Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] Beats by Dr. Dre από goldenbrands ["expired"]


paan71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομιζω θελει προσοχη το θεμα... Διοτι αν περασει μεγαλο χρονικο διαστημα απο τη στιγμη της παραγγελιας, τοτε χανεις και το δικαιωμα της ακυρωσης και της επιστροφης χρηματων. Στο Paypal  νομιζω ειναι 30 μερες (μπορει να κανω λαθος για το νουμερο, δεν ειμαι σιγουρος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μόλις μιλησα μαζι τους. Περιμεναν τελικη απαντηση λεει απο τον προμηθευτη ο οποιος τους εγραψε στα @@ του και τελικα θα ακυρωσουν ολες τις παραγγελιες. It was too good to be true... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγε να γινει η αρπαχτή απο τον προμηθευτή, αλλα δεν έπιασε! :) Παλι καλα που θα σας δωσουν και τα χρηματα πίσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε και το ανάλογο mail (έχει 2 ώρες που ήρθε)...

Εν ολίγοις αποφάσισαν να μην ρισκάρουν τόσες επιστροφές συν την όποια καταστροφική δυσφήμηση και τα έριξαν στον προμηθευτή.

Φυσικά μπορεί και όντως να την πάτησαν από τον προμηθευτή αλλά μου ακούγεται.. κάπως..

 

Τέλος πάντως για να κλείσει το θέμα..

 

Αγαπητέ πελάτη,

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε σχετικά με την παραγγελία σας που περιλαμβάνει προιόντα Beats by Dr.Dre.

 

Λόγω της μεγάλης καθυστέρησης του προμηθευτή μας να μας αποστείλει τα serial numbers των προιόντων της συγκεκριμένης προσφοράς (που είχαμε ζητήσει από την πρώτη στιγμή) και μη θέλοντας να επιβαρύνουμε περαιτέρω την αναμονή σας για τα συγκεκριμένα προιόντα, είμαστε αναγκασμένοι να προβούμε σε ακύρωση των συγκεκριμένων προιόντων της παραγγελίας σας.
 

Παρόλες τις προσπάθειές μας προκειμένου να σας εξυπηρετήσουμε όσο το δυνατόν καλύτερα και να επισπεύσουμε τον χρόνο παράδοσης των συγκεκριμένων προιόντων, αποφασίσαμε να ακυρώσουμε τα συγκεκριμένα προιόντα, σύντομα όμως θα ξεκινήσουμε μια νέα καμπάνια με ένα εξίσου μοναδικό brand σε ακουστικά σε ακόμα καλύτερες εκπτώσεις.
Θα σας ενημερώσουμε πολύ σύντομα, σχετικά.

 

Θα θέλαμε να σας προσφέρουμε  έναν voucher code   10% ***************** ,για extra έκπτωση σε επόμενες αγορές σας , σαν συγνώμη για την ταλαιπωρία που αντιμετωπίσατε σχετικά με την συγκεκριμένη σας αγορά.

Το συγκεκριμένο εκπτωτικό κουπόνι έχει αξία -10% που θα αφαιρεθεί από την επόμενη αγορά σας. Είναι αποκλειστικά προσωπικό σας, δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί από κάποιον άλλο, ισχύει για μια αγορά,  και έχει διάρκεια από σήμερα έως και τις 31/12/2013 για οποιαδήποτε αγορά επιθυμείτε.
Όταν ολοκληρώσετε την διαδικασία της παραγγελίας σας και στο 3ο
 βήμα (της πληρωμής) το πληκτρολογείτε στο πεδίο που σας ρωτάει αν έχετε εκπτωτικό κουπόνι.

 

 Θα θέλαμε να σας ζητήσουμε συγνώμη για την έκβαση της παραγγελίας σας, αλλά σας υποσχόμαστε και σας διαβεβαιώνουμε ότι προσπαθούμε πάντα για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας.

 

 

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση σας,

 

Η ομάδα του GoldenBrands.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω πει 100 φορες, μην ασχολειστε με τετοιες σελιδες. Επειδη εχω "φιλους" που εχουν ανοιξει τετοιες και δεν θα τους εμπιστευομουν 5ε μην περιμενετε πολλα. Ολοι για τις αρπαχτες πανε, μην μου πειτε πως εδιναν Dr.Dre τοσο φτηνα και ειδικα εφοσον κρατανε ενα καλο ποσοστο για εκεινους και Δεν ηξεραν πως ειναι μαιμουδες. Το ιδιο προφανως θα γινει και με την αλλη μαρκα που λενε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω πει 100 φορες, μην ασχολειστε με τετοιες σελιδες. Επειδη εχω "φιλους" που εχουν ανοιξει τετοιες και δεν θα τους εμπιστευομουν 5ε μην περιμενετε πολλα. Ολοι για τις αρπαχτες πανε, μην μου πειτε πως εδιναν Dr.Dre τοσο φτηνα και ειδικα εφοσον κρατανε ενα καλο ποσοστο για εκεινους και Δεν ηξεραν πως ειναι μαιμουδες. Το ιδιο προφανως θα γινει και με την αλλη μαρκα που λενε.

 

Έχεις δίκιο και γω αυτό πιστεύω. Δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα. Προφανώς πολλοί πειστήκανε διότι ήταν από γνωστό site η προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...σύντομα όμως θα ξεκινήσουμε μια νέα καμπάνια με ένα εξίσου μοναδικό brand σε ακουστικά σε ακόμα καλύτερες εκπτώσεις

το οποιο επισης θα εχει 2 μηνες αναμονη πριν τελικα ακυρωθει επειδη θα ειναι ακομα μεγαλυτερη μαϊμουδια, αλλα δε σας το λεμε... :)

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εμεινε το τοπικ τοσο καιρο ανοικτο και πετυχαμε ετσι να εχουμε την ολοκληρωμενη εξελιξη (και ενημερωση επι) του θεματος και με το παραπανω!

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...