Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό το ευελπιστούμε σε μελλοντική συνεργασία που στέλνουν στα αυτόματα μυνηματα πολύ μου αρέσει,αφού περιμένω πως και πώς να ανοίξουν για να ξανακάνω κατάθεση και να συνεργαστούμε.

Επεξ/σία από mpampisaloniki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, kzw8 είπε

Έστειλες μέιλ για ακύρωση; Προσωπικά μόνο μέσω μέιλ μπόρεσα να επικοινωνήσω γιατί τα τηλέφωνα ήταν μονίμως κατειλημμένα. Θεωρώ ότι εφόσον επιστρέφουν χρήματα από αγορές μέσω κάρτας λογικά θα επιστρέψουν και από κατάθεση. Ελπίζω να έχει αίσιο τέλος για όλους τους παθόντες αυτή η ιστορία.

ναι φιλε μου εστειλα μειλ με ολα τα παρελκομενα για να τους κατατοπισω στους δυσκολους καιρους που περνανε σαν καταστημα (κλαιει η μανα του πελε) το μεσημερι 4 και μιση και απαντηση δν εχω παρει ακομα.αυριο αν δεν απαντησουν θα επισυναψουμε κειμενο επισημο γραμμενο απο δικηγορο και θα τους ταραξω στα μειλ αν δεν απαντησουν.δν γινεται αλλο αυτη η δουλεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου ξαναέστειλαν μέιλ απαντώντας στο 1ο που είχα στείλει. Και τους ξαναέστειλα τώρα και τους είπα τι θα γίνει τελικα; Ότι να ναι

 

Χωρίς τίτλο4.jpg

Επεξ/σία από irkaso
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, irkaso είπε

Μου ξαναέστειλαν μέιλ απαντώντας στο 1ο που είχα στείλει. Και τους ξαναέστειλα τώρα και τους είπα τι θα γίνει τελικα; Ότι να ναι

Χωρίς τίτλο4.jpg

Τους εχω ικανους να σου πουν οτι περιμενουν παραγγελίες απο Δευτερα και θα λάβετε τα προϊοντα σας!!

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Carvelis είπε

Τους εχω ικανους να σου πουν οτι περιμενουν παραγγελίες απο Δευτερα και θα λάβετε τα προϊοντα σας!!

Ας μου το φέρουν και είμαστε οκ. Τουλάχιστον να ξέρω τι θα γίνει.... Αύριο το πρωί θα τους πάρω τηλ πάλι

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα μόλις μου στείλαν αυτό μετά από επαναλαμβανόμενα mail που τους απειλούσα και έδινα τα πλήρη στοιχεία του δικηγόρου μου όπου τους έλεγα ότι αύριο το μεσημέρι το παρόν mail θα βρίσκεται στα χέρια του, καθώς και στο Νομικό τμήμα της Πειραιώς.....!!Επισυνάπτω αυτό που μου έστειλαν!!Κάποιος για να συγκρίνουμε αυτά που μας έστειλαν???😱😕😕 

23067.docx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, andreas77ath είπε

Και εμένα μόλις μου στείλαν αυτό μετά από επαναλαμβανόμενα mail που τους απειλούσα και έδινα τα πλήρη στοιχεία του δικηγόρου μου όπου τους έλεγα ότι αύριο το μεσημέρι το παρόν mail θα βρίσκεται στα χέρια του, καθώς και στο Νομικό τμήμα της Πειραιώς.....!!Επισυνάπτω αυτό που μου έστειλαν!!Κάποιος για να συγκρίνουμε αυτά που μας έστειλαν???😱😕😕 

23067.docx 17 kB · 7 downloads

φιλε ιδια αρχεία εχουν στειλει σε ολους μας με ίδια ημερομηνια 9/5, 4-5 τα ξημερωματα και καλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Carvelis είπε

φιλε ιδια αρχεία εχουν στειλει σε ολους μας με ίδια ημερομηνια 9/5, 4-5 τα ξημερωματα και καλα 

