Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, MasterX είπε

απλα μου κανει εντυπωση γιατι μεχρι και πριν μερικους μηνες δουλευαν αλλιως και υπηρχε διαθεσιμοτητα γενικα..
τωρα μαλλον αλλαξαν τακτικη

Όντως πριν μερικους μήνες είχαν σε διαθεσιμότητα τα περισσότερα τηλέφωνα και τα πιο πολλά σκρουτζομάγαζα έκοβαν και τιμολόγια χωρίς πρόβλημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

λοιπον, θελω ενα αξιοπιστο μαγαζι απο σκρουτζ να κοψω τιμολογιο για Xs max ,γιατί τα έχω χάσει με αυτά που διαβαζω έχουν αλλάξει τακτικές και το κάνουν αδύνατον να βρει κάποιος διαθέσιμο και με τιμολόγιο !!

 

 

Επεξ/σία από xXvagelisXx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 28/5/2019 στις 8:35 ΜΜ, xXvagelisXx είπε

λοιπον, θελω ενα αξιοπιστο μαγαζι απο σκρουτζ να κοψω τιμολογιο για Xs max ,γιατί τα έχω χάσει με αυτά που διαβαζω έχουν αλλάξει τακτικές και το κάνουν αδύνατον να βρει κάποιος διαθέσιμο και με τιμολόγιο !!

phonegallery, phonegallerystore, E-Karavasilis & kaizerstore. Άμεσα Διαθεσιμο δυσκολο να βρεις στο skroutz ή στο bestprice (εως αδυνατον) O e-karavasilis παραδιδει γυρω στην εβδομαδα (πρεπει να χει κ δικια του αποθηκη) αλλα κ τα αλλα εκει παιζουν σε χρονους παραδοσης με την αποστολη της παραγγελιας

Αναφορά σε κείμενο

 

ΠΡΟΣΟΧΗ

Η επεξεργασία των στοιχείων σας θα ολοκληρωθεί εντός 10 εργάσιμων ημερών και θα σας καλέσουμε για να ξεκινήσει η παραγγελία σας και η τελική επιβεβαίωση.

 

Παραταυτα περνει αρκετες μερες για τιμολογιο (10 εργασιμες - 2 βδομαδες δηλαδη) οπως αναφερει στους ορους πιο πανω κ το kaizerstore ιδιες μερες θελει.

 
Στις 17/5/2019 στις 6:07 ΜΜ, Fulgore είπε

Επισης τα σκρουτζομαγαζα οπως ανεφερε και ενας συμφορουμιτης πιο πανω πολυ σωστα,δεν εχουν το αποθεμα/ρευστο για να εχουν πολλα κινητα αμεσα διαθεσιμα στα καταστηματα γιαυτο και παιζουν πολυ με ''κατοπιν παραγγελιας''.

Correct - ισχυει κ για πιο προσιτα σε τιμες συσκευες αλλα κ στα πιο ακριβα οτι ειναι κατοπιν παραγγελιας 

 

Επεξ/σία από aces
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, aces είπε

phonegallery, phonegallerystore, E-Karavasilis & kaizerstore. Άμεσα Διαθεσιμο δυσκολο να βρεις στο skroutz ή στο bestprice (εως αδυνατον) O e-karavasilis παραδιδει γυρω στην εβδομαδα (πρεπει να χει κ δικια του αποθηκη) αλλα κ τα αλλα εκει παιζουν σε χρονους παραδοσης με την αποστολη της παραγγελιας

Παραταυτα περνει αρκετες μερες για τιμολογιο (10 εργασιμες - 2 βδομαδες δηλαδη) οπως αναφερει στους ορους πιο πανω κ το kaizerstore ιδιες μερες θελει.

 

Correct - ισχυει κ για πιο προσιτα σε τιμες συσκευες αλλα κ στα πιο ακριβα οτι ειναι κατοπιν παραγγελιας 

Πήρα τηλέφωνο στον  E-Karavasilis και μου λένε θα κάνει γύρω στον ένα μήνα και στο καπάκι βλέπω βγάζουν το XS max που ρωτησα ,από κατόπιν παραγγελίας σε μη διαθέσιμο .Τελικα πήρα με τιμολόγιο από Mx store ,τώρα μακάρι να πάνε όλα Καλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Fabricated είπε

Έχει αγοράσει κάποιος με τιμολόγιο από webtelecom? Γενικά είναι αξιόπιστο; το ότι είναι μόνο διαδικτυακό με επηρεάζει κάπου;

Έχω αγοράσει Xiaomi.

Δεν είναι φυσικό κατάστημα οπότε αν πάθει κάτι το κινητό που θα το πας?

1 ώρα πριν, duende είπε

απο ποιο σκρουτζομαγαζο μπορω να παρω το mi8 lite global version και οχι φλασαρισμενο κινεζικο? εχει κανεις εμπειρια?

Δες στον Karavasilis.gr

https://www.e-karavasilis.gr/index.php?option=com_eshop&app=catalog&task=item&id=5762

Επεξ/σία από saruman123
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, saruman123 είπε

 Έχω αγοράσει Xiaomi.

 Δεν είναι φυσικό κατάστημα οπότε αν πάθει κάτι το κινητό που θα το πας?

2 ώρες πριν, duende είπε

Εγώ Samsung ψάχνω όποτε στην αντιπροσωπεία. Όχι;

Γι'αυτό ρωτάω, δεν ξέρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Fabricated είπε

Εγώ Samsung ψάχνω όποτε στην αντιπροσωπεία. Όχι;

Γι'αυτό ρωτάω, δεν ξέρω!

Αν είναι Samsung τότε αντιπροσωπείας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ημουν τις προαλλες σε γνωστο σκρουτζομαγαζο της Καλλιθεας και ο πωλητης ελεγε σε εναν πελατη που μολις ειχε αγορασει ενα xiaomi note 7 οτι εχει 2 χρονια εγγυηση απο την infoquest και ο,τι χρειαστει να το παει εκει..παπατζες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, duende είπε

ημουν τις προαλλες σε γνωστο σκρουτζομαγαζο της Καλλιθεας και ο πωλητης ελεγε σε εναν πελατη που μολις ειχε αγορασει ενα xiaomi note 7 οτι εχει 2 χρονια εγγυηση απο την infoquest και ο,τι χρειαστει να το παει εκει..παπατζες?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, duende είπε

παπατζες λοιπον. να δω αμα του χαλασει και φαει πορτα στη quest πως θα το "μαζεψει"

Υπάρχουν συγκεκριμένα καταστήματα όπως το YouHou & Mygad που έχουν μεν 2 χρόνια εγγύηση (όχι αντιπροσωπείας)αλλά έχουν δικό τους service και δεν το στέλνουν Κίνα.

Τα καταστήματα που έχουν την εγγύηση της InfoQuest είναι αυτά εδώ και κανένα άλλο https://www.xiaomi-greece.gr/sales-points

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 11/6/2019 στις 3:04 ΜΜ, duende είπε

παπατζες λοιπον. να δω αμα του χαλασει και φαει πορτα στη quest πως θα το "μαζεψει"

"πονταρουν" τα καταστηματα απο skroutz/bestprice οτι ελαχιστοι πελατες ασχολουνται μετά την πωληση.....

Επεξ/σία από aces
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...