Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 4/5/2020 στις 5:49 ΜΜ, ViveCuervo12 είπε

Τους κάλεσα και μου είπαν ότι περίμεναν παραλαβή σήμερα ή αύριο αλλά ότι τελικα θα γίνει Τετάρτη ή Πέμπτη μάλλον, σίγουρα όμως πριν το τέλος της εβδομάδας. Η αλήθεια είναι ότι μόλις σταμάτησε να δείχνει busy ή να ρίχνει τη γραμμή το κέντρο απάντησαν απευθείας. Με ηρεμεί λιγάκι αυτό :P  Επίσης μου είπαν οτι θα με καλέσουν κι εκείνοι μόλις έχουν παραλαβή, σε άλλη περίπτωση θα ξαναπάρω την Τετάρτη εγώ να δω τι συμβαίνει.

εγω παλι τους επαιρνα τηλεφωνο και μου ελεγε οτι ηταν συνεχως κατειλειμμενο και να ξανακαλεσω αργοτερα. Πηρα ξανα μετα απο μια ωρα, και μου το απαντησαν. Εκανα παραγγελια ενα κινητο huawei p30 και μου ειπαν οτι η παραδοση θα γινει σε 4-10 εργασιμες, δηλ μεχρι τη παρασκευη. Αυτο ομως εννοειται οτι μεχρι τη παρασκευη θα πρεπει να ειναι στα χερια μου. Τελος παντων, μιλησα με εναν εκπροσωπο τους και μου ειπε οτι το κινητο το παραλαμβανουν την παρασκευη και οτι τη δευτερα θα το εχω στα χερια μου. 
τελικα αυτοι τα παραλαμβανουν σε 10 μερες το πολυ. 
τι να πω? ελπιζω να ειναι αληθεια αυτο.
Τους εχω πρηξει στα emails γιατι το  συγκεκριμενο κινητο προοριζεται για δωρο γενεθλιων την αλλη εβδομαδα. 
Ελπιζω να πανε ολα καλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, manos11i είπε

εγω παλι τους επαιρνα τηλεφωνο και μου ελεγε οτι ηταν συνεχως κατειλειμμενο και να ξανακαλεσω αργοτερα. Πηρα ξανα μετα απο μια ωρα, και μου το απαντησαν. Εκανα παραγγελια ενα κινητο huawei p30 και μου ειπαν οτι η παραδοση θα γινει σε 4-10 εργασιμες, δηλ μεχρι τη παρασκευη. Αυτο ομως εννοειται οτι μεχρι τη παρασκευη θα πρεπει να ειναι στα χερια μου. Τελος παντων, μιλησα με εναν εκπροσωπο τους και μου ειπε οτι το κινητο το παραλαμβανουν την παρασκευη και οτι τη δευτερα θα το εχω στα χερια μου. 
τελικα αυτοι τα παραλαμβανουν σε 10 μερες το πολυ. 
τι να πω? ελπιζω να ειναι αληθεια αυτο.
Τους εχω πρηξει στα emails γιατι το  συγκεκριμενο κινητο προοριζεται για δωρο γενεθλιων την αλλη εβδομαδα. 
Ελπιζω να πανε ολα καλα

Στα email σου απάντησαν; Εγώ έστειλα, δεν πήρα απάντηση κ για αυτό τους πήρα τηλέφωνο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Nanik78 είπε

Στα email σου απάντησαν; Εγώ έστειλα, δεν πήρα απάντηση κ για αυτό τους πήρα τηλέφωνο 

στα emails οχι ακομα. το τελευταιο δικο τους email το ελαβα προχτες
το ιδιο εκανα και γω, να τους παρω τηλεφωνα συνεχεια για να δω τι γινεται. γιατι αν περιμενω απο τα email ΄ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ
 

