Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως καλό είναι σε τέτοιες παραγγελίες με 400-500€, να γίνονται τηλεφωνικά αφού υπάρχει αυτή η δυνατότητα για άμεση επαφή με το κατάστημα αλλά και περαιτέρω πληροφορίες που ίσως χρειαστούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πιστεύω πως είναι εύλογο ότι όποιος θέλει να παραγγείλει ένα τηλέφωνο και ειδικά ακριβό δεν πρέπει να μένει στο τι λέει η σελίδα κάθε καταστήματος αλλά να παίρνει ένα τηλέφωνο για να επιβεβαιώσει ότι όντως υπάρχει διαθέσιμο, πότε θα αποσταλεί και οτιδήποτε άλλο θέλει να μάθει. Και τηλεφωνικά βάζει και την παραγγελία του και ταυτόχρονα ζητάει και το όνομα του ανθρώπου για να ξέρει με ποιον έχει μιλήσει.

 

Επίσης το ότι ένα κατάστημα δεν εμφανίζεται στο skroutz δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι κακό, απλά μπορεί να έληξε η σύμβασή του και να μην έχει ανανεώσει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πάνω που έλεγα να πάω στο kaizershop για την αγορά του s4 βλέπω σήμερα ότι το πήγαν στα 440 ξαφνικά...για ένα 20άρικο διαφορά θα προτιμήσω το birdphone που με καλύπτει και με DOA σε αντίθεση με το kaizershop..

επειδή αγόρασα και εγώ από birdphone..νομίζω ότι δεν δίνουν doa......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To birdphone δίνει απότι θυμάμαι!

Δε νομιζω :) ΠΑρτους ενα τηλεφωνο αυριο το πρωι ! ΚΑνενα δεν δινει DOA γιατι τα φερνουν απο εξω. ! Στο τηλεφωνο μου το ειπαν καθαρα ! Αλλα και παλι ...Συμφερει να παρεις απο το internet ΔΙΟΤΙ αν παρεις π.χ. απο το ΠΛΑΙΣΙΟ και σου χαλασει την ιδια ωρα που θα το ανοιξεις...θα σου κανουν μανουρα -δεν θα στο αλλαξουν εκτος και αν τους απειλεισεις ! Οποτε χιλιες φορες απο skroutz !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας

 

Σκέφτομαι να αγοράσω το LG G2 από kaizershop. To μαγαζί έχει γενικά πολλά σχόλια και κατά συντριπτική πλειοψηφία θετικές κριτικές. Το θέμα είναι ότι δεν έχω κάνει πάλι αγορά από skroutz και ειδικά για τόσο ακριβή συσκευή έχω τις επιφυλάξεις μου. Θα ήθελα τη γνώμη σας σχετικά με θέμα εγγύησης για την συσκευή και αξιοπιστίας του συγκεκριμένου μαγαζιού. 

 

Παραθέτω το σχετικό link 

http://www.kaizershop.gr/LG_G2_16gb_D802_VodafoneLogo?search=LG%20G2%2016gb%20D802%20Vodafone%20Logo%20EU

 

 

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας

 

Σκέφτομαι να αγοράσω το LG G2 από kaizershop. To μαγαζί έχει γενικά πολλά σχόλια και κατά συντριπτική πλειοψηφία θετικές κριτικές. Το θέμα είναι ότι δεν έχω κάνει πάλι αγορά από skroutz και ειδικά για τόσο ακριβή συσκευή έχω τις επιφυλάξεις μου. Θα ήθελα τη γνώμη σας σχετικά με θέμα εγγύησης για την συσκευή και αξιοπιστίας του συγκεκριμένου μαγαζιού. 

 

Παραθέτω το σχετικό link 

http://www.kaizershop.gr/LG_G2_16gb_D802_VodafoneLogo?search=LG%20G2%2016gb%20D802%20Vodafone%20Logo%20EU

 

 

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων

Πριν μηνες ειχα παρει για δωρο ενα nokia c1-01 απο το καταστημα που αναφερεις αλλα με τιμη αν θυμαμαι καλα γυρω στα 50 ευρω.

 

Δεν ειχα προβλημα εκτος του οτι δεν ειχε ελληνικα στα πληκτρα πανω. Αρα παραεισαγωγη.

 

Δεν εβγαλε καποιο προβλημα μεχρι στιγμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

galaxy S4 ...το καιζερ το εχει 424..

