Προς το περιεχόμενο

[services] Forthnet 24αρι+τηλεφωνια+basic nova 30€/μηνα


FiKiFiKi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν μια βδομαδα τοπικ δεν υπαρχει, του Μαρτιου μονο οπου λενε οτι δεν εχει απεριοριστα σταθερα αλλα εχει και κινητα με αστικη χρεωση.

Εσυ ομως λες οτι τα σταθερα ειναι για παντα. Αρα τι να συγνωνευσουμε;

 

Ο τιμοκαταλογος ειναι ο τρεχων και απο την σελιδα της προσφορας αυτης στο site του μαγαζιου κατω αριστερα που λεει "τιμοκαταλογος".

 

To τόπικ της προηγούμενης εβδομάδας:

http://www.insomnia.gr/topic/486874-forthnet-3play-%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CE%BD%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%B9%CE%B1-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AC/

 

 

Στον τιμοκατάλογο επίσης λέει και 25€/μήνα για όλα τα Novasports κάτι που δεν ισχύει στην νέα προσφορά που είναι με 10€/μήνα.

Προφανώς η προσφορά σαν προσφορά τους έπιασε ανοργάνωτους και δεν την έχουν ανεβάσει ακόμα στο site τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 467
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Το τοπικ αυτο ειναι σε αλλη ενοτητα τι συγχωνευση να κανω; ;)

 

10 μερες περασαν απο το προηγουμενο θεμα, αλλες τοσες και εληξε η προσφορα τους, ποτε θα οργανωθουν; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H προσφορα ειναι πολυ απλη και ειναι μεχρ τις 10/6  

Απεριοριστα σταθερα σε ολα τα δικτυα

ιντερνετ εως 24mbps

12 ωρες καθε μηνα σε κινητα και μετα στικη χρεωση

και το start pack της nova στην τιμη 29,90   ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

 

και αν θελεις με +10ε/μηνα μπορεις να εχεις επιπλεον είτε ολα τα αθλητικα (novasports ) ειτε ολες τις ταινιες (novacinema)

δηλ συνολικα 39,90 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΛΙ

 

είναι για νεες ενεργοποιησεις nova αν και

γνωστος μου που ειχε την χριστουγεννιατικη του την δωσανε και εβαλε κ ολα τα αθλητικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμερα σε ένα κατάστημα forthnet και έπεσε το χώσιμο του αιώνα...συνδρομητής πόσα χρόνια και τηλεφωνο και nova επιγεια και μου λένε ότι οι προσφορές είναι μόνο για καινούργιους συνδρομητές?Τι καραγκιοζιλίκια είναι αυτά ρε...για κατώτερο προιόν θα πληρώνουμε 40 και 50% παραπάνω εμείς που τους στηρίζουμε τόσα χρόνια? 2 μήνες ακόμα μείνανε και έφυγα για ΟΤΕ...μακάρι να τους πάρουν και το Τσου λου όταν τελειώσει η σύμβαση τους να μείνουν με τις Καλλονές και τους Πλατανιάδες(Δεν έχω πρόβλημα με τις ομάδες προς θεού) ...άι σιχτίρ με τανούμερα...χώρια η παραπλανητική διαφήμιση στο site η οποία δεν αναφέρει πουθενά ότι είναι μόνο για νέους συνδρομητές.Άντε να πάνε για φούντο! Αύριο θα τους πάρω τηλέφωνο να τους τα χώσω και απο κει!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση για τους γνώστες:

Γίνεται να μπει το double play σε ένα σπίτι και το πακέτο nova σε άλλο?

Σε διαφορετικές πολυκατοικίες εννοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμερα σε ένα κατάστημα forthnet και έπεσε το χώσιμο του αιώνα...συνδρομητής πόσα χρόνια και τηλεφωνο και nova επιγεια και μου λένε ότι οι προσφορές είναι μόνο για καινούργιους συνδρομητές?Τι καραγκιοζιλίκια είναι αυτά ρε...για κατώτερο προιόν θα πληρώνουμε 40 και 50% παραπάνω εμείς που τους στηρίζουμε τόσα χρόνια? 2 μήνες ακόμα μείνανε και έφυγα για ΟΤΕ...μακάρι να τους πάρουν και το Τσου λου όταν τελειώσει η σύμβαση τους να μείνουν με τις Καλλονές και τους Πλατανιάδες(Δεν έχω πρόβλημα με τις ομάδες προς θεού) ...άι σιχτίρ με τανούμερα...χώρια η παραπλανητική διαφήμιση στο site η οποία δεν αναφέρει πουθενά ότι είναι μόνο για νέους συνδρομητές.Άντε να πάνε για φούντο! Αύριο θα τους πάρω τηλέφωνο να τους τα χώσω και απο κει!

