Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, capragorn είπε

καλησπερα παιδια παιρνω απο τις 11.30 το πρωι τηλεφωνο και ειναι συνεχεια κατειλημμενο.Το εχουν σηκωσει σε κανεναν απο εσας?

Βγάζει 2 τηλέφωνα το 2152153800 απαντάει σε εμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ έκανα παραγγελία τον Μάρτιο από το συγκεκριμένο κατάστημα και έχουμε Μάιο. Σύμφωνα με τα λεγόμενα τους μέσα σε 30 ημέρες θα είχα το προϊόν στα χέρια μου. Το θέμα είναι ότι έχουν περάσει σχεδόν 40 ημέρες και δεν υπάρχει επικοινωνία μαζί τους. Μου απάντησαν το Σάββατο 2/5 μετά από δύο email που τους έστειλα, μου ζήτησαν συγγνώμη και μου είπαν ότι θα σταλεί μέχρι την Τετάρτη 6/5 και εντός εβδομάδας θα έχω το προϊόν στα χέρια μου. Η Τετάρτη πέρασε χωρίς καμία ενημέρωση από μεριάς τους και χωρίς την αποστολή της παραγγελίας φυσικά. Τους έχω στείλει 2 ακόμα emails στα οποία δεν έχουν απαντήσει και το τηλεφωνικό τους κέντρο είναι ανύπαρκτο. Πραγματικά δεν ξέρω τι συμβαίνει με το mobilepoint.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά το σήκωσαν και μου λενε απο Τριτη θα ερθει και ακυρωσα την παραγγελια .Μου λενε σε 1-3 μερες θα εχουν επιστραφει  τα χρηματα.Ειχα παραγγειλει λαπτοπ απο 9 Απριλη .Χρειαζεται λετε να ζητησω καποια αποδειξη οτι μου επιστρεψανε τα χρηματα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, ethnikos21 είπε

Σε εμενα το σηκωσαν. Απο Παρασκευή εγινε Δευτέρα τωρα... 

Και μένα το ίδιο. Γιαυτο κ ακύρωσα την παραγγελία δυστυχώς.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.Και εγω εχω παραγγειλει ενα galaxy s10 απο τις 25 απριλη.4-10 εργασιμες ελεγαν απο την αρχη.Σημερα παρακολουθοντας με ανυσηχια το συγκεκριμενο θεμα εδω ειπα και εγω να παρω τηλεφωνο.απο τις 2 εχω παρει γυρω στα 30 τηλεφωνα και στους 2 αριθμους.Πριν λιγο το σηκωσαν.Μου ειπαν οτι δευτερα θα ρθει σε αυτους και κατευθειαν θα το στειλουν.Τους ρωτησα αν σιγουρα θα γινει αυτο αλλιως να το ακυρωσω και με διαβαιβεωσαν πως δευτερα το στελνουν αλλα αν θελω να το ακυρωσω.Εχω αγχωθει πολυ με αυτο το θεμα γιατι πληρωσα με καρτα και δεν ξερω τι να κανω.Να περιμενω η να ακυρωσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειλικρινά δεν μπορώ να σου πω.. Κι εγώ στην ίδια φάση είμαι. Δεν μπορώ να πω με σιγουριά τι συμβαίνει 

Επεξ/σία από iliasmR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ενημερωσε κανεις την αστυνομια ή τη διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος ή το συνηγορο του καταλανωτη ?

το εχει ψαξει κανεις αυτο το θεμα? 

στην πλατφορμα του bestprice δεν εχει κανει κανεις κριτικη για το συγκεκριμενο καταστημα. Ενω περισσοτεροι κανουν αξιολογηση στη google. μα ο κοσμος βλεπει το καταστημα απο το σκρουτζ και απο το bestprice.

Επεξ/σία από manos11i
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα. Έκανα στο mobile point παραγγελία στις 17/4 ( P30 pro ) αποδεχόμενος όμως πως θα είναι διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας. Τηλεφωνικά με ενημέρωσαν πως θα κάνει 30 μέρες. Τους έχω πάρει δυο φορές, έχουμε μιλήσει και τις δυο χωρίς τεράστια προσπάθεια. Η δεύτερη φορά ήταν πριν 15 λεπτά.  Μου είπαν πως θα είναι διαθέσιμο προς το τέλος της άλλης εβδομάδας, ενω πριν καμια 10 μέρες που τους ειχα πάρει μου ειπαν πως θα ήταν προς το τέλος αυτης. Παρ' όλα  αυτά δεν έχουν ξεπεράσει το χρονικό όριο που μου είχαν θέσει στην αρχή.  Το ανησυχητικό και για εμένα είναι ότι δεν έχουν ούτε ένα προϊόν στο σαιτ τους ετοιμοπαράδοτο.  Αυτή την στιγμή πόσα άτομα περιμένουμε παραγγελίες; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, koprana είπε

Καλημέρα παιδιά  έκανα ακύρωση παραγγελίας χθες το βράδυ και τα χρήματα μπήκαν στο λογαριασμό μου Σήμερα το πρωί που το έλεγξα μέσω e-banking μου έστειλαν και e-mail με την κατάθεση

Καλησπέρα, απο ποια τράπεζα τους είχες πληρώσει; γιατί εκανα και εγώ μια ακύρωση σήμερα το πρωί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ακόμα και σήμερα ανέβηκαν 2 κριτικές στο Skroutz για το καταάστημα , θετικές και οι  2. Η μία αναφέρει μεγάλη καθυστέρηση. Τώρα τι γίνεται, κανείς δεν ξέρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Nikos3512 είπε

Πάντως ακόμα και σήμερα ανέβηκαν 2 κριτικές στο Skroutz για το καταάστημα , θετικές και οι  2. Η μία αναφέρει μεγάλη καθυστέρηση. Τώρα τι γίνεται, κανείς δεν ξέρει...

Έχετε εντοπίσει έστω και ένα προϊόν που προσφέρει το mobilepoint στο skroutz τον τελευταίο καιρό;;; γιατί εγώ όχι. 

Χαχαχα ο άλλος το παρέλαβε 2.5 μήνες μετά και τους έβαλε θετική αξιολόγηση 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, iliasmR είπε

Έχετε εντοπίσει έστω και ένα προϊόν που προσφέρει το mobilepoint στο skroutz τον τελευταίο καιρό;;; γιατί εγώ όχι. 

Πλεον δεν ειναι στο Scroutz!

Προφανως αυτες οι κριτικες αφορουν προιοντα που αγοραστηκαν οσο ακομα ηταν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...