Προς το περιεχόμενο

[services] Forthnet 24αρι+τηλεφωνια+basic nova 30€/μηνα


FiKiFiKi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ισχύει ,αλλά μπορείς να πάρεις πακέτο κάποιας ομάδας που κοστίζει 150€ και έρχεται 12.5€ το μήνα με τη διαφορά οτι το πληρωνεις εφάπαξ.

 

Τι ειναι αυτο? οτι το καναλι θα ανοιγει μονο για τον αγωνα της ομαδας και μετα θα κλεινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 467
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι ειναι αυτο? οτι το καναλι θα ανοιγει μονο για τον αγωνα της ομαδας και μετα θα κλεινει?

 

όχι,  με την αγορά αυτή το start pack μετατρέπεται σε sport pack.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περνω χθες για ενεργοποηση της νοβα μετα απο 10μερες που ενεργοποιηθηκε το πακετο μιας και βαρεθηκα να περιμενω τεχνικο και μου λενε σας εχουμε συνδεδεμενο με αλλο δεκτη.Το εστειλε στη μηχανογραφιση η κοπελα αντε να δουμε ποσες μερες θα κανει να αλλαξει ο δεκτης που εω στο συστημα και να ενεργοποιηθει.Απαραδεκτα πραγματα για μια ακομα φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γιατι παραπλανεις τον κόσμο ; πηγα σήμερα σε κατάστημα 4νετ. Δ ε ν χρεώνεσαι την nova εαν δεν έρθει ο τεχνικός. Μόλις έρθει θα μετράει απο εκείνη την ημέρα το 29.90. Μην γράφεις οτι να ναι φίλε μου.

 

 

Δεν εχει γίνει σε κανέναν αυτό. Σε εσένα πως έγινε ; Κατι μας κρύβεις. Δεν συνεβη σε κανεναν αυτό. Θα το έγραφε.

 

 

Σε όλους τοσο δίνει αυτή η εταιρία. Απο 5 εως 15. Οχι παραπάνω. Ειναι σταθερή όμως. Γιαυτό τους προτιμώ. Παλια είχα κάποια παράπονα αλλα εδω και 9 μήνες ειμαι ευχαριστημενος.

 

 

Ήρθαν προχτές για Σύνδεση. Λοιπόν είναι καραγκιόζηδες. ..μου ζήτησαν 10 ευρώ γιΑ την Σύνδεση. Απαράδεκτοι μιΑ ζωή.

 

Μια στο καρφι και μια στο πεταλο. Η αντικειμενικοτητα και η σκεψη ειναι τοσο δυσκολη...( ; )

 

Συγνωμη για το οφτοπικ, αλλα δεν βλεπετε λεπτομεριες που βλεπω εγω και ειπα να μοιραστω μια απο αυτες ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβες. Τα 10 ευρώ τα ζήτησαν οι εξωτερικοί συνεργάτες της Nova.

Αν σου τοποθέτησαν το πιάτο σε κάγκελο, σου χρέωσαν το εξάρτημα. Το δωρεάν είναι για εγκατάσταση σε επίπεδη επιφάνεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος μου έβαλε το triple play και πήρε το πακέτο του ολυμπιακού το όποιο ενεργοποίησε την τεταρτη (μετα απο 1.30 ωρα προσπαθείας στο τηλεφωνικό κεντρο) και ακόμη δεν έχουν ενεργοποιηθεί τα νοβασπορτς. Μεγαλο μπαχαλο η φορθνετ - νοβα ....

Το μονο που του λένε είναι οτι έχει γίνει αίτημα ενεργοποίησης και δεν ξέρουν ποτε θα γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, η πλεον η προσφορα ποια ειναι; εχει αλλαξει κατι απο το αρχικο; τα δωρεαν καναλια ποια ειναι; ευχαριστω.

το Nova 3play έχει 29,90 και nova που πειλαμβάνει τηλεφωνία με απεριόριστα σταθερά και κλήσεις προς όλα τα κινητά σε τιμή σταθερού σε αστική χρέωση , internet 24Mbps και τηλεόραση με 250 κανάλια .αν θές και όλα τα αθλητικά της nova όλα δίνεις 19,90 το μήνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Nova 3play έχει 29,90 και nova που πειλαμβάνει τηλεφωνία με απεριόριστα σταθερά και κλήσεις προς όλα τα κινητά σε τιμή σταθερού σε αστική χρέωση , internet 24Mbps και τηλεόραση με 250 κανάλια .αν θές και όλα τα αθλητικά της nova όλα δίνεις 19,90 το μήνα

 

Μπορώ με 19,90 μονο να έχω μονο τα αθλητικά κανάλια της nova? Χωρίς τα τηλεφωνα, internet κτλ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δεν κατάλαβες. Τα 10 ευρώ τα ζήτησαν οι εξωτερικοί συνεργάτες της Nova.

Αν σου τοποθέτησαν το πιάτο σε κάγκελο, σου χρέωσαν το εξάρτημα. Το δωρεάν είναι για εγκατάσταση σε επίπεδη επιφάνεια.
Ναι οκ. Το έμαθα μετά.

 

 

 

το Nova 3play έχει 29,90 και nova που πειλαμβάνει τηλεφωνία με απεριόριστα σταθερά και κλήσεις προς όλα τα κινητά σε τιμή σταθερού σε αστική χρέωση , internet 24Mbps και τηλεόραση με 250 κανάλια .αν θές και όλα τα αθλητικά της nova όλα δίνεις 19,90 το μήνα

 

Μπορώ με 19,90 μονο να έχω μονο τα αθλητικά κανάλια της nova? Χωρίς τα τηλεφωνα, internet κτλ..

720 λεπτά προς κινητά. ...προς σταθερά δεν ειμαι σίγουρος οτι ειναι απεριόριστα. Πάντως το βασικο πακέτο Nova αξίζει . Πολυ καλο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...