Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

43 λεπτά πριν, vany186 είπε

αρα απο πιο καταστημα "σκρουτζ" αν θα παιρνατε το s10+ θα το αγοραζατε? Ειδα Kaizer αλλα δυστυχως εχουν ελλειψη....

drele , dklik . mxstore ειναι μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Στις 8/7/2019 στις 10:45 ΠΜ, saruman123 είπε

Όταν εννοείς " πάντα" το είχες από την αρχή που το πήρες?

 

Στις 8/7/2019 στις 12:32 ΠΜ, Twoface είπε

Ξαφνικά στις φωτογραφίες φαίνεται μια μαυρίλα σε ένα σημείο πάντα.

Πάντα στο ίδιο σημείο εννοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

ενδιαφέρομαι για το iphone XR και έχω ψάξει σε αρκετά κατάστημα μέσω σκρουτζ και Best Price, κανείς δεν έχει ετοιμοπαράδοτο όλοι σου λένε παραγγελία μόνο.

Το πιο έμπιστο μου φαίνεται το Drele που έχει κ φυσικό κατάστημα όπου και εκεί μόνο με παραγγελία, ξέρετε πως μπορώ να το βρω ετοιμοπαράδοτο να πάω να το πάρω το μεσημέρι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, TiMoRiS είπε

Καλημέρα,

ενδιαφέρομαι για το iphone XR και έχω ψάξει σε αρκετά κατάστημα μέσω σκρουτζ και Best Price, κανείς δεν έχει ετοιμοπαράδοτο όλοι σου λένε παραγγελία μόνο.

Το πιο έμπιστο μου φαίνεται το Drele που έχει κ φυσικό κατάστημα όπου και εκεί μόνο με παραγγελία, ξέρετε πως μπορώ να το βρω ετοιμοπαράδοτο να πάω να το πάρω το μεσημέρι?

Ετοιμοπαράδοτο δεν θα βρεις παρά μόνο στις μεγάλες αλυσίδες.

Στο Σκρουτζ/Best Price μπορείς να το βρεις απο 1-3 μέρες όχι παρακάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, TiMoRiS είπε

Καλημέρα,

ενδιαφέρομαι για το iphone XR και έχω ψάξει σε αρκετά κατάστημα μέσω σκρουτζ και Best Price, κανείς δεν έχει ετοιμοπαράδοτο όλοι σου λένε παραγγελία μόνο.

Το πιο έμπιστο μου φαίνεται το Drele που έχει κ φυσικό κατάστημα όπου και εκεί μόνο με παραγγελία, ξέρετε πως μπορώ να το βρω ετοιμοπαράδοτο να πάω να το πάρω το μεσημέρι?

Ουσιαστικα δεχεσαι την οποια καθυστερηση στην παραλαβη απο τα σκρουτζομαγαζα με ανταλλαγμα καλυτερη τιμη απ τις μεγαλες αλυσιδες που υπαρχει ετοιμοπαραδοτο.

Κι αυτο αφορα και πολλα ακομη μοντελα, σπανιζει η ενδειξη "διαθεσιμο", ειδικα στα πρωτα πρωτα σκρουτζομαγαζα (αυτα με την χαμηλοτερη τιμη).

Επεξ/σία από paris_chav
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/7/2019 στις 2:14 ΠΜ, paris_chav είπε

Ουσιαστικα δεχεσαι την οποια καθυστερηση στην παραλαβη απο τα σκρουτζομαγαζα με ανταλλαγμα καλυτερη τιμη απ τις μεγαλες αλυσιδες που υπαρχει ετοιμοπαραδοτο.

Κι αυτο αφορα και πολλα ακομη μοντελα, σπανιζει η ενδειξη "διαθεσιμο", ειδικα στα πρωτα πρωτα σκρουτζομαγαζα (αυτα με την χαμηλοτερη τιμη).

Ακριβως ετσι λειτουργουν τα περισσοτερα πολυ σπανια να δεις ετοιμοπαραδοτο. (με ανταλλαγμα τη χαμηλοτερη τιμη και την καθυστερηση)

Στις 9/7/2019 στις 10:31 ΠΜ, vany186 είπε

αρα απο πιο καταστημα "σκρουτζ" αν θα παιρνατε το s10+ θα το αγοραζατε? Ειδα Kaizer αλλα δυστυχως εχουν ελλειψη....

phonegallerystore --  e-karavasilis.gr -- phonegallery & kaizerstore

Επεξ/σία από aces
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά και δύο τρομάρες που αν η παραγγελία σου ξεπερνά τα 500 ευρώ σου ζητάνε προεξόφληση (αχα καλό εεε?) ενώ φιγουράρουν ψηλά-ψηλά την "αντικαταβολή" που φυσικά δεν ισχύει, skroutzoμάγαζα κιςς μαϊ αςς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, xgol είπε

BestPrice iconwww.bestprice.gr/2155531585/samsung-galaxy-s10e-128gb-dual.html (Από 436,00€) απο ποιο καταστημα κανω αγορα?

Αν διάλεγα απο τα φτηνότερα θα πήγαινα σε αυτά Kinitakias, Kaizer, Justech

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες ερωτηση; με 500€ σκεφτομαι να παω στο iphone 8+ τι λετε; ειδα οτι σε specs ειναι πολυ κοντα με το Χ απλα εχει το παλιο καλουπι με το hard button και μαρεσει καλυτερα, συμφωνειτε σαν αγορα; ή να στραφω αλλου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος οθόνης/face ID, τα 8-Χ είναι ίδια. Απο απόδοση θα σε βγάλει ασπροπρόσωπο. Τώρα για το κουμπί κι εγώ νόμιζα οτι δε θα την παλέψω αλλιώς. αλλά 2.5 μήνες μετά μια χαρά συνήθισα με τα gestures. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω το iPhone xs max από σκρουτζ. Επειδή τα φτηνότερα καταστήματα είναι σε κατάσταση "κατόπιν παραγγελίας" ήθελα να ρωτήσω

1) είναι εγγυημένο ότι θα μου έρθει σε αυτήν την τιμή? Ή υπάρχει περίπτωση να αλλάξει η τιμή μετά? 

2)υπάρχει κίνδυνος να είναι refurbished συσκευή ή να μη με καλύπτει εγγύηση? 

Προσωπικά σκέφτομαι να αγοράσω από drele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, johanio είπε

Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω το iPhone xs max από σκρουτζ. Επειδή τα φτηνότερα καταστήματα είναι σε κατάσταση "κατόπιν παραγγελίας" ήθελα να ρωτήσω

1) είναι εγγυημένο ότι θα μου έρθει σε αυτήν την τιμή? Ή υπάρχει περίπτωση να αλλάξει η τιμή μετά? 

2)υπάρχει κίνδυνος να είναι refurbished συσκευή ή να μη με καλύπτει εγγύηση? 

Προσωπικά σκέφτομαι να αγοράσω από drele

Η τιμη όχι, ειναι αυτή που θα παραγγείλεις. Για το refurbished δεν γνωρίζω, πολλοι πήραν κινητά απο σκρουτζομαγαζα με κομμένες τις ταινίες ασφαλείας, άγνωστο γιατί..

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...