Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/5/2020 στις 2:35 ΜΜ, ProponitisTouKanape είπε

ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΥΨΟΣ ΠΡΟΣΤΙΜΟΥ ΣΕ €

1 Μ.ΠΑΡΛΕΠΟΣ ΜΟΝ.ΙΚΕ www.a-mobiles.gr 100.000,00

2 MILA X ΜΟΝ.ΙΚΕ www.mxstore.gr 80.000,00

3 BSVA BUSINESS SALES ΙΚΕ www.ubit.gr 70.000,00

4 E-MOBILE ENTERPRISE Μ. ΙΚΕ www.emobile24.gr 70.000,00

5 ΚΑΛΑΡΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ www.clickstore.gr 10.000,00

Αφιερωμένο στους ταρίφες υποστηρικτές του Παρλέπου που παραλάμβαναν απο ACS...

όμορφη αφιέρωση κάνεις φίλε μου

το ζήτημα είναι ότι και οι (5) πέντε ιδιοκτήτες/επιχειρηματίες κάνουν διακοπές με τα λεφτά των πελατών/καταναλωτών που τα καταχράστηκαν και ουδέποτε τα επέστρεψαν...

πράγμα που φυσικά θα συνεχίζεται έως το άπειρο ... μέχρι που οι πελάτες/καταναλωτές μάθουν να ψωνίζουν όπως λέει ο φίλος @Fulgore

Επεξ/σία από ikorolis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα παιδια! Λοιπον ειχα κανει παραγγελια απο 22/04/2020 ένα κινητο τηλεφωνο και σημερα διαβαζοντας καποια ανησυχητικα σχολια αποφασισα να περασω απο την δνη του φυσικου καταστηματος που ειναι στην Γλυφαδα. Μολις εφτασα απ' εξω ηταν 5-6 ατομα και περιμεναν. Το καταστημα ηταν αδειο (!!!) και κλειστο εννοειται. Ο τυπος ειχε κρεμασει και ταμπελα οτι εντοπιστηκαν υποπτα κρουσματα κορωνοιου και γι αυτο το ειχε κλειστο. Συνεχιζαν να ερχονται και αλλοι και σε καποια φαση ειμασταν 15 ατομα εξω απο το μαγαζι του. Τα τηλεφωνα ηταν "κατεβασμενα" εννοειται. Μακαρι να αποδειχθω λαθος αλλα ο τυπος μαλλον εριξε πιστολι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περίεργο είναι ότι βλέποντας αξιολογήσεις στο Σκρούτζ δούλευε κανονικά το κατάστημα και αρκετοί παρέλαβαν ακόμα και την προηγούμενη εβδομάδα τις παραγγελίες τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα Ηρθε η παραγγελία μου όλα είναι κομπλε είχα κάνει ρην παραγγελία 16 απρ. Κ σήμερα Ηρθε στο κουτί του με την ζελατίνα κλειστό όλα κομπλε ( apple iPhone 11 black 128)

  • Like 1
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν λιγο μου βγαλε cancelled.Νωριτερα τους ειχα στειλει μειλ οτι θελω αμεσα το αποδεικτικο.Η απαντηση τους

Kαλησπέρα σας

η επιστροφή χρημάτων σας έχει πραγματοποιηθεί απο εμάς .Η τράπεζα χρειάζεται απο 1-3 εργάσιμες ημέρες για την επεξεργασία και την τελική επιστροφή .Θα σας το αποστειλουμε αμεσα

 

cleardot.gif
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Vasilis9982 είπε

Σήμερα Ηρθε η παραγγελία μου όλα είναι κομπλε είχα κάνει ρην παραγγελία 16 απρ. Κ σήμερα Ηρθε στο κουτί του με την ζελατίνα κλειστό όλα κομπλε ( apple iPhone 11 black 128)

εισαι ο ενας απο τους λιγους που πηραν τη συσκευη τους.  
εμενα παλι μου εστειλε το καταστημα οτι θελουν 1-3 μερες για την επιστροφη των χρηματων. 
βλεπω οτι για ακυρωσεις μια χαρα γρηγορα απαντανε στα εμαιλ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Vasilis9982 είπε

Σήμερα Ηρθε η παραγγελία μου όλα είναι κομπλε είχα κάνει ρην παραγγελία 16 απρ. Κ σήμερα Ηρθε στο κουτί του με την ζελατίνα κλειστό όλα κομπλε ( apple iPhone 11 black 128)

πλακα μας κανεις!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Vasilis9982 είπε

Σήμερα Ηρθε η παραγγελία μου όλα είναι κομπλε είχα κάνει ρην παραγγελία 16 απρ. Κ σήμερα Ηρθε στο κουτί του με την ζελατίνα κλειστό όλα κομπλε ( apple iPhone 11 black 128)

