Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έχω στείλει περίπου 15 μειλ από το πρωί!στην αρχή πιο ευγενικά,έπειτα με απειλή δικαστικής κίνησης και το τελευταίο με απαίτηση ,όπου ανέφερα ολα τα στοιχεία μου!απαντησαν μόνο στο 3ο, στο οποίο ζητούσα αποδεικτικό επιστροφής,είπαν πως θα το έστελναν αμέσως,και από τότε τίποτα!ενω φυσικά και δε το εστειλαν!στο μεταξύ επικοινώνησα και με την τράπεζα,μου είπαν πως δεν έχει δοθεί κάποια εντολή αποδέσμευσης, ούτε επιστροφής!ρωτησα αν θα φαινόταν, και μου είπε πως αν είχαν κάποια κίνηση, θα επρεπε τουλαχιστον να φαίνονταν κάποια παραστατικά σε αυτούς,οποτε τίποτα !!!

Επεξ/σία από Xarakeys
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, Big Sak είπε

Ξέρει κανείς στο αποδεικτικό επιστροφής τι είναι το op date και γιατί μου γράφει 9/5 ενώ η ακύρωση  έγινε σήμερα? 

Εμενα op date λεει 8/5 ουτε εγω ξερω τι ειναι 

 

Με λιγο google ειδα οτι πρεπει να ειναι option ή operative date  βεβαια δεν ξερω τι μπορει να σημαινουν

Επεξ/σία από Prof98
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Big Sak είπε

Ξέρει κανείς στο αποδεικτικό επιστροφής τι είναι το op date και γιατί μου γράφει 9/5 ενώ η ακύρωση  έγινε σήμερα? 

Εγώ ακόμα περιμένω το "αποδεικτικό" ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, @_@ είπε

Εγώ ακόμα περιμένω το "αποδεικτικό" ... 

Όλοι μας και καλά!! 

3 λεπτά πριν, mpampisaloniki είπε

Τελικά τι έγινε,σε πόσους μπήκαν τα χρήματα μεχρι τώρα ;

Σε έναν από εδώ -υποτίθεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, greymarmita είπε

Μόλις μου ήρθε και εμένα ένα αρχείο με την ακύρωση της συναλλαγής.

PNG image.png

Λεφτά ειναι το θέμα αν είδε κανείς! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον τα χαράματα Παρασκευή προς Σάββατο μπήκαν και κάνανε μαζικές επιστροφές χρημάτων.. γιατί η ώρα είναι κουλή. Από την άλλη τέτοιες ώρες απαντάνε και στα mail τους.. αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι εγώ μίλησα μαζί τους Σάββατο,  αφού εκεινοι μου έκαναν από μόνοι τους επιστροφή, και μου είπαν ότι θα το έχω την Δευτέρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Nikos3512 είπε

2 έχουν δει μέχρι τώρα. Οσοι έχουν αγοράσει με κάρτα δεν θα τα δουν άμεσα. Είναι λογικό αυτό. 

Δυστυχώς αυτό ισχύει...μίλησα με τη eurobank. Μου είπε στη καλύτερη να τα δω Παρασκευή τα λεφτά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ζητήσουμε ακύρωση κι επιστροφή χρημάτων, ενώ έχουμε κάνει την αγορά με κάρτα, θα κάνουν επιστροφή με πίστωση στην κάρτα η πρέπει να δώσουμε IBANνα μας τα βάλουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Big Sak είπε

Δυστυχώς αυτό ισχύει...μίλησα με τη eurobank. Μου είπε στη καλύτερη να τα δω Παρασκευή τα λεφτά... 

Και εμένα η alpha το ίδιο. Απλά περιμένουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Big Sak είπε

Δυστυχώς αυτό ισχύει...μίλησα με τη eurobank. Μου είπε στη καλύτερη να τα δω Παρασκευή τα λεφτά... 

Γιατί Παρασκευή,1-3 εργάσιμες χρειάζονται!ρωταω γιατί κγω eurobank εχω και μιλησα πριν λίγο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...