Προς το περιεχόμενο

Μηδενισμός γραπτού μετά την παράδοση


casaras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να προσέχεις ορθογραφία και μόνο όταν γράφεις...δεν χρειάζεται αλλού ;)

 

Στο θέμα σου τώρα...τίποτα δεν θα σου κάνει.Το πολύ να σου κατεβάσει καμια μονάδα κάτω.Βέβαια εξαρτάται και τί προφίλ έχεις όλη τη χρονιά...Πρέπει να είσαι πολύυυυ "κουμπούρας " για να σε αφήσει ;)

Όρεξη νομίζεις έχει να σε ξαναβλέπει το Σεπτέμβριο ή όλη την επόμενη σχολική χρονιά??

 

νομιζω δεν πρεπει ουτε καν να με ξερει...φασαρια δεν κανω ποτε παντος ουτε μιλαω ουτε τιποτα αμα ενοεις αυτο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

show εκαναν o επιτηρητης και η καθηγητρια που επιασε.

θελαν να το ξερετε οτι δεν ειναι χαζοι και απλα σας αφησαν να αντιγραψετε ωστε να μην ξαναγινει απο αλλους.

εκτος και αν η γυναικα ειχε μια τρελα γενικοτερα κατα την διαρκεια της χρονιας.

δηλ.τι γινοταν σε παρομοια σκηνικα κατα την διαρκεια του ετους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εχω ενα προβλημα και δεν μπορω να βρω απαντηση.Παω Β λυκειου και γραφω εξετασεις.Στο πιο τελευτεο μαθημα που εγραπσα(βιολογια)ειχα ενα προβληματακι.Εκανα μερικες προσπαθεις αντιγραφης και το θεμα ειναι οτι ο επιτιρητης με ειδε αλλα δεν μου εκανε καμια παρατηρηση.Οταν ομως η καθηγητρια του μαθηματος ηρθε στην ταξη(αφου ειχα παραδοσει το γραπτο μου)ζητησε τα ονοματα αυτον που αντεγραφαν και οπως εμαθα απο παιδια που ηταν ακομα και εγραφαν ειπε και το δικο μου.Η καθηγητρια λοιπον ειπε οτι θα μας περιποιηθει στους βαθμους.Το προβλημα μου ειναι οτι εφόσον ξερει οτι αντέγραψα μπορεί να μου μηδενίσει το γραπτο???η απλος να μου κοψει μερικους βαθμους(απο την στιγμη που εχω καμποσες σωστες απαντησεις).

 

Οποιος ξερει να μου απαντησει θα το εκτιμουσα

Ευχαριστω

νομιζω δεν πρεπει ουτε καν να με ξερει...φασαρια δεν κανω ποτε παντος ουτε μιλαω ουτε τιποτα αμα ενοεις αυτο....

δεν θελω να πω να μηνεις στην ταξη αλλα να δοσεις ξανα τον σεπτεμβρη....ξερω οτι ισχυει οτι για να μηνεις στο λυκειο πρεπει να εχεις μεσο ορο νομιζω γραπτων κατο απο 10 και οτι σε περναει ο μεσος ορος των τετραμηνων.....βεβαια στο μαθημα το συγκεκριμενο στου βαθμους που γραφουν τα αποτελεσματων των γραπτων τι θα γραφει?0??.....

αμα με μηδενισει με παιρναει το τετραμινο(17 + μεσοσ οροσ γυρο στο 12+ στο συγκεκριμενο μαθημα)η μενω στον τοπο?

 

Ελα ασε τις μλκιες και πες τον πραγματικο μεσο ορο σου τωρα. Μια παρεα ειμαστε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω δεν πρεπει ουτε καν να με ξερει...φασαρια δεν κανω ποτε παντος ουτε μιλαω ουτε τιποτα αμα ενοεις αυτο....

Δεν σε ξέρω δεν με ξέρεις...υποφέρω κ υποφέρεις!!!

 

Θα σε καλούσε για να στο μηδενίσει μπροστά σου.... τώρα πάει το πουλάκι πέταξε.

Β' Λυκείου είσαι...σιγά τα ωά...δεν είναι αστυνομικοί οι καθηγητές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ελα ασε τις μλκιες και πες τον πραγματικο μεσο ορο σου τωρα. Μια παρεα ειμαστε.

 

γιατι να πω ψεματα?αυτος ειναι ο πραγματικος μεσως ορος μου.....νομιζω οτι με εχετε παρεξηγησει....στα μαθηματα που χρειαζομαι για τις πανελληνιες εχω αρκετα καλους βαθμους...αν θες στους λεω.Αλγεβρα 1ο τετ.19 2ο τετ.20 Μαθ.Κατ. 1ο τετ. 17 2ο τετ.19 Φυσικη Γεν. 1ο τετ. 18 2ο 19 Φυσικη Κατ. 1ο 14 2ο 16 Εκθεση 1ο,2ο 17

