Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Big Sak είπε

Για το χρονο που θα επιστραφει το ποσο και θα φανει στη καρτα παιζει ρολο με τι καρτα πληρωσες; πχ εγω πληρωσα με eurobank..

Δε παίζει κανένα ρόλο..χρησιμοποιούν ebanking και αν σου αρχίσουν το παραμύθι για 1-3 εργάσιμες πες τους να στείλουν κάποιον να κάνει κατάθεση από την τράπεζα.Για να καταλάβεις ποσό κακοί ψεύτες είναι, παράλληλα με τα τηλέφωνα είχα στείλει και email για την ακύρωση και αφού είχα κάνει ακύρωση μου στέλνουν το βράδυ του Σαββάτου email ότι η επιστροφή των χρημάτων θέλει 1-3 εργάσιμες.Δηλαδη μιλάμε για ακραία ανοργανωσιά. Να επιμείνεις για την επιστροφή αυθημερόν αν χρειαστεί πες και για εμένα ότι τα επέστρεψαν την ίδια μέρα και μην τους αφήσεις περιθώρια γιατί θα σε πηγαίνουν από αναβολή σε αναβολή και στην ακύρωση

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Big Sak είπε

Ενα κοκκινο βελακι δεν ειναι η ακυρωση και καλα; εμενα αυτο μου βγαζει.. 

όχι το κόκκινο βελάκι ειναι για επιστροφη. Δεν σας έχει ούτε εσάς επιλογή για ακύρωση πια; Μέχρι την Πέμπτη εμφάνιζε σίγουρα...

Επεξ/σία από Carvelis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Carvelis είπε

όχι το κόκκινο βελάκι ειναι απλώς επιστροφη στην προηγουμενη σελίδα. Δεν σας έχει ούτε εσάς επιλογή για ακύρωση πια; Μέχρι την Πέμπτη εμφάνιζε σίγουρα...

ναι δεν ξέρω.. εντάξει αφού όλα τα παιδιά κάνανε ακύρωση από τηλ ή mail μην τρελαινόμαστε.. δεν νομίζω να έχουμε θέμα και με την ακύρωση.. τουλάχιστον σε αυτό το θέμα είναι τυπικοί προς το παρόν. Τους εστειλα ενα mail πριν κανα 2 ωρο και καλα οτι θελω να με ενημερωσουν τι ωρα θα ερθει το κινητο για να  περασω αυριο για να παραλαβω τη συσκευη μου επειδη το σαββατο μου ειπαν οτι δευτερα θα ειναι εκει σιγουρα. 

Επεξ/σία από Big Sak
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Big Sak είπε

ναι δεν ξέρω.. εντάξει αφού όλα τα παιδιά κάνανε ακύρωση από τηλ ή mail μην τρελαινόμαστε.. δεν νομίζω να έχουμε θέμα και με την ακύρωση.. τουλάχιστον σε αυτό το θέμα είναι τυπικοί προς το παρόν. Τους εστειλα ενα mail πριν κανα 2 ωρο και καλα οτι θελω να με ενημερωσουν τι ωρα θα ερθει το κινητο για να  περασω αυριο για να παραλαβω τη συσκευη μου επειδη το σαββατο μου ειπαν οτι δευτερα θα ειναι εκει σιγουρα. 

η σιγουρια θα τους φαει πες τους

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Big Sak είπε

Δηλαδη τους πηρες την πρωτη φορα για ακυρωση και μετα εβλεπες οτι δεν εμπαιναν και τους πηρες αλλες 2; Σε ρωταω για να ξερω πως να το χειριστω αυριο το θεμα.. γιατι αν δεν ερθει αυριο θα κανω και εγω

Αύριο δεν θα έρθει,τους παίρνεις τηλ.και τους λες να τα βάλουν σε συνεργαζόμενη τράπεζα με την δικιά σου για να φανούν άμεσα,αν σου πούνε μα μου σου του ,τους λες έκανες υπομονή πολύ καιρό και το λιγότερο που μπορούν να κάνουν είναι αυτό,γιατί ξεμεινες από συσκευή εξαιτίας τους ,έχει να πεις πολλά .

