Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια στο σκουτζ δεν υπαρχει λογος να φοβηθειτε να σας φανε τα λεφτα.Το αν το στειλουν γρηγορα ή οχι αυτο δεν το ξερω.Αν ειναι δευτερης τεταρτης εισαγωγης παλι δεν το ξερω.Το θεμα ειναι οτι ολα τα καταστματα που ειναι στο σκρουτζ εινα πραγματικα.Για να γινεις μελος στο skrtoutz εκτος οτι πληρωνεις για καθε κλικ τα κερατα σου,πρεπει να εισαι επαγγελματιας για να σε βαλουν[με επωνυμιες ,αφμ,ελενγχους].Οποτε παρτε οτι θελετε,το πολυ πολυ να σας δωσουν πισω τα χρηματα σας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators

Υπάρχουν και οι fans και άτομα που ασχολούνται με την τεχνολογία ας πούμε που θα αφήσουν αξιολόγηση.Δίχως να διαφωνώ οτι θέλει μια κάποια προσοχή το θέμα με τις αξιολογήσεις.

 

Έχεις κάποιο συγκεκριμένο στοιχείο; Απ' ότι γνωρίζω, για να αφήσεις αξιολόγηση (είτε θετική είτε αρνητική) πρέπει να δηλώσεις αριθμό παραστατικού. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bλεποντας εξαιρετκες κριτικες για το birdphone μαλλον θα παω προς τα κει. 

EasyBuyWold τι λεει? Εχει κανεις εντυπωσεις? Πηρα και μου ειπαν οτι υπαρχει 1 μηνας αναμονη για S3 σε ασπρο χρωμα. WTF????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/m/11/plaisio#shop_reviews

 

Μιλάμε για το πλαίσιο, που εξυπηρετεί καθημερινά εκατοντάδες, ή ακόμα και χιλιάδες άτομα, έχει παρουσία στο skroutz.gr από τις  12/05/2005, και έχει μονάχα 195 αξιολογήσεις, εκ των οποίων το 50% είναι αρνητικές.

 

Εγώ προσωπικά έχω ψωνίσει δεκάδες φορές από το πλαίσιο, ΠΟΤΕ δεν υπήρξα δυσαρεστημένος, αλλά δεν έχω κάνει καμία αξιολόγηση τόσο καιρό!

Όπως κι εγώ, έτσι και πολλοί άλλοι θα μείναν ικανοποιημένοι από την εξυπηρέτηση και τις παροχές του πλαισίου, δίχως να αφήσουν κάποιο σχόλιο. Σε αντίθεση, αν κάποιος δεν εξυπηρετηθεί όπως θέλει, θα βγει να το πει δημόσια.

Το Πλαίσιο κάποτε ήταν κάλο , πριν καβαλήσει το καλάμι και γίνει η υπέρ αλυσίδα που έγινε , εγώ όσες φόρες ρε φίλε έχω πάει Θεσσαλονίκη για εγγύησης , βλάβες κτλπα με φίλους ( και δεν είναι καν δικό μου το πρόβλημα ) κάθε φορά βγαίνω από το πλαισιο με νευρά,η εργαζόμενη είναι τρομερά προκλητική όσο αναφορά τις εγγυήσεις και ειδικά την αντικατασταση προϊόντος , το Service μου φαίνεται ότι άπλα βρίσκεται για να βρίσκεται (είναι τόσο αμπαλη που τους δίνεις το προϊών να το τσεκάρουν και προσπαθώντας να ανοίξουν το κουτί στο σκίζουν κιόλας ) όσο για την πολίτικη του μαγαζιού που αλλαζει στο λεπτό ανάλογα με τα συμφέροντα τους , δεν θα μπω στον κόπο να το σχολιάσω.

 

Το πλαίσιο έπαψε να είναι σωστό μαγαζί από τότε που καβάλησε το καλάμι , και αν συνεχίσει έτσι θα χάση αγοραστές που το προτιμούσαν από τότε που ήταν στην αφάνεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν μου διαφεύγει κάτι προφανές αλλά μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως γίνεται να υπάρχει τόσο μεγάλη διαφορά τιμής για το ίδιο iphone? μήπως δεν είναι το ίδιο? Χάνω κάτι?

 

739,00€

 
601,47€
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ενα ειναι ελληνικης αντιπροσωπειας το αλλο ειναι λογικα απο γερμανα η καποια αλλη χωρα.Ιδια ειναι ,ξεκλειδωτα και με εγγυηση,ισωως να μην εχει μεσα ελληνικο manual το ενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέρα απ το manual, το οποίο είναι ασήμαντο, υπάρχουν άλλες διαφορές? πχ ελληνικό μενου-πληκτρολόγιο, υποστήριξη απο ελληνικές αντιπροσωπίες κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ελληνικά στα μενού/πληκτρολόγιο είναι στάνταρ στο firmware του κινητού δεν θα έχεις πρόβλημα. Εγγύηση επίσης παίζει κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόμοια ερώτηση για Galaxy S4 της T-Mobile ευρωπαϊκής εταιρίας.

 

1) Θα έχει την επιγραφή T-mobile πάνω στην συσκευή?

 

2) Δέχεται κάρτες Sim Ελληνικής εταιρίας π.χ What's up?

 

3)Έχει Ελληνικό φορτιστή? η είναι Αγγλικός , γιατί έχω ακούσει ότι εκεί έχουν διαφορετικους φορτιστές.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο είναι σίγουρα ναι.

Το δεύτερο εξαρτάται αν είναι κλειδωμένο για την T-Mobile ή οχι. Το πιο λογικό είναι να είναι.Πάντως οφείλεις να το ρωτήσεις.

Το τρίτο αν είναι απο την Αγγλία (η T-Mobile είναι γερμανική εταιρεία) τότε θα έχει αγγλικό φορτιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...