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποψιαζομαι, εκτος απο τις απαντησεις στις εξετασεις, οτι αντιγραφεις και τους βαθμους του μπροστινου σου. Ειδικα αυτον στην εκθεση :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι να πω ψεματα?αυτος ειναι ο πραγματικος μεσως ορος μου.....νομιζω οτι με εχετε παρεξηγησει....στα μαθηματα που χρειαζομαι για τις πανελληνιες εχω αρκετα καλους βαθμους...αν θες στους λεω.Αλγεβρα 1ο τετ.19 2ο τετ.20 Μαθ.Κατ. 1ο τετ. 17 2ο τετ.19 Φυσικη Γεν. 1ο τετ. 18 2ο 19 Φυσικη Κατ. 1ο 14 2ο 16 Εκθεση 1ο,2ο 17

17 έκθεση? Μα δεν εχεις σταυρώσει πρόταση ορθογραφημένη τόση ώρα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποψιαζομαι, εκτος απο τις απαντησεις στις εξετασεις, οτι αντιγραφεις και τους βαθμους του μπροστινου σου. Ειδικα αυτον στην εκθεση :D

ναι περιμενα μια τετοια απαντηση αλλα οπως σας ειπα ειμαι αρκετα προσεχτικος στις εκθεσεις.....αλλα δεν νομιζω οτι αυτα εχουν καμια σχεση με το θεμα.....και με το συμπαθιο δηλαδη δεν ηρθα για να αποδειξω τιποτα εδω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντελώς φιλικά, ακόμη κι αν δεν δείχνει έτσι:

 

- και ο Stephen Hawking να είσαι, ένα ανορθόγραφο γραπτό πάντα θα σου στοιχίζει

 

- το "προσέχω μόνο στην έκθεση" το ακούω βερεσέ.  Η ορθογραφία είναι αυτόματη λειτουργία, ή ξέρεις πως γράφονται οι λέξεις ή δεν ξέρεις. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι περιμενα μια τετοια απαντηση αλλα οπως σας ειπα ειμαι αρκετα προσεχτικος στις εκθεσεις.....αλλα δεν νομιζω οτι αυτα εχουν καμια σχεση με το θεμα.....και με το συμπαθιο δηλαδη δεν ηρθα για να αποδειξω τιποτα εδω :P

Καλα ρε συ, εισαι σχεδον αριστουχος στην εκθεση, γιατι μας κερνας +2 μυωπια με καθε ποστ σου? Στο πηγαδι κατουρησαμε εμεις στο ινσομνια?

 

@arxagelos, δεν μιλαμε απλα για ανορθογραφα γραπτα, μιλαμε για λαθη που στην εποχη μου αν τα εκανες στην τεταρτη δημοτικου, απλωνες χερι στο θρανιο και αναλαμβανε ο ξυλινος/σιδερενιος χαρακας να σε μαθει πως γραφεται :D Αν σημερα αυτο το πραγμα αντιστοιχει σε ~αριστουχο εκθεσης στη Β Λυκειου, τοτε να μας πει σχολειο/ονομα καθηγητη να τον/την στειλουμε καμια ΕΔΕ. Ειναι και τιγκα στην ανεργια οι φιλολογοι, να βοηθησουμε καμια κοπελια να βρει δουλεια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγγνωμη αν σας ανεβασα την μυωπια δεν το ειχα στοχο....νομιζω πως και εγω οπως και ολοι οι ανθρωποι εχω τα προβληματα μου και τις αδυναμιες μου...(εκτος και αν δεν ειμαι ανθρωπος)....οταν γραφω κατι και την ιδια στιγμη ειμαι απασχολημενος προβληματισμενος με ενα θεμα δεν προσεχω την ορθογραφια μου ποσο μαλλον οταν γραφω σε πληκτρολογιο.Στο θεμα τωρα των βαθμων δεν σας επεβαλα να με πιστεψετε αποδειξεις δεν εχω και ουτε με ενδιαφερει να αποδειξω κατι οπως σας ειπα.

 

και παλι συγγνωμη που εβλαψα τα ματια σας ή οτιδηποτε αλλο.Παντα φιλικα ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μείνεις δεν πρόκειτε.ΣΙΓΟΥΡΑ.Πρέπει να έχεις κάτω απο 9,5 Γ.Μ.Ο. ή πάνω απο 164 απουσίες με Μ.Ο. 15+ που έβγαλες.Το ξέρω γιατί πέρυσι πήγαινα β λυκείου.Έτσι σας το είπε.Εκτός και αν πήρε κάνα χαρτάκι με τα ονόματα σας και σας περιποιηθει.Και 0 να πάρεις όμως και τί έγινε;Χέστηκες!

 

Σε λυπάμε του χρόνου στις Πανελλήνιες.Ασάλιωτο θα είναι αφού κάθε χρόνο και χειρότερα.Εμάς τουλάχιστον μας είχαν και λιπαντικό στη φυσική κατεύθυνσης(βλέπε ερώτημα Δ2).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω,δεν νομιζω να σου κανει τιποτα.

`Η σε μηδενιζει τη στιγμη που σε γραπωνει ή δεν σου κανει τιποτα.

Αν ηταν να γινει "θεμα", θα σε μηδενιζε επι τοπου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...