Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από 1,5 μήνα και αλλεπάλληλα email και τηλέφωνα (στα οποία τις περισσότερες φορές δεν απαντούσαν) μου ακύρωσαν μόνοι τους την παραγγελία. 

96275973_853738945147999_2536665387903221760_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Big Sak είπε

Καλησπέρα στην ομάδα. Μπορείτε να μου πείτε τι προϊόντα είχατε παραγγείλει? γιατί έμενα μου είπαν το Σάββατο που τους πήρα για ακύρωση, πως το προϊόν ( Iphone 11 128gb red)  το έχουν στην αποθήκη και πως Δευτέρα θα είναι στο κατάστημα για παραλαβή.. 

ένα Iphone 11 128gb μαυρο, εγω που την Πέμπτη που μίλησα, ακομα ΔΕΝ ειχαν παραλάβει και τα περίμεναν... Στείλατε mail για ακύρωση ή οχι ακομα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, pauseeffect είπε

Μετά από 1,5 μήνα και αλλεπάλληλα email και τηλέφωνα (στα οποία τις περισσότερες φορές δεν απαντούσαν) μου ακύρωσαν μόνοι τους την παραγγελία. 

96275973_853738945147999_2536665387903221760_n.jpg

Πριν 1.5 μήνα είχαν τεράστιο όγκο παραγγελιων τώρα δλδ τι έχουν?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδί όσων αφορά τις ακυρώσεις να τους πιέσετε να μπουν την ίδια μέρα τα λεφτά...εγώ είχα κάνει κατάθεση μέσω alpha bank και μου τα επέστρεψαν την ίδια μέρα που ζήτησα ακύρωση και μάλιστα μέρα Σάββατο.Χρειαστηκε να τους πάρω βέβαια τρεις φορές αλλά τα έβαλαν τα λεφτά φάνηκαν στο λογαριασμό αυθημερόν.

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, george7p είπε

Παιδί όσων αφορά τις ακυρώσεις να τους πιέσετε να μπουν την ίδια μέρα τα λεφτά...εγώ είχα κάνει κατάθεση μέσω alpha bank και μου τα επέστρεψαν την ίδια μέρα που ζήτησα ακύρωση και μάλιστα μέρα Σάββατο.Χρειαστηκε να τους πάρω βέβαια τρεις φορές αλλά τα έβαλαν τα λεφτά φάνηκαν στο λογαριασμό αυθημερόν.

Δηλαδη τους πηρες την πρωτη φορα για ακυρωση και μετα εβλεπες οτι δεν εμπαιναν και τους πηρες αλλες 2; Σε ρωταω για να ξερω πως να το χειριστω αυριο το θεμα.. γιατι αν δεν ερθει αυριο θα κανω και εγω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Big Sak είπε

Δηλαδη τους πηρες την πρωτη φορα για ακυρωση και μετα εβλεπες οτι δεν εμπαιναν και τους πηρες αλλες 2; Σε ρωταω για να ξερω πως να το χειριστω αυριο το θεμα.. γιατι αν δεν ερθει αυριο θα κανω και εγω

@Big Sak γιατ το iphone 11 λες να στειλουμε μειλ για ακύρωση τωρα ή να περιμένουμε αυριο τηλεφωνικά;; 😕 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Big Sak είπε

Δηλαδη τους πηρες την πρωτη φορα για ακυρωση και μετα εβλεπες οτι δεν εμπαιναν και τους πηρες αλλες 2; Σε ρωταω για να ξερω πως να το χειριστω αυριο το θεμα.. γιατι αν δεν ερθει αυριο θα κανω και εγω

Το περίεργο δεν είναι ότι σου τα έβαλαν για μένα είναι πως απάντησαν και τις 3 φορές που πήρε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Big Sak είπε

Δηλαδη τους πηρες την πρωτη φορα για ακυρωση και μετα εβλεπες οτι δεν εμπαιναν και τους πηρες αλλες 2; Σε ρωταω για να ξερω πως να το χειριστω αυριο το θεμα.. γιατι αν δεν ερθει αυριο θα κανω και εγω

