Προς το περιεχόμενο

[services] Forthnet 24αρι+τηλεφωνια+basic nova 30€/μηνα


FiKiFiKi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 467
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια συγνωμη μια ερωτηση ακομα,αναμεσα στα καναλια αυτα ειναι και καποια ξενα...υποτιτλους θα εχουν ;

 

ξερει καποιος ;

N2CKhyM.png

Οσα ειναι εδω εχουν ολα εκτος απο 2-3  αν δεν κανω λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

παιδια συγνωμη μια ερωτηση ακομα,αναμεσα στα καναλια αυτα ειναι και καποια ξενα...υποτιτλους θα εχουν ;

 

ξερει καποιος ;

N2CKhyM.png

Οσα ειναι εδω εχουν ολα εκτος απο 2-3  αν δεν κανω λαθος

Ναι το είδα απο κοντά σήμερα στο σπίτι ενός φίλου. Φοβερό πακέτο παιδιά. Αύριο παω να συνδεθώ !!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεσα στη βδομαδα μας πηραν απο φορθνετ και μας ειπαν την εξης προσφορα μιας και ειμαστε ηδη πελατες.στο παγιο των 25 ευρω μας ειχανε 30' κινητα.τωρα λενε αυτο βγαινει στα 25 ευρω αλλα αν θελετε νεο συμβολαιο με χρεωση για κινητα 0.03 ευρω ανα λεπτο.καλο μου ακουγεται.εσας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υσχιει ακόμα η προσφορα που εχει δωρεαν και προς κινητα 720λ;

Ναι. Μέχρι και σήμερα. Εγω σε λίγο θα παω να το κανω. Είναι πολύ καλή προσφορά στα 30 ευρώ !! Ειδικά τα ντοκιμαντέρ τα σπάνε !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ είχαν πει μέχρι σήμερα... κάλεσα και μου είπαν ότι δόθηκε εντολή να μην δέχονται άλλες αιτήσεις προσφορών....

 

Ουδέν σχόλιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ενώ είχαν πει μέχρι σήμερα... κάλεσα και μου είπαν ότι δόθηκε εντολή να μην δέχονται άλλες αιτήσεις προσφορών....</p>

<p> </p>

<p>Ουδέν σχόλιο...</p>

 

Στο κατάστημα δέχτηκαν μέχρι και τις 3 το μεσημέρι. Κανονικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθαν τωρα και εβαλαν κανονικα τον δεκτη(γιατι ειχα ηδη εγκατασταση) και μου ειπαν(αφου πηραν τηλεφωνο στα κεντρικα) οτι σε μια ωρα θα γινει η ενεργοποιηση.

 

Μου ειπε ο τεχνικος οτι μολις θα γινει κανονικα η ενεργοποιηση μετα να κανω αναβαθμιση.Δηλαδη εκει που λεει Ρυθμισεις-->Τεχνικες ρυθμισεις-->Αναβαθμιση Αποκωδικοποιητη.Θα παρει κανενα μισαωρο αλλα μου ειπε να το κανω κανονικα.

Πρεπει να την κανω κανονικα την εχετε κανει εσεις?

 

Τα HD δεν τα ειχαν τσεκαρισμενα στο συμβολαιο και πρεπει να παω απο το καταστημα να κανω τροποποιηση του συμβολαιου και μετα να τα βαλουν.

Ελεος με τον καραγκιοζη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθαν τωρα και εβαλαν κανονικα τον δεκτη(γιατι ειχα ηδη εγκατασταση) και μου ειπαν(αφου πηραν τηλεφωνο στα κεντρικα) οτι σε μια ωρα θα γινει η ενεργοποιηση.

 

Μου ειπε ο τεχνικος οτι μολις θα γινει κανονικα η ενεργοποιηση μετα να κανω αναβαθμιση.Δηλαδη εκει που λεει Ρυθμισεις-->Τεχνικες ρυθμισεις-->Αναβαθμιση Αποκωδικοποιητη.Θα παρει κανενα μισαωρο αλλα μου ειπε να το κανω κανονικα.

Πρεπει να την κανω κανονικα την εχετε κανει εσεις?

 

Τα HD δεν τα ειχαν τσεκαρισμενα στο συμβολαιο και πρεπει να παω απο το καταστημα να κανω τροποποιηση του συμβολαιου και μετα να τα βαλουν.

Ελεος με τον καραγκιοζη.

Τελικα να την κανω την αναβαθμιση ή οχι?

 

Αν μπορεσει ας μου απαντησει καποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα σήμερα με πήραν και μου είπαν μόνο για αλλαγή παρόχου έχουμε την εξής προσφορά:
Αστικά υπεραστικά απεριόριστα
720 λεπτά προς κινητά

24mbps
στα 29.90 euro

και μου είπαν ότι δεν είναι προσφορά promotion, οποιοσδήποτε πάρει τηλέφωνο θα τον ενημερώσουν.

 

EDIT: Επίσης υπάρχει και στο site

http://www.forthnetgroup.gr/GenericForm.aspx?a_id=5373

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...