παραλάβω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε δεν θα πάρεις απάντηση ρώτησα και εγώ και μου απάντησαν γενικά και αόριστα ( εμείς εδώ κάνουμε συνεχόμενους ελέγχους για να διασφαλίσουμε το καλύτερο για σας και τα σχετικά ) πάντως στο αν είναι γνήσια δεν απάντησαν ...μου είπαν βέβαια αν δεν σου κάνουν τα επιστρέφεις ( αλλά δεν ξέρω αν δέχονται επιστροφή ανοιγμένο προϊόν ή όχι μιας και κλειστά δεν μπορείς να ξέρεις σίγουρα αν είναι μάπα. ( απ την άλλη ακόμα και αν που οκ φερ'τα πίσω εγώ θα έχω χρεωθεί τα μεταφορικά τσάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος το παραλάβει ας μου στειλει μια φωτό να Σας Πω στα σηγουρα. Το κουτι να ειναι σφραγσμένο. Δεν ειναι αναγκη να ειναι ψευτικα...

Οταν η Monster Σταματισε να βγαζει Beats Ειχε μεινει πολυ Stock...Και πραγματικα τα χαριζει σε πολλους για να αδιαζει τις αποθηκες. Και απο την μέρα μου σταματησε η συνεργασία τους δεν εχουν κανενα Δικαιωμα να τα πουλάνε σαν Monster Beats.

 

Αλλα και απο την αλλη Υπαρχουν και οι κινέζοι που πουλάνε Χύμα τα Beats...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος το παραλάβει ας μου στειλει μια φωτό να Σας Πω στα σηγουρα. Το κουτι να ειναι σφραγσμένο. Δεν ειναι αναγκη να ειναι ψευτικα...

Οταν η Monster Σταματισε να βγαζει Beats Ειχε μεινει πολυ Stock...Και πραγματικα τα χαριζει σε πολλους για να αδιαζει τις αποθηκες. Και απο την μέρα μου σταματησε η συνεργασία τους δεν εχουν κανενα Δικαιωμα να τα πουλάνε σαν Monster Beats.

 

Αλλα και απο την αλλη Υπαρχουν και οι κινέζοι που πουλάνε Χύμα τα Beats...

 

Προκειμενου στα 30ε να βγαζει και η εταιρεια προσφορων και ο εισαγωγεας τοτε σημαινει πως τα παιρνουν κοστος με μια τελικη των 10ε. Αν βγαλεις μεταφορικα, φορους κλπ κλπ πρεπει ΟΝΤΩΣ να τα χαριζει η εταιρεια σε αυτους κατι που δεν παιζει. Παζαρι να κανουν στον δρομο και να τα πουλανε 50ε θα ξεπουλησουν σε μια μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως πηρα κατι beats studio απο το artsound στη Θεσσαλονικη και ακομη δεν μπορώ να πω με σιγουρια αν ειναι γνησια η όχι. Αν και το μαγαζι ειναι γνωστο στο θεμα του επαγγελματικου ηχου, με προβληματιζουν οι διαφορες που εχει το κουτι σε σχεση με unboxing βιντεακια απο Αμερική που έχω δει στο youtube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προκειμενου στα 30ε να βγαζει και η εταιρεια προσφορων και ο εισαγωγεας τοτε σημαινει πως τα παιρνουν κοστος με μια τελικη των 10ε. Αν βγαλεις μεταφορικα, φορους κλπ κλπ πρεπει ΟΝΤΩΣ να τα χαριζει η εταιρεια σε αυτους κατι που δεν παιζει. Παζαρι να κανουν στον δρομο και να τα πουλανε 50ε θα ξεπουλησουν σε μια μερα.

 

εμένα με προβλημάτισε και άλλο πράγμα εκτός από την κορυφαία απάντηση που είχαν ( λες και δεν μας τα έχουν ξαναπεί ) επειδή μετά τα ακουστικά είπα αν τους ρίξω μια ματιά τι γενικά deals έχουν μιας και κατά καιρούς έχω πάρει κουπόνια για 2-3 φαγάδικα (εκεί υπήρχε όντος έκπτωση ), αυτό που διαπίστωσα είναι ότι κάτι puma/okley κλπ  που έχουν είναι όσο έχουν και σε καταστήματα στο skroutz.gr άντε κάτι ψηλά ποιο κάτω οπότε δεν βλέπω τα d.dre να είναι αυθεντικά μάλλον τους δούλεψε κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

 

Παρακολουθω το θεμα αφου εχω και εγω παραγγειλει. Ημερομηνια παραδοσης 20/06/2013. Μετα απο επικοινωνια μεσο email σημερα. Μου λενε "

Σας ενημερώνουμε ότι αναμένουμε την απάντηση απο τον προμηθευτή.

Παρακαλούμε επικοινωνήστε πάλι  μαζί μας  στο  τέλος της  επόμενης  εβδομάδας για να σας ενημερώσουμε για την πορεία της παραγγελίας σας."

 

 

Αν δεν τα παρω την επομενη εβδομαδα...ακυρωνο.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...