Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

http://www.mrmobi.gr/p.Samsung-Galaxy-Grand-I9082-MPLE.855636.html

 

δηλαδη αν παω εδω τι ερωτησεις πρεπει να κανω οπωσδηποτε

 

για το ελληνικο πληκτρολογιο, για την εγγυηση αν ειναι ευρωπαικη  τι αλλο ?

 

 

 

και αν ξερετε κατι γι αυτο το καταστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

γιατι το λες ?

απο ebw ειχα παρει κι εγω το 3gs μου το οποιο ειχε ελατωματικο hb. Δδεν το ενιωθες στο πατημα. Δν ξερω αν επεσα σε ελατωματικη παρτιδα η ανακατασκευασμενο αλλα δν θα το ξαναπροτιμησω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, ψάχνω για android κινητό (μιας και μου έχουν πει τα καλύτερα) όσο πιο vfm γίνεται , κοίταξα κάτι σε samsung galaxy s4 mini ή lg ll 9 ή optimus g  αν βγουν σε καμία προσφορά αλλά φοβάμαι να παραγγείλω απο μαγαζιά που βλέπω μέσα μιας και η διαφορά τις τιμής είναι αρκετά υψηλή .Ευχαριστώ εκ τον προτέρων !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου έλεγα απο birdphone μιας και τόσες σελίδες εδώ διάβασα καλές κριτικές αλλά χωρίς προσωπική εμπειρία ακόμα . Μιας και κλείνω προς γνωστά καταστήματα.. Φόβος με την εγγύηση βλέπεις :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια μια απορια εχω αν καποιος μπορει να βοηθησει.Σκοπευω να παρω το galaxy note 3 απο καποιο μαγαζι στο skroutz.Θαθελα να μου πειτε κατι.Εμεις θελουμε τα κινητα να ειναι ευρωπαικης αντιπροσωπειας η οχι?Γιατι βλεπω οτι αυτα που λενε οτι ειναι ευρ.αντιπροσωπειας ειναι φθηνοτερα,ξερει κανεις το γιατι?Και κατι ακομα..Στο birdphone εχει 685ευρω και κοιταω πιο κατω και το βρισκω 581 αλλα να γραφει διπλα οτι ειναι εθρ.αντιπροσωπεια.Επειδη δε τοχω ψιλοκαταλαβει αν καποιος ξερει ας μου πει τι παιζει.Γιατι επειδη ειναι αρκετα τα λεφτα εχω καποιες φοβιες προς αυτο.Ευχαριστω προκαταβολικα παιδια,καθε απαντηση δεκτη! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ MasterX απτό kaizershop είχα πάρει το Sony Xperia p μου. Μια χαρά όλα είναι αξιόπιστο. Πάντως και για τα άλλα kaizer διαβάζω καλές αξιολογήσεις.

@ hercules_84 Το κινητό θέλουμε να είναι Ευρωπαϊκής αντιπροσωπείας, ώστε να ισχύει η πανευρωπαϊκή εγγύηση. Πάντως το note 3 αρχίζει από 525€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ michalisv Σευχαριστω για την απαντηση.Τελικα δεν ειμαι για note 3,παει πολυ πανω και δεν ειμαι για τετοια.Λεω να παω για το note 2.Δε με πειραζει οτι ειναι παλιο μοντελο δεν εχω τετοια θεματα.Διαβαζω τα καλυτερα και μονο για το κινητο κι αυτο μου αρκει.Δηλαδη να κοιταξω να ειναι με το σημα της ευρωπαικης αντιπροσωπειας ετσι?Αυτο δεν ηξερα.Εγω νομιζα οτι δε θελουμε να ειναι.Φοβομουν με κατι σχολια που ελεγαν δε σε καλυπτει η εγγυηση και τα σχετικα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, μια υπάληλος απο το πλ___ιο μου είπε οτι και εκεινη ειχε πάρει κινητο απο σκρούτζ 50 ευρά φθηνοτερα απο τα αλλά καταστηματα, αλλά όταν χρειάστηκε εγγύηση, στο service της Samsung που το πήγε της είπαν χαρακτηριστικά "Να το πάτε για επισκευή στην Γαλλία"....

 

Δεν έχουμε πει οτι εφοσον και ελληνικό να μην είναι το κινητό, εφόσον προέρχεται απο χώρα ευρώπης καλύπτεται απο την εταιρία ? :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω ειμαι ετοιμος για αγορα αλλα δισταζω δυστυχως..Αν και ολες οι κριτικες στα μαγαζια ειναι καλες.Η αλλη λυση δηλαδη ειναι να κοιταξουμε ναναι ελληνικης αντιπροσωπειας τελιικα?Ας βοηθησει καποιος που ξερει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αμα δεν πληρώσω 50+ παραπάνω για το Xperia SP που θέλω δεν θα με καλύπτει η πανευρωπαϊκή εγγύηση ?

 

Νομίζω οτι την πιο σαφή απάντηση μπορεί να την δώσει τηλεφωνικά κάποιο service της sony, αλλά μέχρι τότε όσοι αγοράσατε παρα-εισαγωγής έχετε κάποια σχετική εμπειρία με το service ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...