Κανένα στοιχείο δεν διφέρει???Το VPOS πάντως είναι όντως σύστημα που χρησιμοποιούν οι επιχειρήσεις για τις γρήγορες συναλλαγές τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν αρχίσει και επιστρέφουν λεφτά.Ειμαστε σε ομάδα μέσα στο messenger από άτομα που βρεθήκαμε σήμερα έξω από το μαγαζί και τα λεφτά έχουν μπει σε αρκετούς.Εμενα Παρασκευή μου έφεραν την τηλεόραση που είχα παραγγείλει.Δεν είναι απατεώνες αλλά δε ξέρω για ποιο λόγο έγινε ό,τι έγινε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, andreas77ath είπε

Κανένα στοιχείο δεν διφέρει???Το VPOS πάντως είναι όντως σύστημα που χρησιμοποιούν οι επιχειρήσεις για τις γρήγορες συναλλαγές τους!

Αν σε παρηγορεί έχεις τι μικρότερη ζημιά από όσους εχω δει! :P 

2 λεπτά πριν, Spawn13 είπε

Έχουν αρχίσει και επιστρέφουν λεφτά.Ειμαστε σε ομάδα μέσα στο messenger από άτομα που βρεθήκαμε σήμερα έξω από το μαγαζί και τα λεφτά έχουν μπει σε αρκετούς.Εμενα Παρασκευή μου έφεραν την τηλεόραση που είχα παραγγείλει.Δεν είναι απατεώνες αλλά δε ξέρω για ποιο λόγο έγινε ό,τι έγινε.

Συγγνωμη, αν σας εφεραν την Παρασκευη την τηλεόραση σας τι ειχατε παει να κανετε σήμερα εξω από το κλειστό κατάστημα που δεν ειναι απατεώνες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Carvelis είπε

Αν σε παρηγορεί έχεις τι μικρότερη ζημιά από όσους εχω δει! :P 

Συγγνωμη, αν σας εφεραν την Παρασκευη την τηλεόραση σας τι ειχατε παει να κανετε σήμερα εξω από το κλειστό κατάστημα που δεν ειναι απατεώνες; 

Η τηλεόραση ήρθε με καμμένα pixels.Πηγα από εκεί γιατί κλασικά δε σήκωναν το τηλέφωνο για να ζητήσω αντικατάσταση.Εκει βρήκα καμία 20αρια άτομα και ψαχνομασταν να δούμε τι έγινε.Τελικα αύριο θα έχω καινούργια τηλεόραση όπως μου είπε ο τύπος που μιλάγαμε στο κινητό.Υπαρχει κινητό του τύπου που έχει το μαγαζί (μάλλον) και συνεννοηθήκαν αρκετοί.Τα λεφτά σας θα τα πάρετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από τόσα μειλ και παράπονα και ολα τα παρεμφερή,η μόνη απάντηση που πήρα πριν ολίγων λεπτών ήταν αυτή! Ουδεμία συννενόηση!

A702C267-A364-439A-8DAD-0DC9D9EE14BE.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, andreas77ath είπε

Δεν με παρηγορεί ρε Bro μου γιατί ίσως ο καθένας ψωνίζει ανάλογα με τις δυνατότητές του!!Εγώ τόσα είχα και προς το παρόν τα κλαίω!!!

ναι χιουμορ κανω, και 20 ευρω να κλαίγαμε παλι θεμα ειναι, εννοειται...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συγγνωμη που επεμβαινω, αλλα 3 ατομα ισχυριστηκαν οτι παρελαβαν. Ενας που γραφει ολα καλα ολα τελεια, του ζητησαν αποδειξεις οτι παρελαβε και δεν απαντησε ποτε. Ενας που παρελαβε λαπτοπ που ειναι διαφορετικο(!) απο αυτο που ειχε παραγγειλει και ενας που λεει ολα καλα δεν ειναι απατεωνες, εγω παρελαβα τηλεοραση, απλα ειχε καμενα πιξελς(!). Και λεει με σιγουρια οτι θα του την αλλαξουν αυριο(!). Εδω αλλοι περιμενουν μηνα/-ες και αυτος θα παραλαβει δυο τηλεορασεις σε διαστημα 2 εργασιμων απο ενα καταστημα που ειναι κλειστο :P Μαλιστα ειναι σε ομαδα στο fb οπου υπαρχουν αποδειξεις οτι επιστρεφουν λεφτα, αλλα δεν βαζει οποιον κι οποιον για να δει...

Επεξ/σία από sexymwro7
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...