Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, Vasilis9982 είπε

Σήμερα Ηρθε η παραγγελία μου όλα είναι κομπλε είχα κάνει ρην παραγγελία 16 απρ. Κ σήμερα Ηρθε στο κουτί του με την ζελατίνα κλειστό όλα κομπλε ( apple iPhone 11 black 128)

Βασίλη συγγνώμη που γίνομαι καχύποπτος αλλά είσαι μέλος εδώ και 2 μέρες στο ινσομνια και είσαι ο μόνος που πήρε αυτό που παρήγγειλε μπορείς να στείλεις το κινητό και τα αντίστοιχα έγγραφα;

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 λεπτά πριν, Polyurethanos είπε

Βλακεια μου. Δεν φαίνεται στο screenshot, το ομοματεπωνυμο είναι το ίδιο με αυτό στην σελίδα τους. ΜΑΡΣΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

Screenshot_2020-05-11-17-04-09-744_com.android.chrome.jpg

Άρα υπήρχε ατομικη επιχείρηση με τα στοιχεία που υπάρχουν στο σάιτ και απο τον Γενάρη έγινε και ΙΚΕ. Γίνεται πιο επαγγελματικό με τον καιρό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ειχε μεγαλο ενδιαφερον να ξεραμε απο αυτους που την πατησα αν ειχαν διαβασει παλιοτερα το θεμα του amobiles ή ακομα καλυτερα(χειροτερα) αν την ειχε πατησει καποιος και με το amobiles ΚΑΙ τωρα με το mobilepoint

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, greekboy είπε

θα ειχε μεγαλο ενδιαφερον να ξεραμε απο αυτους που την πατησα αν ειχαν διαβασει παλιοτερα το θεμα του amobiles ή ακομα καλυτερα(χειροτερα) αν την ειχε πατησει καποιος και με το amobiles ΚΑΙ τωρα με το mobilepoint

Αυτή η μανία σας να ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΤΕ τους πελάτες για τις απάτες των καταστημάτων με ξεπερνά.

Κύριοι υπεύθυνοι είναι οι ιδιοκτήτες, το skroutz, το κράτος και μετά ο ανυποψίαστος πελάτης.

Μπαίνεις, βλέπεις κατάστημα ΥΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΙΔΑ του skroutz και αγοράζεις. Δεν είσαι υποχρεωμένος ούτε να ψάξεις στο insomnia, ούτε να θεωρήσεις με σιγουριά πως είναι απατεώνες επειδή δεν έχουν επιλογή αντικαταβολής η paypal. 

Να ευχηθώ καλά ξεμπερδέματα με όσους πιθανόν την πάτησαν. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, alagond3 είπε

Αυτή η μανία σας να ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΤΕ τους πελάτες για τις απάτες των καταστημάτων με ξεπερνά.

Κύριοι υπεύθυνοι είναι οι ιδιοκτήτες, το skroutz, το κράτος και μετά ο ανυποψίαστος πελάτης.

Μπαίνεις, βλέπεις κατάστημα ΥΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΙΔΑ του skroutz και αγοράζεις. Δεν είσαι υποχρεωμένος ούτε να ψάξεις στο insomnia, ούτε να θεωρήσεις με σιγουριά πως είναι απατεώνες επειδή δεν έχουν επιλογή αντικαταβολής η paypal. 

Να ευχηθώ καλά ξεμπερδέματα με όσους πιθανόν την πάτησαν. 

Δυστυχώς φίλε μου όταν ψωνίζεις είτε από φυσικό είτε από διαδικτυακό κατάστημα οφείλεις να έχεις τα μάτια σου και τα αυτιά σου ανοιχτά διότι δεν ζεις σε μια ουτοπική κοινωνία. Όπως μπορούν να σε εξαπατήσουν σε ένα φυσικό κατάστημα με ένα ιμιτασιόν ή ένα ελαττωματικό προϊόν το ίδιο και ακόμα πιο εύκολα γίνεται με ένα online κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες πρέπει να είμαι ο μεγαλύτερος @@@@ της υποθεσης. Εκανα παραγγελια την προηγουμενη βδομαδα ενα Note 10 plus και ενα Macbook. Τα ηθελα με τιμολογιο οποτε αφου μιλησα τηλεφωνικα μου εστειλαν με mail κωδικο αποφορολογησης. Ετσι εκανα της παραγγελιες και καταθεση τα χρηματα. Μιλαμα για περιου 2.400€. Οπως καταλαβαινεται αυτη την στιγμη που γραφω είμαι κιτρινος και στα προθυρα εγγεφαλικου. Θελω να πιστευω οτι ειναι ενα ψεμα και οτι ολα θα πανε καλα αλλα δεν το νομιζω. Πρωτη φορα την πααω ετσι αλλα σιγουρα ειναι η τελευταια. Μονο απο μεγαλες αλυσιδες και ας ειναι πιο ακριβα για να εχουμε το κεφαλι μας στην θεση του. 