Επεξ/σία από manos11i
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά και εγώ έχω παραγγείλει ένα  xiaomi mi note 10 pro από το mobilepoint το έχω πληρώσει μέσω τραπεζικής κατάθεσης με e-banking έχω ανησυχήσει με όλα αυτά που διαβάζω τους παίρνω τηλέφωνο και δεν το σηκώνουν και τους έχω στείλει μήνυμα να ακυρώσουν την παραγγελία πιστεύω να μη χάσω τα χρήματά μου και να μου τα επιστρέψουν στο λογαριασμό μου το τηλέφωνο το περιμένω  τώρα και 15 μέρες ενώ έλεγε παράδοση 4 έως 10 μέρες

Επεξ/σία από koprana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, koprana είπε

Καλησπέρα παιδιά και εγώ έχω παραγγείλει ένα  xiaomi mi note 10 pro από το mobilepoint το έχω πληρώσει μέσω τραπεζικής κατάθεσης με e-banking έχω ανησυχήσει με όλα αυτά που διαβάζω τους παίρνω τηλέφωνο και δεν το σηκώνουν και τους έχω στείλει μήνυμα να ακυρώσουν την παραγγελία πιστεύω να μη χάσω τα χρήματά μου και να μου τα επιστρέψουν στο λογαριασμό μου

Ποτε παρηγγειλες φίλε; Είσαι μέσα στο χρονικό όριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω και εγώ Huavei p30 από 27/04 τους πήρα 2 3 φορές τηλέφωνο μου λένε αναμένουν παραλαβή επειδή είμαι κ εγώ υποψιαζμενος τους είπα οταν έρθει αν μπορώ να το παραλάβω από το κατάστημα και δν έφεραν αντίρρηση τώρα περιμένω.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mark13lcs είπε

Περιμένω και εγώ Huavei p30 από 27/04 τους πήρα 2 3 φορές τηλέφωνο μου λένε αναμένουν παραλαβή επειδή είμαι κ εγώ υποψιαζμενος τους είπα οταν έρθει αν μπορώ να το παραλάβω από το κατάστημα και δν έφεραν αντίρρηση τώρα περιμένω.. 

Βρισκεσαι εντος Αθηνων ?

γτ εγω βρισκομαι στη μεσσηνια και καπως δυσκολα να παω στη γλυφαδα να το παραλαβω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οι μερες ειναι εργασιμες μερες , δεν πιανονται σκ και αργιες. Και εγω 27 παρηγγειλα που σημαινει οτι η δέκατη ειναι η Τριτη 12 Απριλιου.

13 λεπτά πριν, koprana είπε

Καλησπέρα παιδιά και εγώ έχω παραγγείλει ένα  xiaomi mi note 10 pro από το mobilepoint το έχω πληρώσει μέσω τραπεζικής κατάθεσης με e-banking έχω ανησυχήσει με όλα αυτά που διαβάζω τους παίρνω τηλέφωνο και δεν το σηκώνουν και τους έχω στείλει μήνυμα να ακυρώσουν την παραγγελία πιστεύω να μη χάσω τα χρήματά μου και να μου τα επιστρέψουν στο λογαριασμό μου το τηλέφωνο το περιμένω  τώρα και 15 μέρες ενώ έλεγε παράδοση 4 έως 10 μέρες

Καλησπέρα! Ημερομηνιακα ποτε εγινε η παραγγελια;

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τους είπα οταν έρθει να με ειδοποιησεω

2 λεπτά πριν, manos11i είπε

Βρισκεσαι εντος Αθηνων ?

γτ εγω βρισκομαι στη μεσσηνια και καπως δυσκολα να παω στη γλυφαδα να το παραλαβω

Ναι τους είπα να με ειδοποιησουν έτσι ώστε να παω από εκεί να το παραλάβω και δεν ειχα  θέμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mark13lcs είπε

Ναι τους είπα οταν έρθει να με ειδοποιησεω

Ναι τους είπα να με ειδοποιησουν έτσι ώστε να παω από εκεί να το παραλάβω και δεν ειχα  θέμα 

Και με μένα ακριβώς το ίδιο, δεν έφεραν καμία αντίρρηση στο να περάσω να το πάρω εγώ όταν έρθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...