 

ή να προτιμησω birdphone..470 περιπου;

Το ερώτημα σου έχει απαντηθεί πολλές φορές.Μια χαρά είναι το kaizershop είχα πάρει από κει το Sony Xperia p μου και έμεινα ικανοποιημένος + ότι έχει καλές αξιολογήσεις.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας

 

Σκέφτομαι να αγοράσω το LG G2 από kaizershop. To μαγαζί έχει γενικά πολλά σχόλια και κατά συντριπτική πλειοψηφία θετικές κριτικές. Το θέμα είναι ότι δεν έχω κάνει πάλι αγορά από skroutz και ειδικά για τόσο ακριβή συσκευή έχω τις επιφυλάξεις μου. Θα ήθελα τη γνώμη σας σχετικά με θέμα εγγύησης για την συσκευή και αξιοπιστίας του συγκεκριμένου μαγαζιού. 

 

Παραθέτω το σχετικό link 

http://www.kaizershop.gr/LG_G2_16gb_D802_VodafoneLogo?search=LG%20G2%2016gb%20D802%20Vodafone%20Logo%20EU

 

 

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων

Δεν το εχει πλεον! Και γω θελω να πουλησω το S4 που εχω τωρα και να αγορασω LG G2. Οποτε αν εχεις νεοτερα μου λες φιλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, παρακαλω πολυ θα ηθελα τη βοηθεια σας εχω προβληματιστει διαβαζοντας ολα αυτα και θα ηθελα να ρωτησω σε γενικες γραμες πια ειναι τα πιο αξιοπιστα καταστηματα (θεμα εγγυησης, doa, καλη λειτουργια συσκευης κλπ) με σειρα προτερεοτητας εντως skroutz για να αγορασω συγκεκριμενα το ''samsung galaxy s3 16 gb'' βαση της εμπειριας σας οποιος εχει αγορασει το συγκεκριμενο μοντελο τελευταια η οποιος εχει αγορασει το συγκεκριμενο κινητο απο εκει αρκετο καιρο και δε του εχει βγαλει προβλημα, σκεφτομουν για kaizershop (3ης Σεπτεμβρίου 1, Ομόνοια) αλλα μονο στη σκεψη οτι μπορει να συμβει κατι και να μην εχω καμια εγγυηση απο τη samsung ουτε απ το μαγαζι η οτι μπορει να μου χαλασει μετα απο κανα μηνα ψηλοφοβαμε να πω την αληθεια. ευχαριστω προκαταβολικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, παρακαλω πολυ θα ηθελα τη βοηθεια σας εχω προβληματιστει διαβαζοντας ολα αυτα και θα ηθελα να ρωτησω σε γενικες γραμες πια ειναι τα πιο αξιοπιστα καταστηματα (θεμα εγγυησης, doa, καλη λειτουργια συσκευης κλπ) με σειρα προτερεοτητας εντως skroutz για να αγορασω συγκεκριμενα το ''samsung galaxy s3 16 gb'' βαση της εμπειριας σας οποιος εχει αγορασει το συγκεκριμενο μοντελο τελευταια η οποιος εχει αγορασει το συγκεκριμενο κινητο απο εκει αρκετο καιρο και δε του εχει βγαλει προβλημα, σκεφτομουν για kaizershop (3ης Σεπτεμβρίου 1, Ομόνοια) αλλα μονο στη σκεψη οτι μπορει να συμβει κατι και να μην εχω καμια εγγυηση απο τη samsung ουτε απ το μαγαζι η οτι μπορει να μου χαλασει μετα απο κανα μηνα ψηλοφοβαμε να πω την αληθεια. ευχαριστω προκαταβολικα.

Τις προηγούμενες σελίδες δεν τις διαβάζεται ε; :P

Λοιπόν 1)τα κινητά από καταστήματα του skroutz έχουν κανονικά εγγύηση εφόσον είναι από χώρα τους ΕΕ.2)Για doa δεν ξέρω ρωτά το κατάστημα.3) καλή λειτουργία συσκευής αν εννοείς για ελαττωματικες συσκευές Η πιθανότητες είναι ίδιες σε όλα τα καταστήματα, είτε από το skroutz είτε από γερμανό,πλαίσιο κτλ

Το kaizershop μια χαρά κατάστημα είναι. Αλλά γνωστά είναι το birdphone αλλά και αρκετά αλλά.Γενικά κοίτα τις αξιολογήσεις πριν αγοράσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...