  • Sad 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikpol1 είπε

Παιδες πρέπει να είμαι ο μεγαλύτερος @@@@ της υποθεσης. Εκανα παραγγελια την προηγουμενη βδομαδα ενα Note 10 plus και ενα Macbook. Τα ηθελα με τιμολογιο οποτε αφου μιλησα τηλεφωνικα μου εστειλαν με mail κωδικο αποφορολογησης. Ετσι εκανα της παραγγελιες και καταθεση τα χρηματα. Μιλαμα για περιου 2.400€. Οπως καταλαβαινεται αυτη την στιγμη που γραφω είμαι κιτρινος και στα προθυρα εγγεφαλικου. Θελω να πιστευω οτι ειναι ενα ψεμα και οτι ολα θα πανε καλα αλλα δεν το νομιζω. Πρωτη φορα την πααω ετσι αλλα σιγουρα ειναι η τελευταια. Μονο απο μεγαλες αλυσιδες και ας ειναι πιο ακριβα για να εχουμε το κεφαλι μας στην θεση του. 

Ακύρωσες τουλάχιστον;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, nikpol1 είπε

Παιδες πρέπει να είμαι ο μεγαλύτερος @@@@ της υποθεσης. Εκανα παραγγελια την προηγουμενη βδομαδα ενα Note 10 plus και ενα Macbook. Τα ηθελα με τιμολογιο οποτε αφου μιλησα τηλεφωνικα μου εστειλαν με mail κωδικο αποφορολογησης. Ετσι εκανα της παραγγελιες και καταθεση τα χρηματα. Μιλαμα για περιου 2.400€. Οπως καταλαβαινεται αυτη την στιγμη που γραφω είμαι κιτρινος και στα προθυρα εγγεφαλικου. Θελω να πιστευω οτι ειναι ενα ψεμα και οτι ολα θα πανε καλα αλλα δεν το νομιζω. Πρωτη φορα την πααω ετσι αλλα σιγουρα ειναι η τελευταια. Μονο απο μεγαλες αλυσιδες και ας ειναι πιο ακριβα για να εχουμε το κεφαλι μας στην θεση του. 

Δυστυχώς δεν είναι ψέμα και δυστυχώς είμαστε πολλοί στην ίδια κατάσταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάνει ακύρωση από την παρασκευή το βράδυ. Στην απόδειξη που μου έστειλαν, είδα ότι πέρασε το Σάββατο. Στην τράπεζα μου είπαν πως θα φανεί λογικά τετάρτη ή πέμπτη και πως καλύτερα  να περιμένω μέχρι τοτε και με τα να κανω αμφισβήτηση. Λογικα θα μάθω πρώτος αν παίρνουμε πίσω λεφτά ή όχι.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Nikos3512 είπε

Έχω κάνει ακύρωση από την παρασκευή το βράδυ. Στην απόδειξη που μου έστειλαν, είδα ότι πέρασε το Σάββατο. Στην τράπεζα μου είπαν πως θα φανεί λογικά τετάρτη ή πέμπτη και πως καλύτερα  να περιμένω μέχρι τοτε και με τα να κανω αμφισβήτηση. Λογικα θα μάθω πρώτος αν παίρνουμε πίσω λεφτά ή όχι.  

Πως βλεπεις οτι περασε ; γιατι εμενα μου εστειλαν ενα αποδεικτικο(ζητημα αν θα ειναι οκ) και απο κει και περα τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Nikos3512 είπε

Έχω κάνει ακύρωση από την παρασκευή το βράδυ. Στην απόδειξη που μου έστειλαν, είδα ότι πέρασε το Σάββατο. Στην τράπεζα μου είπαν πως θα φανεί λογικά τετάρτη ή πέμπτη και πως καλύτερα  να περιμένω μέχρι τοτε και με τα να κανω αμφισβήτηση. Λογικα θα μάθω πρώτος αν παίρνουμε πίσω λεφτά ή όχι.  

Με κάρτα πλήρωσες φίλε η με κατάθεση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, nikpol1 είπε

Ναι και ζήτησα επιστροφή άλλα τι νόημα εχει;;

Μεχρι τώρα στο μόνο που έδειχναν θετικοί ήταν να επιστρέψουν λεφτά.  Σε μερικα άτομα απο εδω μέσα τα έχουν ήδη επιστρέψει. Ας ελπίζουμε πως δεν ειναι στο μαγαζί σημερα απο φόβο λιντσαρισματος και απλα επιστρεφουν χρήματα. Μην απελπίζεσαι ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Nikos3512 είπε

Έχω κάνει ακύρωση από την παρασκευή το βράδυ. Στην απόδειξη που μου έστειλαν, είδα ότι πέρασε το Σάββατο. Στην τράπεζα μου είπαν πως θα φανεί λογικά τετάρτη ή πέμπτη και πως καλύτερα  να περιμένω μέχρι τοτε και με τα να κανω αμφισβήτηση. Λογικα θα μάθω πρώτος αν παίρνουμε πίσω λεφτά ή όχι.  

Έκανα και εγώ Πέμπτη και την κίνηση την έκαναν Πέμπτη απόγευμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...