Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz

natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Nanik78 είπε

Εγώ πάντως με alpha bank πιστωτική, Πέμπτη μου τα επέστρεψαν κ Παρασκευή τα είδα τα λεφτά....

Μπορούμε να δούμε την απόδειξη, για να συγκρίνουμε? 

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 3,2k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Παιδιά σας ενημερώνω για να σταματήσει επιτέλους η παραμύθα που σου λένε στα μεγάλα καταστήματα (Plaisio,Multirama,Germanos K.T.Λ.) ότι αυτά τα τηλέφωνα είναι παραεισαγωγής και δεν καλύπτεσαι από εγγύ

Η διαφορα στην τιμη οφείλεται κυρίως στο οτι τα περισσότερα μαγαζια του σκρουτζ πωλουν κινητα προορισμένα για άλλες χωρες της ευρωπαϊκης ένωσης. Δηλαδή είτε γίνονται παραγγελία απο αντιπροσωπίες αλλων

Παιδες πρέπει να είμαι ο μεγαλύτερος @@@@ της υποθεσης. Εκανα παραγγελια την προηγουμενη βδομαδα ενα Note 10 plus και ενα Macbook. Τα ηθελα με τιμολογιο οποτε αφου μιλησα τηλεφωνικα μου εστειλαν με ma

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, Nikos3512 είπε

Και εμένα η alpha το ίδιο. Απλά περιμένουμε.

Επειδή κι εγώ alpha έχω. Εσύ έκανες ακύρωση στο κατάστημα και σου απαντήσανε ότι θα γίνει επιστροφή χρημάτων ή πήρες την τράπεζα για να κάνεις αμφισβήτηση;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
4 λεπτά πριν, george7p είπε

Το Op date είναι η ημερομηνία στην οποία θα πραγματοποιηθεί η αλλαγή που έχει ζητηθεί, στη προκριμένη περίπτωση η κίνηση της τράπεζας. Άρα αν τα έγραφα είναι αυθεντικά είστε ασφαλείς!

Πως γίνεται αυτό;εννοώ οτι σε εμας εχει ημερομηνίες προηγούμενες εμενα 8/5 και στους υπόλοιπους 9/5

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
21 λεπτά πριν, Carvelis είπε

550 κλαίω εγώ.. εσύ;; 

1000 αλλά έτυχε να ειμουν ο πρώτος εδώ μέσα που ακύρωσε και ξεκίνησε το νήμα με αυτό το παλιομάγαζο,είχα κάνει ακύρωση άμεσα και ησύχασα ,πήγα πήρα από αλλού ,έδωσα λίγα παραπάνω αλλά έχω το κεφάλι μου ήσυχο και κοιμάμαι τα βράδια.

• Like 3
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Μόλις τώρα, mpampisaloniki είπε

1000 αλλά έτυχε να ειμουν ο πρώτος εδώ μέσα που ακύρωσε και ξεκίνησε το νήμα με αυτό το παλιομάγαζο,είχα κάνει ακύρωση άμεσα και ησύχασα ,πήγα πήρα από αλλού ,έδωσα λίγα παραπάνω αλλά έχω το κεφάλι μου ήσυχο και κοιμάμαι τα βράδια.

Εσύ κατάθεση η κάρτα? Και ποτέ σου μπήκαν τα φράγκα?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, Big Sak είπε

Μάλλον τα χαράματα Παρασκευή προς Σάββατο μπήκαν και κάνανε μαζικές επιστροφές χρημάτων.. γιατί η ώρα είναι κουλή. Από την άλλη τέτοιες ώρες απαντάνε και στα mail τους.. 

μπορεί να απαντάνε από άλλο ημισφαίριο.

Επεξ/σία από Natha
  • Like 1
  • Haha 4
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 λεπτό πριν, Big Sak είπε

Εσύ κατάθεση η κάρτα? Και ποτέ σου μπήκαν τα φράγκα?

Κατάθεση έκανα, πρώτη και τελευταία φορά ,ούτε ξέρω πως μου ήρθε και έκανα παραγγελία με αυτόν τον τρόπο ενώ ξέρω τους κινδύνους ,πες λαθος της στιγμης ....εστειλα email μια μερα στις 1 το μεσημέρι και τους προειδοποίησα ,την άλλη μέρα μπήκαν πρωί στις 10 ήταν μέσα.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 λεπτά πριν, mpampisaloniki είπε

κ επειδή άρχισα να το παρακολουθώ απο προχθές που κατάλαβα τι παιζει και μετά, εσύ τα πήρες φιλε τα χρήματα σου πισω;;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 λεπτό πριν, Natha είπε

μπορεί να απαντάνε από άλλο ημισφαίριο.

Στο Παναμά τι ώρα είναι ρε μάγκες όταν εδώ έχουμε 3 τα χαράματα; 😂😅

• Haha 5
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Μόλις τώρα, Carvelis είπε

κ επειδή άρχισα να το παρακολουθώ απο προχθές που κατάλαβα τι παιζει και μετά, εσύ τα πήρες φιλε τα χρήματα σου πισω;;

Ναι φίλε εγώ είμουν ο πρώτος από εδώ μέσα που έκανε ακύρωση και πήρε τα χρήματα του πίσω αλλά έχει καιρό αυτό,αν πας πολύ πίσω θα το βρεις.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Εγώ στους έχω στείλει ήδη 5 mail με το τελευταίο να απειλώ και με καταγγελία και ελπίζω να απαντήσουν.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 λεπτά πριν, Drig91 είπε

Εγώ στους έχω στείλει ήδη 5 mail με το τελευταίο να απειλώ και με καταγγελία και ελπίζω να απαντήσουν.

Εγώ καμια 6-7 και τους προειδοποιώ με καταγγελία στα τελευταία 2

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
  • Το θέμα έχει ενεργοποιηθεί και πάλι
  • ακύρωση υπομνήματος, έγινε υπόμνημα και ξεκλειδώθηκε αυτό το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.