Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Nikos3512 είπε

Δεν θέλω να γίνω Κασσάνδρα αλλά ούτε αύριο πιστεύω θα έρθουν. Εγώ δλδ που παρήγγειλα στις 17/4 το pro τι διαφορά εχει και θα έρθει την άλλη παρασκευή; Μακάρι πάντως να παραλάβει κάποιος για να σπάσει αυτός ο μαύρος κύκλος. 

αυτο το προνομιο το εχει μονο το μητσοτακέικο 🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

12 λεπτά πριν, manos11i είπε

παρηγγειλα ενα huawei p30 128gb aurora blue. Το παρηγγειλα στις 27-4-20

εσυ?

Εγώ ένα galaxy s20 στις 27 κι εγώ, και έλεγε 4-10 μέρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Nikos3512 είπε

Δεν θέλω να γίνω Κασσάνδρα αλλά ούτε αύριο πιστεύω θα έρθουν. Εγώ δλδ που παρήγγειλα στις 17/4 το pro τι διαφορά εχει και θα έρθει την άλλη παρασκευή; Μακάρι πάντως να παραλάβει κάποιος για να σπάσει αυτός ο μαύρος κύκλος. 

Νικο ειδα οτι εσυ πηρες κατοπιν παραγγελιας.1-30 μερες δλδ.Αντικειμενικα δεν εχουν περασει οι μερες.εμενα ελεγε 4-10.25-4 παρηγγειλα αλλα ειναι η 8η εργασιμη σημερα.Αφου επιστρεφουν λεφτα εαν περασει το περας του χρονικου περιθωριου και γω θα το ακυρωσω.Αλλα υπομονη.Αυτο που φοβαμαι ειναι ωραια πες το ακυρωνω.Και παραγγελνω απο αλλου.Σε περιπτωση που και εκει υπαρχει το ιδιο θεμα τι κανουμε?.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, manos11i είπε

αναθεμα το 4-10 μερες γαμω 

Χαχα πες τα! Είχα πάρει την Δευτέρα και είπαν Παρασκευή ή Δευτέρα περιμένουν να έρθει και λογικά την επόμενη μέρα θα το έχω.. Βέβαια από την δευτέρα έως σήμερα με τις απαντήσεις που έδινε το mobilepoint σε όλα τα παιδιά στο φόρουμ δεν βλέπω να έρχεται αύριο.. 

Επεξ/σία από iliasmR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δίκιο σε αυτό που λες. Το θέμα είναι ότι παρήγγειλα και μετα απο 2 μερες στο site τους, έβγαλαν το P30pro που πήρα,  διαθέσιμο και αυτό σε 4-10 μέρες. Με ποιά λογική;  

Υ.γ Δεν έχω βρει πως να απαντήσω απευθείας. sorry 😪

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, iliasmR είπε

Χαχα πες τα! Είχα πάρει την Δευτέρα και είπαν Παρασκευή ή Δευτέρα περιμένουν να έρθει και λογικά την επόμενη μέρα θα το έχω.. Βέβαια από την δευτέρα έως σήμερα με τις απαντήσεις που έδινε το mobilepoint σε όλα τα παιδιά στο φόρουμ δεν βλέπω να έρχεται αύριο.. 

οπως ειπα χτες, πληρωσα με καρτα. 
αν ομως αυριο δεν εχουν το κινητο, και κανω ακυρωση. ζητω και επιστροφη χρηματων, τα χρηματα ποτε θα τα εχω πισω?

 

2 λεπτά πριν, Nikos3512 είπε

Εχεις δίκιο σε αυτό που λες. Το θέμα είναι ότι παρήγγειλα και μετα απο 2 μερες στο site τους, έβγαλαν το P30pro που πήρα,  διαθέσιμο και αυτό σε 4-10 μέρες. Με ποιά λογική;  

Υ.γ Δεν έχω βρει πως να απαντήσω απευθείας. sorry 😪

πατας στο μηνυμα (παραθεση) και γραφεις την απαντηση σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, manos11i είπε

οπως ειπα χτες, πληρωσα με καρτα. 
αν ομως αυριο δεν εχουν το κινητο, και κανω ακυρωση. ζητω και επιστροφη χρηματων, τα χρηματα ποτε θα τα εχω πισω?

σε 2-4 μερες λενε οι φιλοι πανω.αλλοι τα πηραν την επομενη μερα τα λεφτα.φαινεται πως βγαινει καποια ακρη.ιδωμεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, manos11i είπε

οπως ειπα χτες, πληρωσα με καρτα. 
αν ομως αυριο δεν εχουν το κινητο, και κανω ακυρωση. ζητω και επιστροφη χρηματων, τα χρηματα ποτε θα τα εχω πισω?

