Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Op date είναι η ημερομηνία στην οποία θα πραγματοποιηθεί η αλλαγή που έχει ζητηθεί, στη προκριμένη περίπτωση η κίνηση της τράπεζας. Άρα αν τα έγραφα είναι αυθεντικά είστε ασφαλείς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, george7p είπε

Το Op date είναι η ημερομηνία στην οποία θα πραγματοποιηθεί η αλλαγή που έχει ζητηθεί, στη προκριμένη περίπτωση η κίνηση της τράπεζας. Άρα αν τα έγραφα είναι αυθεντικά είστε ασφαλείς!

Αφού εμένα γράφει 9/5 το op date.. έχει περάσει η ημερομηνία. Όπως και στα άλλα παιδιά 9/5 γράφει. Μήπως είναι η ημερομηνία που εκείνοι έκαναν επιστροφή χρημάτων; 

Επεξ/σία από Big Sak
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, diamand είπε

Αν ζητήσουμε ακύρωση κι επιστροφή χρημάτων, ενώ έχουμε κάνει την αγορά με κάρτα, θα κάνουν επιστροφή με πίστωση στην κάρτα η πρέπει να δώσουμε IBANνα μας τα βάλουν;

Δεν χρειάζεται Iban, οχι, γίνεται πίστωση στην κάρτα, ΑΝ βέβαια κάνουν επιστροφή χρημάτων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Nikos3512 είπε

Και εμένα η alpha το ίδιο. Απλά περιμένουμε.

Εγώ πάντως με alpha bank πιστωτική, Πέμπτη μου τα επέστρεψαν κ Παρασκευή τα είδα τα λεφτά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, george7p είπε

Το Op date είναι η ημερομηνία στην οποία θα πραγματοποιηθεί η αλλαγή που έχει ζητηθεί, στη προκριμένη περίπτωση η κίνηση της τράπεζας. Άρα αν τα έγραφα είναι αυθεντικά είστε ασφαλείς!

Αφου το Op Date που  δίνει σε όλους είναι προηγούμενη ημερομηνία!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, iliasmR είπε

Παιδιά όσοι πληρώσατε με κάρτα όταν στείλατε μέιλ για ακύρωση, στείλατε και το Iban σας ή θεωρείται ότι το έχουν; 

Τα βάζουν πίσω στη κάρτα. Δεν χρειάζεται να δώσεις κάποια παραπάνω πληροφορία. Αν κάνω λάθος διορθωστε με. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Nanik78 είπε

Εγώ πάντως με alpha bank πιστωτική, Πέμπτη μου τα επέστρεψαν κ Παρασκευή τα είδα τα λεφτά....

Μπορούμε να δούμε την απόδειξη, για να συγκρίνουμε? 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Nikos3512 είπε

Και εμένα η alpha το ίδιο. Απλά περιμένουμε.

Επειδή κι εγώ alpha έχω. Εσύ έκανες ακύρωση στο κατάστημα και σου απαντήσανε ότι θα γίνει επιστροφή χρημάτων ή πήρες την τράπεζα για να κάνεις αμφισβήτηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, george7p είπε

Το Op date είναι η ημερομηνία στην οποία θα πραγματοποιηθεί η αλλαγή που έχει ζητηθεί, στη προκριμένη περίπτωση η κίνηση της τράπεζας. Άρα αν τα έγραφα είναι αυθεντικά είστε ασφαλείς!

Πως γίνεται αυτό;εννοώ οτι σε εμας εχει ημερομηνίες προηγούμενες εμενα 8/5 και στους υπόλοιπους 9/5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Carvelis είπε

550 κλαίω εγώ.. εσύ;; 

1000 αλλά έτυχε να ειμουν ο πρώτος εδώ μέσα που ακύρωσε και ξεκίνησε το νήμα με αυτό το παλιομάγαζο,είχα κάνει ακύρωση άμεσα και ησύχασα ,πήγα πήρα από αλλού ,έδωσα λίγα παραπάνω αλλά έχω το κεφάλι μου ήσυχο και κοιμάμαι τα βράδια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mpampisaloniki είπε

1000 αλλά έτυχε να ειμουν ο πρώτος εδώ μέσα που ακύρωσε και ξεκίνησε το νήμα με αυτό το παλιομάγαζο,είχα κάνει ακύρωση άμεσα και ησύχασα ,πήγα πήρα από αλλού ,έδωσα λίγα παραπάνω αλλά έχω το κεφάλι μου ήσυχο και κοιμάμαι τα βράδια.

Εσύ κατάθεση η κάρτα? Και ποτέ σου μπήκαν τα φράγκα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, Big Sak είπε

Μάλλον τα χαράματα Παρασκευή προς Σάββατο μπήκαν και κάνανε μαζικές επιστροφές χρημάτων.. γιατί η ώρα είναι κουλή. Από την άλλη τέτοιες ώρες απαντάνε και στα mail τους.. 

μπορεί να απαντάνε από άλλο ημισφαίριο.

Επεξ/σία από Natha
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...