Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Big Sak είπε

Εσύ κατάθεση η κάρτα? Και ποτέ σου μπήκαν τα φράγκα?

Κατάθεση έκανα, πρώτη και τελευταία φορά ,ούτε ξέρω πως μου ήρθε και έκανα παραγγελία με αυτόν τον τρόπο ενώ ξέρω τους κινδύνους ,πες λαθος της στιγμης ....εστειλα email μια μερα στις 1 το μεσημέρι και τους προειδοποίησα ,την άλλη μέρα μπήκαν πρωί στις 10 ήταν μέσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, mpampisaloniki είπε

1000 αλλά έτυχε να ειμουν ο πρώτος εδώ μέσα που ακύρωσε και ξεκίνησε το νήμα με αυτό το παλιομάγαζο,είχα κάνει ακύρωση άμεσα και ησύχασα ,πήγα πήρα από αλλού ,έδωσα λίγα παραπάνω αλλά έχω το κεφάλι μου ήσυχο και κοιμάμαι τα βράδια.

κ επειδή άρχισα να το παρακολουθώ απο προχθές που κατάλαβα τι παιζει και μετά, εσύ τα πήρες φιλε τα χρήματα σου πισω;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Natha είπε

μπορεί να απαντάνε από άλλο ημισφαίριο.

Στο Παναμά τι ώρα είναι ρε μάγκες όταν εδώ έχουμε 3 τα χαράματα; 😂😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Carvelis είπε

κ επειδή άρχισα να το παρακολουθώ απο προχθές που κατάλαβα τι παιζει και μετά, εσύ τα πήρες φιλε τα χρήματα σου πισω;;

Ναι φίλε εγώ είμουν ο πρώτος από εδώ μέσα που έκανε ακύρωση και πήρε τα χρήματα του πίσω αλλά έχει καιρό αυτό,αν πας πολύ πίσω θα το βρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Drig91 είπε

Εγώ στους έχω στείλει ήδη 5 mail με το τελευταίο να απειλώ και με καταγγελία και ελπίζω να απαντήσουν.

Εγώ καμια 6-7 και τους προειδοποιώ με καταγγελία στα τελευταία 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ζήτησα απλά ακύρωση και επιστροφή χρημάτων, μετά από 3 ώρες μου απάντησαν ζητώντας μου τράπεζα και ΙΒΑΝ. Στον λογαριασμό μου στο site τους φαίνεται τώρα ακυρωμένη η παραγγελία, αλλά δεν έχω λάβει κάποιο άλλο mail  ούτε έχω δει βέβαια ακόμα κάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, elen4805 είπε

Εγώ ζήτησα απλά ακύρωση και επιστροφή χρημάτων, μετά από 3 ώρες μου απάντησαν ζητώντας μου τράπεζα και ΙΒΑΝ. Στον λογαριασμό μου στο site τους φαίνεται τώρα ακυρωμένη η παραγγελία, αλλά δεν έχω λάβει κάποιο άλλο mail  ούτε έχω δει βέβαια ακόμα κάτι

Πριν πόσες μέρες;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κι από εμένα, παρακολουθώ μέρες το θέμα καθώς κι εγώ είχα παραγγείλει από το συγκεκριμένο κατάστημα, προϊόν με διαθεσιμότητα 4-10 μέρες, μέσω χρεωστικής κάρτας της Εθνικής. Την Τρίτη 05/05 ζήτησα ακύρωση της παραγγελίας στέλνοντας μέιλ και μετά από 2 μέρες μου απάντησαν ότι έχει ακυρωθεί και τα χρήματα θα επιστραφούν σε 1-3 εργάσιμες ημέρες ανάλογα με την τράπεζα, επισυνάπτοντας κι ένα αποδεικτικό με λεπτομέρειες της συναλλαγής σε αρχείο word (το οποίο βέβαια θεωρώ ότι θα μπορούσε να ήταν φτιαχτό και στο σύνολό του). Ωστόσο ενώ περίμενα να φανούν τα χρήματα στον λογαριασμό μέχρι και αύριο (3η εργάσιμη) συνειδητοποίησα πριν λίγο ότι στις κινήσεις της κάρτας υπάρχει εισερχόμενη συναλλαγή με το πλήρες ποσό που έδωσα κατά την αγορά και ημερομηνία εκτέλεσης ξημερώματα Σαββάτου 09/05 και ώρα περίπου 3 το βράδυ (!?) με την αιτιολογία "ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ". Το ποσό και η συναλλαγή βέβαια στο ibank δεν φαίνεται στις κινήσεις του λογαριασμού με τον οποίο συνδέεται η κάρτα αλλά μόνο σε αυτές της κάρτας. Δεν γνωρίζω αν έτσι γίνεται σε παρόμοιες περιπτώσεις, καθώς είναι η πρώτη φορά που ακυρώνω παραγγελία που έχω πληρώσει μέσω χρεωστικής, αλλά μου φαίνεται λογικό διότι από το κατάστημα δεν είχαν στοιχεία του λογαριασμού που χρεώθηκε για να μπουν τα χρήματα κατευθείαν εκεί. Ίσως μεταφερθούν στη συνέχεια στον λογαριασμό, γνωρίζει κάποιος κάτι σχετικό; Έχω σκοπό να πάρω αύριο να ρωτήσω και στην Εθνική για επιβεβαίωση αλλά το τηλεφωνικό τους κέντρο είναι ελαφρώς καλύτερο από του mobilepoint 😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο

2 λεπτά πριν, irkaso είπε

Παιδιά μου απάντησαν! Μου Έστειλαν σε word κι εμένα το αποδεικτικό. Τα λεφτά θα μπουν από αύριο;

απλα περιμένεις... εκεί που γράφει op date τι ημερομηνία σου έχει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Big Sak είπε

απο

απλα περιμένεις... εκεί που γράφει op date τι ημερομηνία σου έχει; 

Δες το λίγο 9/5 λέει

23685[890].docx

Επεξ/σία από irkaso
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδία στοίχημα δεν παίζει κανένας από όλους όσους ρωτάτε σε πόσες μέρες μπαίνουν τα χρήματα? Οταν πχ κάνω ανάληψη επειδή κάνω κατάθεση ανάλογα με την τράπεζα κάνει 1 εως 3 εργασιμες Όπως έχεις πληρώσει έτσι θα τα πάρεις πίσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...