Προς το περιεχόμενο

[services] Forthnet 24αρι+τηλεφωνια+basic nova 30€/μηνα


FiKiFiKi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 467
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χωρις να ειμαι σιγουρος δεν γινεται.Ειχα ρωτησει  τον τεχνικο και μου ειπε δεν γινεται.

Βεβαια δεν το εψαξα να πω την αληθεια.Αναφερομαι στον αποκωδικοποιητη που εδιναν με τα 49 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά ισχύει ακομη αλλα με την μονη αλλαγή οτι ζητάνε επιπλέον 5€/μηνα για τα κινητά τηλ..!!!

Αναφέρομαι στο 3play (+nova δηλαδη) : http://www.forthnetgroup.gr/Services3PlayForm.aspx?a_id=6208
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο πολλες μερες τελικα σημερα μου γραφει στο site της forthnet αυτα:

 

16/07/2013 16:25:00 To αίτημά σας προωθήθηκε στον ΟΤΕ για υλοποίηση
16/07/2013 16:25:00 Ολοκληρώθηκε η διαδικασία δέσμευσης καλωδίωσης από τον ΟΤΕ
17/07/2013 16:58:04 Η γραμμή σας βρίσκεται στη διαδικασία κατασκευής. Εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης: 29/07/2013 00:00:00
17/07/2013 19:13:15 Προωθήθηκε το αίτημα φορητότητας του τηλεφωνικού σας αριθμού

 

Με εστειλαν και μηνυμα με username/password.

 

29/7 ειναι σιγουρη η ενεργοποιηση?

 

Ο τεχνικος ποτε θα ερθει περιπου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μηπως γνωριζεις αν τα καναλια μπορω να τα βαλω εγω σε οποια σειρα θελω?

Θα δημιουργήσεις προσωπικό μπουκέτο και ανάλογα με τη σειρά που προσθέτεις τα κανάλια μπαίνουν στη αντίστοιχη θέση, δηλάδή αν προσθέσεις πρώτο το ns1 και μετά αντεννα και μετα σκαι, θα εχεις  στο 1.ns1 στο 2.αντεννα κσι στο 3.σκάι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδια πηρα αυτην την προσφορα(εληξε σημερα δυστυχως)πηρα το πακετο με ολλα τα αθλητικα με 2 μηνες δωρο τα αθλητικα σε υψηλη ευκρινεια)μεσα και τα ντοκιμαντερ!!και 3 μηνες δωρο τα  αντουλντ καναλια.+720 λεπτα προς κινητα αστικες υπεραστικες κλησεις δωρεαν!!και το ιντερνετ εως 24 μεγκαμπιτ.Η προσφορα που εκανα ηταν με 39.90 ευρω τον μηνα!!πιστευω οτι εκανα καλα που την εκλεισα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα ηρθε τεχνικος στο σπιτι για την νοβα, αλλα μου λεει η γυναικα μου οτι συνδεσε και τ τηλ και το μοντεμ....ειμαι νεα γραμμη , μολις μετακμισα....ουσιαστικα εννοει οτι θα εχω απο σημερα ιντερνετ???  μου κανει εντυπωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδια πηρα αυτην την προσφορα(εληξε σημερα δυστυχως)πηρα το πακετο με ολλα τα αθλητικα με 2 μηνες δωρο τα αθλητικα σε υψηλη ευκρινεια)μεσα και τα ντοκιμαντερ!!και 3 μηνες δωρο τα  αντουλντ καναλια.+720 λεπτα προς κινητα αστικες υπεραστικες κλησεις δωρεαν!!και το ιντερνετ εως 24 μεγκαμπιτ.Η προσφορα που εκανα ηταν με 39.90 ευρω τον μηνα!!πιστευω οτι εκανα καλα που την εκλεισα.

Ισχυεί ακόμα η προσφορά αυτή ???με 39,90 έχεις όλα αυτά????και τηλεόραση ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυεί ακόμα η προσφορά αυτή ???με 39,90 έχεις όλα αυτά????και τηλεόραση ???

Αδερφε αυτη η προσφορα ητανε μεχρι εχθες!!αλλα αν εχεις κοντα σου ενα καταστημα φορθνετ κανε την παλικαρια και πεταξου!!μπορει να υσχιει ακομα ανεπισημα. B)

Ναι ολλα αυτα που σου ειπα ειναι μεσα στο πακετο!!ητανε πολυ συμφερουσα και για αυτο την εκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυεί ακόμα η προσφορά αυτή ???με 39,90 έχεις όλα αυτά????και τηλεόραση ???

Υποτίθεται ότι έχει λήξει αλλά πριν λίγο με πήραν απο forthnet να μου προτείνουν την προσφορά με τα 29,90, αν και την έχω ήδη εδώ και ένα μήνα. Με ρώτησε και αν έχω να προτείνω κανέναν. Με πήραν από το 2111062905. Αν θες πάρε να ρωτήσεις. Δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα και η δυνατότητα να βάλεις όλα τα σπορτ με +10€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα και η δυνατότητα να βάλεις όλα τα σπορτ με +10€.

To "κορυφαιο" ειναι οτι αν δεις τον τρεχον τιμοκαταλογο τους για το 3play, μετα τα 29,90€ του 'βασικου' πακετου, εχουν τιμολογησει τα novasports με +25 (!!) ευρω το μηνα!! Ντόινγκ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι φαίνεται ολοκληρώθηκε σήμερα και εμένα η μετάβαση.
Ξεκίνησε γύρω στις 1:30 και ολοκληρώθηκε γύρω στις 5:30. Όλα καλώς και μπορώ να πώ ότι το Internet πάει πιο γρήγορα από τη Wind.
Επίσης μια ανοήτη κατά τα άλλα ερώτηση, όταν λέει ότι ενεργοποιήθηκε η υπηρεσία σημαίνει ότι πλέον παίρνω τζάμπα σταθερά και κινητά ή να περιμένω λίγο για τίποτα "τεχνικά λάθη"?
Κάτι που με προβληματίζει είναι ότι δεν μπορώ να μπω με τίποτα στο forthnet my account. Πάω Μy Forthnet->Forthnet account και με βγάζει μόνο την επιλογή για αλλαγή password και όχι κάποιο μενού για login.
Ξέρει κανεις πως μπαίνω στο My forthnet? Ή πλεον έχει ακυρωθεί και υπάρχει μόνο το my nova?   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά δουλεύουν όλα. Σ'εμένα έτσι έγινε, δηλαδή απο την ενεργοποίηση είχα και τα δωρεάν λεπτά. Το myaccount θα δουλέψει αφου ενεργοποιήσεις τη nova μετά την εγκατάσταση. Θα σου στείλουν sms με κωδικούς κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...