Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, mpampisaloniki είπε

Με κάρτα πλήρωσες φίλε η με κατάθεση;

Κάρτα. 

 

1 λεπτό πριν, Prof98 είπε

Πως βλεπεις οτι περασε ; γιατι εμενα μου εστειλαν ενα αποδεικτικο(ζητημα αν θα ειναι οκ) και απο κει και περα τιποτα

Στο ext data γράφει Op date. Θεωρώ πως αυτό θα είναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, johng32 είπε

Έκανα και εγώ Πέμπτη και την κίνηση την έκαναν Πέμπτη απόγευμα 

Ενημερώστε όσοι εχετε κανει πρώτοι ακύρωση, αν σας επιστραφουν, για να ελπίζουμε και οι επόμενοι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, johng32 είπε

Έκανα και εγώ Πέμπτη και την κίνηση την έκαναν Πέμπτη απόγευμα 

Εσυ είσαι η ελπίδα μας. Πιστεύω πως τα χρήματα θα πιστωθούν. Σου είναι ευκολο να ανεβάσεις την απόδειξη που σου έστειλαν οταν ακύρωσες να συγκρίνουμε με τις δικές μας;

  

1 λεπτό πριν, mark13lcs είπε

Παιδιά υπάρχει φως μετά από 5 mail κλαψιαρικα που έστειλα μόλις μου τα έβαλαν τα χρήματα 

Νικάμε αδέρφια. Πότε ακύρωσες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mark13lcs είπε

Παιδιά υπάρχει φως μετά από 5 mail κλαψιαρικα που έστειλα μόλις μου τα έβαλαν τα χρήματα 

ειχες επιστροφή στον λογαριασμό σου:!:! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Nikos3512 είπε

Εσυ είσαι η ελπίδα μας. Πιστεύω πως τα χρήματα θα πιστωθούν. Σου είναι ευκολο να ανεβάσεις την απόδειξη που σου έστειλαν οταν ακύρωσες να συγκρίνουμε με τις δικές μας;

Νικάμε αδέρφια. Πότε ακύρωσες;

Χθες τους έστειλα mail  απάντησαν 3 το πρωί κ σήμερα κάθε μια ώρα τους εστελνα mail κ πριν 5 λεπτά μου τα έβαλαν 

1 λεπτό πριν, Carvelis είπε

ειχες επιστροφή στον λογαριασμό σου:!:! 

Ναι είχα κάνει κατάθεση τώρα στο ebanking έγραφε σαν αιτιολογία αντιλογισμος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, mark13lcs είπε

Χθες τους έστειλα mail  απάντησαν 3 το πρωί κ σήμερα κάθε μια ώρα τους εστελνα mail κ πριν 5 λεπτά μου τα έβαλαν 

Ναι είχα κάνει κατάθεση τώρα στο ebanking έγραφε σαν αιτιολογία αντιλογισμος

Απο ποια τραπεζα αν επιτρέπεται;και μηπως μπορεις να μας στειλεις ενα αποδεικτικο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, mark13lcs είπε

Χθες τους έστειλα mail  απάντησαν 3 το πρωί κ σήμερα κάθε μια ώρα τους εστελνα mail κ πριν 5 λεπτά μου τα έβαλαν 

Ναι είχα κάνει κατάθεση τώρα στο ebanking έγραφε σαν αιτιολογία αντιλογισμος

Α με κατάθεση περάσαν πρώτα. Μπράβο φιλε. Με το κάλο να παίρνουμε σειρά  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
45 λεπτά πριν, george7p είπε

Βασίλη συγγνώμη που γίνομαι καχύποπτος αλλά είσαι μέλος εδώ και 2 μέρες στο ινσομνια και είσαι ο μόνος που πήρε αυτό που παρήγγειλε μπορείς να στείλεις το κινητό και τα αντίστοιχα έγγραφα;

Παρακαλώ μην γίνει σαν το a-mobiles.gr που ανέβασαν φωτογραφίες κινητών τηλεφώνων και παραστατικών

Η απόδειξη είναι μια για εμένα το μέρος που αναγράφεται μοντέλο , serial number και IMEI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Fulgore είπε

μα τι να καταλαβουν,κατσε δες τι γραφεται πιο πισω να τρελαθεις τελειως. 