Τους παίρνω τηλέφωνο στις 10 και τους λέω ότι θέλω ακύρωση και μου λένε μέσα στη μέρα θα μπουν τα λεφτά. Κατά τη μια μπαίνω στο λογαριασμό και δεν είχα δει τίποτα οποτε ξανά παίρνω τηλέφωνο επειδή έκλειναν στις τρεις και  τους ρώτησα τι γίνεται με τη διαδικασία της ακύρωσης.Κλασικα ως βραδυκίνητοι που είναι μου είπαν στο επόμενο δίωρο θα έχουν μπει και επειδή μέχρι τις δυο δεν είχαν μπει ξανά παίρνω και λέω έχω να κάνω κάποιες πληρωμές βάλτε τα λεφτά τώρα!Στραβωσε λίγο η κοπέλα στο τηλέφωνο αλλά μου περνάει αδιάφορο!  

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Carvelis είπε

@Big Sak γιατ το iphone 11 λες να στειλουμε μειλ για ακύρωση τωρα ή να περιμένουμε αυριο τηλεφωνικά;; 😕 

Αυριο. Νομιζω τετοια ωρα δεν νομιζω να μπορει να αλλαξει κατι.. αυριο πρωι τηλεφωνακι και αν δεν το παρουμε θα φανε το καντιλι τους και ακυρωση. Ξερεις με τι νευριαζει; Οτι αυριο θα μου πουν δεν το εχουν παραλλαβει. ενω το σαββατο μου ειπαν οτι το εχουν στην αποθηκη.. δλδ δεν ξερουν να πουν ουτε ενα ψεμα σωστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mark13lcs είπε

Το περίεργο δεν είναι ότι σου τα έβαλαν για μένα είναι πως απάντησαν και τις 3 φορές που πήρε 

Χαχαχα πίστεψε με πήρα αρκετές φορές τηλέφωνο για να μιλήσω 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Big Sak είπε

Αυριο. Νομιζω τετοια ωρα δεν νομιζω να μπορει να αλλαξει κατι.. αυριο πρωι τηλεφωνακι και αν δεν το παρουμε θα φανε το καντιλι τους και ακυρωση. Ξερεις με τι νευριαζει; Οτι αυριο θα μου πουν δεν το εχουν παραλλαβει. ενω το σαββατο μου ειπαν οτι το εχουν στην αποθηκη.. δλδ δεν ξερουν να πουν ουτε ενα ψεμα σωστα...

Αν και είμαι πάντα ευγενικός με τα άτομα στα τηλεφωνικά κέντρα και στα καταστήματα γενικά γιατί μιλάνε κάθε μέρα με τόσο κόσμο και θέλει γερά νεύρα...δυστυχώς με τους συγκεκριμένους χέρια χρήστηκε να ανέβουν οι τόνοι για να γίνει αυτό που θέλω άμεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Big Sak είπε

Αυριο. Νομιζω τετοια ωρα δεν νομιζω να μπορει να αλλαξει κατι.. αυριο πρωι τηλεφωνακι και αν δεν το παρουμε θα φανε το καντιλι τους και ακυρωση. Ξερεις με τι νευριαζει; Οτι αυριο θα μου πουν δεν το εχουν παραλλαβει. ενω το σαββατο μου ειπαν οτι το εχουν στην αποθηκη.. δλδ δεν ξερουν να πουν ουτε ενα ψεμα σωστα...

ΟΚ. Θα κανω το ίδιο. Μου κάνει εντύπωση οτι μεχρι την Πεμπτη που το είχα δει μου εβγαζε επιλογή ακύρωσης στην παραγγελία στο σαίτ τους, ενώ σήμερα δεν υπάρχει τετοια επιλογή και ου βγάζει επαναπαραγγελία....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Carvelis είπε

ΟΚ. Θα κανω το ίδιο. Μου κάνει εντύπωση οτι μεχρι την Πεμπτη που το είχα δει μου εβγαζε επιλογή ακύρωσης στην παραγγελία στο σαίτ τους, ενώ σήμερα δεν υπάρχει τετοια επιλογή και ου βγάζει επαναπαραγγελία....

Ενα κοκκινο βελακι δεν ειναι η ακυρωση και καλα; εμενα αυτο μου βγαζει.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...