Αν τους πάρετε αύριο τηλ.αν κάνετε ακύρωση πριν την κάνετε ρωτήστε πότε θα έρθει να δούμε τι θα πούν έτσι από περιέργεια,αν και νομίζω θα πούνε Τετάρτη περιμένουν παραλαβη.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οταν λεμε για συνεργαζόμενες τραπεζες? Εγω εχω παραγγειλει iphone 11 64gb με eurobank (καρτα) πρεπει να ξερω εγω τις συνεργαζόμενες ή το κανουν οι ιδιοι;

Επεξ/σία από Prof98
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Prof98 είπε

Οταν λεμε για συνεργαζόμενες τραπεζες? Εγω εχω παραγγειλει iphone 11 64gb με eurobank (καρτα) πρεπει να ξερω εγω τις συνεργαζόμενες ή το κανουν οι ιδιοι;

Θα τους πεις να τα βάλουν με eurobank για να σου πιστωθούν τα χρήματα άμεσα.Αν τα βάλουν με άλλη τράπεζα μπορεί να πάρει 1-3 ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mpampisaloniki είπε

Θα τους πεις να τα βάλουν με eurobank για να σου πιστωθούν τα χρήματα άμεσα.Αν τα βάλουν με άλλη τράπεζα μπορεί να πάρει 1-3 ημέρες.

Αα ευχαριστώ πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο Δευτέρα θα τους πάρω κ γω τηλ ν δω τι γίνεται με αυτό το ριμαδι το λάπτοπ.δεν ξέρω αν ακυρώσω ακόμα λέω να τους δώσω χρόνο μήπως το φέρουν όντως.την Παρασκευή έκλεινε 15 εργάσιμες η παραγγελία.αναμενουμε λοιπον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά, 

Μόλις έλαβα και εγώ το mail (στις 3 τα χαράματα - κάποιος δουλεύει υπερωρίες) που αναφέρθηκε παραπάνω για ακύρωση παραγγελίας λόγω υπολειτουργίας της επιχείρησης και επιστροφή χρημάτων, ύστερα από δικό μου αίτημα λίγες ώρες νωρίτερα. Αναμένω και εγώ την πίστωση του ποσού... 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σε οποίον απαντήσουν σε τηλεφωνο ας το γράψει εδω.. γιατι ειμαι απο τις 9 στην αναμονή.. 

Μόλις μου έστειλαν mail ότι ακυρώθηκε η παραγγελία μου.. αναμένουμε τα φράγκα πίσω λοιπόν. ΜΑΚΆΡΙ ΌΛΑ ΤΑ ΜΑΚΆΡΙ.  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, Big Sak είπε

Παιδιά σε οποίον απαντήσουν σε τηλεφωνο ας το γράψει εδω.. γιατι ειμαι απο τις 9 στην αναμονή.. 

Τα ιδια και γω.Στο ενδιαμεσο τους εστειλα και μειλ.εσυ τους ειχες στειλει μειλ για ακυρωση η απο μονοι τους?

Επεξ/σία από nikmav94
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Big Sak είπε

Παιδιά σε οποίον απαντήσουν σε τηλεφωνο ας το γράψει εδω.. γιατι ειμαι απο τις 9 στην αναμονή.. 

Καλημέρα, το ίδιο κι εγώ... Μάλλον το βάρεσε το κανόνι ήδη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά, παρηγγειλα κι εγω πριν 10 μερες ενα κινητό απο τη mobilepoint. Πέρα απο το στάνταρ μειλ με την ολοκλήρωση της παραγγελίας, δεν εχω καταφέρει να ερθω σε αλλη επικοινωνία... απο την πεμπτη παίρνω τηλ, στελνω μειλς, τιποτα... έλεγα να περιμένω αλλα τελικα θελω να ακυρώσω την παραγγελία, με αυτα που διαβαζω... απο τις 9 η γραμμή ειναι απασχολημένη.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...