Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz

natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, zeyno είπε

Έχει κάνει κάποιος αμφισβήτηση συναλλαγής; Ξέρουμε ποια είναι τα επώμενα βήματα; Εγώ τώρα είμαι σε αναμονή στο τηλ εδώ και 1 ώρα στην εξυπηρέτηση πελατών της Πειραιώς για να ρωτήσω για την διαδικασία αλλά δεν βλέπω να απαντάνε

Έκανα εγώ, το μεσημέρι στην Πειραιώς, έπειτα από 2 + ώρες αναμονής στο ακουστικό. Σε ρωτάνε απλά τι έχει γίνει, την ημερομηνία, το ποσό, το είδος και σου στέλνουν sms με τον αριθμό της αίτησης σου. Μου είπαν απλά ότι κάνει έως 60 μέρες να ολοκληρωθεί το άιτημα.
Ρώτησα σε περίπτωση που γίνει επιστροφή από το μαγαζί τι πρέπει να γίνει, απλά καλείς και ακυρώνεις την αμφισβήτηση.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 3,2k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Παιδιά σας ενημερώνω για να σταματήσει επιτέλους η παραμύθα που σου λένε στα μεγάλα καταστήματα (Plaisio,Multirama,Germanos K.T.Λ.) ότι αυτά τα τηλέφωνα είναι παραεισαγωγής και δεν καλύπτεσαι από εγγύ

Η διαφορα στην τιμη οφείλεται κυρίως στο οτι τα περισσότερα μαγαζια του σκρουτζ πωλουν κινητα προορισμένα για άλλες χωρες της ευρωπαϊκης ένωσης. Δηλαδή είτε γίνονται παραγγελία απο αντιπροσωπίες αλλων

Παιδες πρέπει να είμαι ο μεγαλύτερος @@@@ της υποθεσης. Εκανα παραγγελια την προηγουμενη βδομαδα ενα Note 10 plus και ενα Macbook. Τα ηθελα με τιμολογιο οποτε αφου μιλησα τηλεφωνικα μου εστειλαν με ma

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, @[email protected] είπε

Έκανα εγώ, το μεσημέρι στην Πειραιώς, έπειτα από 2 + ώρες αναμονής στο ακουστικό. Σε ρωτάνε απλά τι έχει γίνει, την ημερομηνία, το ποσό, το είδος και σου στέλνουν sms με τον αριθμό της αίτησης σου. Μου είπαν απλά ότι κάνει έως 60 μέρες να ολοκληρωθεί το άιτημα.
Ρώτησα σε περίπτωση που γίνει επιστροφή από το μαγαζί τι πρέπει να γίνει, απλά καλείς και ακυρώνεις την αμφισβήτηση.

Μόλις έκανα και εγώ, τα ίδια μου είπαν

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γνωρίζει κανείς μήπως τι παίζει και με revolut? Έχει την επιλογή αμφισβήτησης συναλλαγής, αλλά υπάρχει και η επιλογή για refund, όπου εξηγείς πως δεν εχεις παραλάβει το προϊόν για το οποίο πλήρωσες.

Επεξ/σία από thanolis
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Εμένα μου έστειλαν ένα αποδεικτικό το πρωί ότι έγινε ακύρωση word  αρχείο και ότι θα μπουν τα λεφτά στην κάρτα μέσα σε 3 εργάσιμες μέρες. Να ανησυχώ για fake έγγραφο ή να κοιμηθώ ήσυχος σήμερα; 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 λεπτό πριν, Big Sak είπε

Εμένα μου έστειλαν ένα αποδεικτικό το πρωί ότι έγινε ακύρωση word  αρχείο και ότι θα μπουν τα λεφτά στην κάρτα μέσα σε 3 εργάσιμες μέρες. Να ανησυχώ για fake έγγραφο ή να κοιμηθώ ήσυχος σήμερα; 

Ειναι που ειναι και πολύ αξιόπιστοι, άρα για ποιο λόγο να ανησυχούμε;! :P

• Haha 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρει κανείς στο αποδεικτικό επιστροφής τι είναι το op date και γιατί μου γράφει 9/5 ενώ η ακύρωση  έγινε σήμερα? 

Επεξ/σία από Big Sak
  • Confused 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έχω στείλει περίπου 15 μειλ από το πρωί!στην αρχή πιο ευγενικά,έπειτα με απειλή δικαστικής κίνησης και το τελευταίο με απαίτηση ,όπου ανέφερα ολα τα στοιχεία μου!απαντησαν μόνο στο 3ο, στο οποίο ζητούσα αποδεικτικό επιστροφής,είπαν πως θα το έστελναν αμέσως,και από τότε τίποτα!ενω φυσικά και δε το εστειλαν!στο μεταξύ επικοινώνησα και με την τράπεζα,μου είπαν πως δεν έχει δοθεί κάποια εντολή αποδέσμευσης, ούτε επιστροφής!ρωτησα αν θα φαινόταν, και μου είπε πως αν είχαν κάποια κίνηση, θα επρεπε τουλαχιστον να φαίνονταν κάποια παραστατικά σε αυτούς,οποτε τίποτα !!!

Επεξ/σία από Xarakeys
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, Big Sak είπε

Ξέρει κανείς στο αποδεικτικό επιστροφής τι είναι το op date και γιατί μου γράφει 9/5 ενώ η ακύρωση  έγινε σήμερα? 

Εμενα op date λεει 8/5 ουτε εγω ξερω τι ειναι 

Με λιγο google ειδα οτι πρεπει να ειναι option ή operative date  βεβαια δεν ξερω τι μπορει να σημαινουν

Επεξ/σία από Prof98
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Μόλις ενημερώθηκα απο την Πειραιώς ότι αν η μεταφορά ήταν από λογαρισμό Πειραιώς σε άλλον λογαρισμό Πειραιώς δεν γίνεται αμφισβήτηση αλλά πρέπει να γίνει καταγγελία

• Confused 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
45 λεπτά πριν, Big Sak είπε

Εγώ ακόμα περιμένω το "αποδεικτικό" ... 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
14 λεπτά πριν, @[email protected] είπε

Εγώ ακόμα περιμένω το "αποδεικτικό" ... 

Όλοι μας και καλά!! 

3 λεπτά πριν, mpampisaloniki είπε

Τελικά τι έγινε,σε πόσους μπήκαν τα χρήματα μεχρι τώρα ;

Σε έναν από εδώ -υποτίθεται...

• Haha 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
  • Το θέμα έχει ενεργοποιηθεί και πάλι
  • ακύρωση υπομνήματος, έγινε υπόμνημα και ξεκλειδώθηκε αυτό το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.