και μολις έκανα ακυρώση ακριβως της ιδιας παραγγελιας. Εισαι απο τους τυχερους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Vasilis9982 είπε

Σήμερα Ηρθε η παραγγελία μου όλα είναι κομπλε είχα κάνει ρην παραγγελία 16 απρ. Κ σήμερα Ηρθε στο κουτί του με την ζελατίνα κλειστό όλα κομπλε ( apple iPhone 11 black 128)

Βγάλε καμιά φωτογραφία την συσκευασια της speedex😭

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, madri είπε

Καλησπέρα παιδια! Λοιπον ειχα κανει παραγγελια απο 22/04/2020 ένα κινητο τηλεφωνο και σημερα διαβαζοντας καποια ανησυχητικα σχολια αποφασισα να περασω απο την δνη του φυσικου καταστηματος που ειναι στην Γλυφαδα. Μολις εφτασα απ' εξω ηταν 5-6 ατομα και περιμεναν. Το καταστημα ηταν αδειο (!!!) και κλειστο εννοειται. Ο τυπος ειχε κρεμασει και ταμπελα οτι εντοπιστηκαν υποπτα κρουσματα κορωνοιου και γι αυτο το ειχε κλειστο. Συνεχιζαν να ερχονται και αλλοι και σε καποια φαση ειμασταν 15 ατομα εξω απο το μαγαζι του. Τα τηλεφωνα ηταν "κατεβασμενα" εννοειται. Μακαρι να αποδειχθω λαθος αλλα ο τυπος μαλλον εριξε πιστολι.

Από την αρχή λέγαμε πιθανόν να ρίξει κανόνι.

26 λεπτά πριν, diamand είπε

Το περίεργο είναι ότι βλέποντας αξιολογήσεις στο Σκρούτζ δούλευε κανονικά το κατάστημα και αρκετοί παρέλαβαν ακόμα και την προηγούμενη εβδομάδα τις παραγγελίες τους...

Σε κάτι λίγα ετοιμοπαράδοτα προϊόντα που είχαν.Εκτός αυτού πολλές κριτικές στο σκρουτζ είναι κακόβουλες .

Επεξ/σία από mpampisaloniki
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Vasilis9982 είπε

Σήμερα Ηρθε η παραγγελία μου όλα είναι κομπλε είχα κάνει ρην παραγγελία 16 απρ. Κ σήμερα Ηρθε στο κουτί του με την ζελατίνα κλειστό όλα κομπλε ( apple iPhone 11 black 128)

Συγχαρητήρια μόλις κόλλησες κορονοιο! 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, Vasilis9982 είπε

Σήμερα Ηρθε η παραγγελία μου όλα είναι κομπλε είχα κάνει ρην παραγγελία 16 απρ. Κ σήμερα Ηρθε στο κουτί του με την ζελατίνα κλειστό όλα κομπλε ( apple iPhone 11 black 128)

Δεν είσαι από την mobilepoint ε? 😅

Επεξ/σία από >-Nosakos<-
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Vasilis9982 είπε

Σήμερα Ηρθε η παραγγελία μου όλα είναι κομπλε είχα κάνει ρην παραγγελία 16 απρ. Κ σήμερα Ηρθε στο κουτί του με την ζελατίνα κλειστό όλα κομπλε ( apple iPhone 11 black 128)

Εσύ πως τους ξέφυγες,κάνεις μαγικά  ;

Επεξ/σία από mpampisaloniki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ikorolis είπε

 

μα τι να καταλαβουν,κατσε δες τι γραφεται πιο πισω να τρελαθεις τελειως. 

Κοσμος να περιμενει πανω απο 1 μηνα για την παραγγελια του και ακομα και μετα απο τοσο μεγαλο διαστημα να το σκεφτεται για το τι να κανει και να περιμενει να μπει στο εδω θεμα για να δει οι αλλοι τι θα κανουν πριν αποφασισει.

Αντι στην 1-2εβδομαδες να ριξουν ακυρο και να αγορασουν απο αλλου,περιμενουν το βαπόρι  απο την Περσία.

Γραφει λεει ο αλλος στο skroutz παραδοση εως 30μερες,αρα ας περιμενει τουλαχιστον 30 εργασιμες ημερες μηπως και παραλαβει.

Αλλα μετα το skroutz μας φταιει για την ολη κατασταση.

Το να περιμενεις 1μηνα για αγορα που εχεις κανει απο Amazon,να πεις παει στο καλο. Αλλα να περιμενεις 1+μηνα για αγορα απο αγνωστο Ελληνικο καταστημα(χωρις καν paypal),πραγματικα με ξεπερνα. Ειδικα οταν δεν μιλαμε και για ειδος πρωτης αναγκης ή κατι σπανιο και συλλεκτικο,αλλα για smartphones και laptops.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...