 

 

 

 

για μενα μιλα κατευθειαν με τα κεντρικα λογικα θα στην δωσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση για τους γνώστες:

Γίνεται να μπει το double play σε ένα σπίτι και το πακέτο nova σε άλλο?

Σε διαφορετικές πολυκατοικίες εννοώ.

 

Ναι γίνεται , έχω double play στο σπίτι   και nova σε άλλη πόλη εδώ και 3 χρόνια .

 

για μενα μιλα κατευθειαν με τα κεντρικα λογικα θα στην δωσουν

 

Συμφωνώ, ζόρισέ τους λίγο στο τηλέφωνο , τους έχω 3 χρόνια και κάθε φορά 1-2 μήνες πριν λήξει η ετήσια δέσμευση , τους τηλεφωνούσα και ανανέωνα με την εκάστοτε τρέχουσα που είχαν για νέους συνδρομητές.

Στην τελευταία ανανέωση μάλιστα αρχικά μου είπαν οτι δεν γίνεται και αφού τους ενημέρωσα οτι θα αλλάξω πάροχο μου τηλεφώνησαν μετά από 2-3 εβδομάδες οι ίδιοι και ανανέωσα με προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους υφιστάμενους παιδιά προφανώς αφού έφαγαν κράξιμο από πολλούς από εμάς πλέον με το που πέρνεις τηλέφωνο σε ρωτάνε κατευθείαν ποιο πακέτο θέλεις το όλα novasports ή το όλα novacinema στα 39,90 μαζί και με τα απεριόριστα (720') κινητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους υφιστάμενους παιδιά προφανώς αφού έφαγαν κράξιμο από πολλούς από εμάς πλέον με το που πέρνεις τηλέφωνο σε ρωτάνε κατευθείαν ποιο πακέτο θέλεις το όλα novasports ή το όλα novacinema στα 39,90 μαζί και με τα απεριόριστα (720') κινητά.

Ναι το ιδιο μου πανε και μενα,τους ρώτησα για το 29,90€ και λένε για τους υφιστάμενους πελάτες δίνει το πακέτο με νόβα στα 39,90€ :mad: :mad: :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το ιδιο μου πανε και μενα,τους ρώτησα για το 29,90€ και λένε για τους υφιστάμενους πελάτες δίνει το πακέτο με νόβα στα 39,90€ :mad: :mad: :mad:

 

Kαι το 29,90 μου έδινε με απεριόριστα σε κινητά...απλά εγώ ήθελα και όλα τα novacinema γι'αυτό επέλεξα το 39,90.

 

Η λακαμία είναι ότι πήρα πολύ γκαζωμένος για να τους κράξω και η κοπελίτσα στο τηλέφωνο μου έδωσε κατευθείνα την προσφορά πριν προλάβω να πω τίποτα και πάγωσα και ξέχασα να ρωτήσω τι προσφορά δίνει το full pack.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή και εγώ έχω forthnet εδώ και χρόνια και ενδιαφέρομαι για την προσφορά αυτή, συμπλήρωσα την φόρμα ενδιαφέροντος, στο site τους, αλλά ούτε φωνή, ούτε ακρόαση.

Σε ποιο νούμερο επικοινωνήσατε μαζί τους, οι υφιστάμενοι συνδρομητές; Να μην πάω σε κατάστημα και φάω πόρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να καταλάβω τελικά η διαφορά με τη χριστουγεννιάτικη προσφορά στα 29,90 ποιά είναι? τα 720΄ στα κινητά?

 

Η χριστουγεννιάτικη δεν είχε τα 720 σε κινητά αλλά είχε το novasports 1 έχω την εντύπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χριστουγεννιάτικη δεν είχε τα 720 σε κινητά αλλά είχε το novasports 1 έχω την εντύπωση.

Ναι ετσι πιστευω πως ειναι.

 

Για καποιον που δεν του χρησιμευουν τα τηλλλλλ προς κινητα ειναι μια χαρα το christmas κι εχει και το nsports 1 για να μαθει και μπαλιτσα(θα μου πεις Ελληνικο πρωταθλημα) αλλα δεν βαριεσαι εχει και CL(προς το παρον).

 

Για καποιον ομως που δεν τον ενδιαφερει το αθλητικο κομματι αξιζει η συγκεκριμενη προσφορα.

 

Αυτο τοοοοο ((((ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ)))) τελικα που λενε τι ισχυει γιατι διαβασα και σε προηγουμενα post οτι κατι ελεγε για περιορισμενο χρονικο διαστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...