Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

E-Karavasilis το προτείνετε ?

(Ps. Είναι πολλά τα φράγκα μη γίνει καμία βλακεία και δεν το πάρω πότε,αυτό φοβάμαι για αυτό και η ερώτηση.)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

8 ώρες πριν, /Wandering είπε

E-Karavasilis το προτείνετε ?

(Ps. Είναι πολλά τα φράγκα μη γίνει καμία βλακεία και δεν το πάρω πότε,αυτό φοβάμαι για αυτό και η ερώτηση.)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Εδώ βλέπω ότι είναι https://www.skroutz.gr/m/3405/E-Karavasilis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, /Wandering είπε

E-Karavasilis το προτείνετε ?

(Ps. Είναι πολλά τα φράγκα μη γίνει καμία βλακεία και δεν το πάρω πότε,αυτό φοβάμαι για αυτό και η ερώτηση.)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Ειναι απο τα πιο παλια μαγαζια στο χωρο με καλες-αριστες κριτικες. Αν ειναι σε στοκ (αμεσα διαθεσιμο) θα ερθει γρηγορα η συσκευη αλλιως στα περισσοτερα γραφουν 1-3 εργασιμες (δηλαδη στην εβδομαδα)

Επεξ/σία από aces
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aces είπε

Ειναι απο τα πιο παλια μαγαζια στο χωρο με καλες-αριστες κριτικες. Αν ειναι σε στοκ (αμεσα διαθεσιμο) θα ερθει γρηγορα η συσκευη αλλιως στα περισσοτερα γραφουν 1-3 εργασιμες (δηλαδη στην εβδομαδα)

Θένκς !

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στην παρεα!τι γνωμη εχετε για το καταστημα kiniti.net?βλεπω τρεις περιπτωσεις με ανοιχτη συσκευασια κινητου!τους πηρα τηλ μιας κ θελω να αγορασω κινητο κ μ ειπαν πως τα ανοιξαν στο τελωνειο για ελεγχο!ειναι δυνατον κατι τετοιο....γτ να ανοιξουν το κουτι στο τελωνειο..??να δουν αν εχει καλο φορτιστη... :) μηπως παιζει κατι αλλο κ δεν το εχουμε καταλαβει ακομη...??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tmaestros είπε

Καλησπερα στην παρεα!τι γνωμη εχετε για το καταστημα kiniti.net?βλεπω τρεις περιπτωσεις με ανοιχτη συσκευασια κινητου!τους πηρα τηλ μιας κ θελω να αγορασω κινητο κ μ ειπαν πως τα ανοιξαν στο τελωνειο για ελεγχο!ειναι δυνατον κατι τετοιο....γτ να ανοιξουν το κουτι στο τελωνειο..??να δουν αν εχει καλο φορτιστη... :) μηπως παιζει κατι αλλο κ δεν το εχουμε καταλαβει ακομη...??

Αν είναι παραεισαγωγής(που είναι) λογικό είναι να τα ανοίξουν στο τελωνείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, saruman123 είπε

Αν είναι παραεισαγωγής(που είναι) λογικό είναι να τα ανοίξουν στο τελωνείο.

Να ανοιξουν την σακουλα για να δουν τι περιεχει οκ!οχι το κουτι του κινητου....!να δουν τι μεσα στο κινητο?

το 2ρο κολλημένο αυτοκόλλητο πως δικαιολογείται...?εχει το τελωνείο αυτοκόλλητα γνησιότητας...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, tmaestros είπε

Να ανοιξουν την σακουλα για να δουν τι περιεχει οκ!οχι το κουτι του κινητου....!να δουν τι μεσα στο κινητο?

το 2ρο κολλημένο αυτοκόλλητο πως δικαιολογείται...?εχει το τελωνείο αυτοκόλλητα γνησιότητας...?

Ανάλογα τον υπάλληλο.

Για το δεύτερο αυτοκόλλητο δεν γνωρίζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Από το citishop έχω αγοράσει πολλές φορές, και δικά μου κινητά και για τις αδελφές μου και για φίλους, (μάλιστα τώρα είναι σε εξέλιξη παραγγελία ένα Samsung Α50 για μια φίλη που δεν ήταν ετοιμοπαράδοτο, το περιμένουμε) και μέχρι στιγμής κανένα δεν είχε πρόβλημα. Στις αξιολογήσεις εχώ δει κάποιους να γράφουν για πρόβλημα στο σέρβις... δεν ξέρω, εμένα δεν μου έχει χρειαστεί  ποτέ (ευτυχώς 😊 )

Το drele σε 1198 αξιολογήσεις έχει 1195 θετικές και μόνο 3 αρνητικές, με βάση τις αξιολογήσεις θεωρήται από τα κορυφαία σκρουτζομάγαζα, πέρσυ τον Σεπτέμβριο πήρε ένας φίλος μου ένα ΧΙΑΟΜΙ Redmi Note-5 και είναι ευχαριστημένος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οταν ενα καταστημα λεει Κατόπιν παραγγελίας εως ποσο καιρο κανει να ερθει ?Η ειναι αναογα το καταστημα?

Επεξ/σία από Gilmen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Gilmen είπε

Οταν ενα καταστημα λεει Κατόπιν παραγγελίας εως ποσο καιρο κανει να ερθει ?Η ειναι αναογα το καταστημα?

Φανταζομαι οτι ειναι αναλογα το καταστημα αλλά εστω οτι θες να αγορασεις το ταδε κινητο απ τον Τρεχαγυρευοπουλος ΑΕ. Παρτους ενα τηλ και ρωτα τους σε ποσο καιρο θα φερουν το κινητο αφου γινει η παραγγελια. Για να δεις αν αξιζει να περιμενεις ή να πας αλλου.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρελαβα σημερα απο kiniti.net.Το κουτι ειχε 2πλη ταινία ασφαλειας κ μια δαχτυλια στη ζελατινα!Κατα τα αλα ηταν αψογο με ολες τις ζελατινες παντου κ τα παρελκομενα καινουρια!πιστευω οτι ανοιγουν τα τηλ κ τα περνουν καποιο λογισμικο συμβατο με Ελλαδα!Μολις ανοιξα το τηλ εκανε κατευθειαν hard reset μονο του κ στη συνεχεια ανοιξε εχοντας επιλεξει την ελληνικη γλωσσα!Λειτουργει αψογα χωρις προβλημα πηρε και αναβαθμιση!Πηρα τηλ στη samsung hellas κ μ ειπε οτι εχει χωρα προελευσης Πορτογαλια κ καλυπτει κανονικα εγγυηση!

Επεξ/σία από tmaestros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/7/2018 στις 12:32 ΜΜ, manoskost είπε

καλυπτεται, δεν ειναι κλεμμενο, απλα εχει αλλη ευρωπαικη rom.

τι εννοεις φιλε μ με αυτο?......αλλη ευρωπαικη rom??πηρα εγω κινητο απο το συγκεκριμενο καταστημα κ ειχε 2πλη ταινια σφαλειας!Ηταν ανοιγμενο κοινως!Τι πιστευεις οτι κανουν κ τα ανοιγουν?Μηπως απο εκει που τα προμηθευονται ειναι κλειδωμενα?Τ ανοιγουν και περνουν αλλο λογισμικο συμβατο με Ελλαδα?Το δικο μ παντως εχει χωρα προελευσης Πορτογαλία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...