πατας στο μηνυμα (παραθεση) και γραφεις την απαντηση σου

gracias amigo

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Nikos3512 είπε

Εχεις δίκιο σε αυτό που λες. Το θέμα είναι ότι παρήγγειλα και μετα απο 2 μερες στο site τους, έβγαλαν το P30pro που πήρα,  διαθέσιμο και αυτό σε 4-10 μέρες. Με ποιά λογική;  

Υ.γ Δεν έχω βρει πως να απαντήσω απευθείας. sorry 😪

και συ εχεις τα δικια σου αδερφε μας εφαγε η αγωνια και το αγχος τι θα γινει.εμενα ηταν 4-10 μερες αρχικα το σ10.μετα απο μια βδομαδα κατοπιν παραγγελιας.θα δουμε.

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια να ρωτησω κατι ? τα προϊοντα αυτα απο που τα προμηθευεται ? απο τη κινα ή απο τις αντιπροσωπειες. 
η huawei εχει αντιπροσωπεια στην ελλαδα, ή μηπως με αυτα συνεργαζονται τα μεγαλα ονοματα πχ κωτσοβολος, παμπλικ, πλαισιο κλπ και γι αυτο εχουν τοσο τσουχτερες τιμες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω το ιδιο πραγμα σκεφτομουν αλλα εν τελη την ακυρωσα (παραγγελια 17/4 ) και πήρα απο το kaizer που ειχα ξανα αγοράσει και ηταν ολα κομπλε. Γενικα τα καταστηματα που εχει το best price και εχουν τις πιο χαμηλες τιμες δεν ειναι να τα πολυ εμπιστευεσαι οχι για το αν θα χασεις τα λεφτα σου (εχουν αντικαταβολη) αλλα για το αν θα σου ερθει αυτο που αγορασες και σε τι κατασταση θα ειναι. Διαβαζα αξιολογησεις στο electroleti και εγραψε ενας αυτο ακριβως Παρήγγειλα πρόσφατα το Huawei P30 Pro! Δεν μου άρεσε όταν βάλεις αντικαταβολή πρέπει να πληρώσεις 20€ ηλεκτρονικά για να στον στείλουν... Και επίσης όταν παρέλαβα το κινητό δεν υπήρχε ζελατίνα έξω από το κουτί και το ένα αυτοκόλλητο από τα δύο είναι κομμένο... Το κινητό στην 3 ημέρα πλέον δεν έχει κανένα πρόβλημα αλλά δεν μου άρεσε καθόλου... Επίσης θα πρέπει να πω ότι δεν είναι ελληνικής αντιπροσωπείας αλλά αραβικό ή κάτι τέτοιο.... Κατά τα άλλα μου ήρθε σε 4 μέρες άργησε λόγω μεταφορικής και καλά συσκευασμένο!

Προσωπικα δε θα δεχομουν να παραλαβω ενα ανοιχτο κινητο και να εχω αμφιβολια αν ειναι μεταχειρισμενο, εκθεσιακο ή ανακατασκευασμενο. Οποτε καλυτερα να κανω λιγη υπομονη με τα λεφτα στα χερια μου και να δωσω κατι παραπανω παρα να τα κλαιω.

4 λεπτά πριν, nikmav94 είπε

Νικο ειδα οτι εσυ πηρες κατοπιν παραγγελιας.1-30 μερες δλδ.Αντικειμενικα δεν εχουν περασει οι μερες.εμενα ελεγε 4-10.25-4 παρηγγειλα αλλα ειναι η 8η εργασιμη σημερα.Αφου επιστρεφουν λεφτα εαν περασει το περας του χρονικου περιθωριου και γω θα το ακυρωσω.Αλλα υπομονη.Αυτο που φοβαμαι ειναι ωραια πες το ακυρωνω.Και παραγγελνω απο αλλου.Σε περιπτωση που και εκει υπαρχει το ιδιο θεμα τι κανουμε?.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, manos11i είπε

ρε παιδια να ρωτησω κατι ? τα προϊοντα αυτα απο που τα προμηθευεται ? απο τη κινα ή απο τις αντιπροσωπειες. 
η huawei εχει αντιπροσωπεια στην ελλαδα, ή μηπως με αυτα συνεργαζονται τα μεγαλα ονοματα πχ κωτσοβολος, παμπλικ, πλαισιο κλπ και γι αυτο εχουν τοσο τσουχτερες τιμες?

τους ρωτησα και μου απαντησαν οτι τα προιοντα ειναι ευρωπαικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikmav94 είπε

τους ρωτησα και μου απαντησαν οτι τα προιοντα ειναι ευρωπαικα.

ευρωπαικα? μεσω ολλανδιας λογικα ερχονται. και γινεται της πουτανας στην δυτικη ευρωπη και θα εχουν κολλησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...