Κοσμος να περιμενει πανω απο 1 μηνα για την παραγγελια του και ακομα και μετα απο τοσο μεγαλο διαστημα να το σκεφτεται για το τι να κανει και να περιμενει να μπει στο εδω θεμα για να δει οι αλλοι τι θα κανουν πριν αποφασισει.

Αντι στην 1-2εβδομαδες να ριξουν ακυρο και να αγορασουν απο αλλου,περιμενουν το βαπόρι  απο την Περσία.

Γραφει λεει ο αλλος στο skroutz παραδοση εως 30μερες,αρα ας περιμενει τουλαχιστον 30 εργασιμες ημερες μηπως και παραλαβει.

Αλλα μετα το skroutz μας φταιει για την ολη κατασταση.

Το να περιμενεις 1μηνα για αγορα που εχεις κανει απο Amazon,να πεις παει στο καλο. Αλλα να περιμενεις 1+μηνα για αγορα απο αγνωστο Ελληνικο καταστημα(χωρις καν paypal),πραγματικα με ξεπερνα. Ειδικα οταν δεν μιλαμε και για ειδος πρωτης αναγκης ή κατι σπανιο και συλλεκτικο,αλλα για smartphones και laptops.

Αν άκουγαν αυτά που λες εσύ και άλλα έμπειρα μέλη αυτής της ιστοσελίδας θα είχαν σβήσει οι απατεώνες

Αλλά δεν ακούν έτσι η ιστορία θα επαναλαμβάνεται....

Επεξ/σία από ikorolis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Carvelis είπε

αυτά ειναι πράγματι τα στοιχεία της επιχείρησης που φαίνονται στην σελίδα τους και στο ΓΕΜΗ .

Υπαρχει κατι που επι της ουσιας μπορουμε να κανουμε η να το καταπιουμε?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα ! Και εγώ όπως και οι υπόλοιποι αναμένω με αγωνία . 
28/4 Πληρωμή μέσο Πιστωτικής κάρτας για ένα iphone 11 pro Midnight Green. ( Χρόνος παράδοσης 4-10 μέρες)
Πρώρα επικοινώνησα τηλεφωνικώς μαζί τους και ύστερα προχώρησα στην Online παραγγελιά.
Ύστερα από μία βδομάδα 5/5 στέλνω Mail για να ενημερωθώ σχετικά με την εξέλιξή της παραγγελίας
όπου η  απάντηση τους ήταν η εξής : 

 Καλησπερα σας,
 Ο εκτιμωμενος χρονος παραλαβης για την παραγγελια σας ειναι εως και 10 εργασιμες ημερες.

 Ευχαριστουμε,
 Mobilepoint

......
Εδώ και 5 μέρες  προσπαθώ να επικοινωνήσω τηλεφωνικώς αλλά συνεχώς είναι κατειλημμένο . Σήμερα έστειλα mail πριν διαβάσω όλα τα μηνύματα σας όπου με ευγενικό τρόπο απαιτώ ενημέρωση και επικοινωνία στο προσωπικό μου τηλέφωνο. Αναμένω την απάντηση της όπου τα προβώ και σε ακύρωση της παραγγελίας .
Στην περίπτωση μου ,που είναι με πιστωτική κάρτα  η συναλλαγή, ποιες είναι οι απαιτούμενες ενέργειες ώστε να ακυρώσω την παραγγελία ;;; 

Επεξ/σία από supersitz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Nikos3512 είπε

Εσυ είσαι η ελπίδα μας. Πιστεύω πως τα χρήματα θα πιστωθούν. Σου είναι ευκολο να ανεβάσεις την απόδειξη που σου έστειλαν οταν ακύρωσες να συγκρίνουμε με τις δικές μας;

Νικάμε αδέρφια. Πότε ακύρωσες;

 

Επεξ/σία από johng32
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...