Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το birdphone έχει ξεστοκάρει από ευρωπαϊκά Note 3. Ένα απο τα τελευταία τσίμπησα εγώ στα 432 μαζί με τα μεταφορικά και έκανα πολύ καλά αφού οι τιμές σε όλα τα καταστήματα πήραν την ανιούσα. Πρέπει να πάρουν νέο στοκ τα καταστήματα για να ξαναπέσει η τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε ένα σε καλή τιμή αλλά το εν λόγω κατάστημα δεν το ξέρω.

 

http://www.planetmobile.eu/samsung-galaxy-note-3-n9005-32gb.html

 

Ψάχνω κι εγώ note 3 αλλά Kaiser και birdphone έχουν αρκετές μέρες να φέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε περιμενουμε...ενταξει ετσι κι αλλιως ακομα δεν ειμαι σιγουρη.. Παντως στο σκρουτζ ειδα αυτο που λεει ο grey , οχι μονο δεν μειωθηκε η τιμη, αλλα εχει παρατηρηθει και αυξηση

 

Μου συστησανε το extreme mobile, το οποιο δεν το εχει στο σκρουτζ, αλλα το δινουν σε πολυ καλη τιμη.

 

Τωρα...ολοι αυτοι δοσεις με πιστωτικη κανουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω θελω ενα note αλλα το χουν αρκετα πιο ακριβα απ τους υπολοιπους.. Για το citisshop υπαρχει καποια γνωμη; Εχει 444 εκει

 

αν ειναι ένας στη μεταμόρφωση ειναι κατα βάση διαφημιστική εταιρεία (ορ σαμθινγκ λαικ δις) που πουλάει και κινητά..

 

κομπλε ειναι πάντως απο οτι φαινεται, πήρα ένα 5S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε περιμενουμε...ενταξει ετσι κι αλλιως ακομα δεν ειμαι σιγουρη.. Παντως στο σκρουτζ ειδα αυτο που λεει ο grey , οχι μονο δεν μειωθηκε η τιμη, αλλα εχει παρατηρηθει και αυξηση

 

Μου συστησανε το extreme mobile, το οποιο δεν το εχει στο σκρουτζ, αλλα το δινουν σε πολυ καλη τιμη.

 

Τωρα...ολοι αυτοι δοσεις με πιστωτικη κανουν;

 

Το Cosmodata κάνει σίγουρα, για τους υπόλοιπους δεν ξέρω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

έχει ψωνίσει κανείς από το cityshop στην Άρτα;

 

www.cityshop.gr

 

Παρήγγειλα χθες από εκεί λόγω καλών αξιολογήσεων στο Skroutz, ενα LG G2.

Σήμερα όμως παρατήρησα ότι δεν υπάρχει στη λίστα των καταστημάτων του Skroutz.

 

http://www.skroutz.gr/s/3690169/LG-G2-16GB.html

 

Υπάρχει βέβαια στο bestprice αλλά χωρίς αξιολογήσεις.

Λέτε να μου κάνουν καμία στραβή, να μου δώσουν κανενα ελαττωματικό κ να έχω προβλήματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω τόσο καιρό να φέρουν Note 3 το Birdphone ή ένα από τα Kaiserομάγαζα για να το πάρω αλλά τίποτα.

 

Να πάω σε ένα από τα άλλα σκρουτζομάγαζα ρε παιδιά; Τι λέτε; Έχω βαρεθεί να περιμένω... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω τόσο καιρό να φέρουν Note 3 το Birdphone ή ένα από τα Kaiserομάγαζα για να το πάρω αλλά τίποτα.

 

Να πάω σε ένα από τα άλλα σκρουτζομάγαζα ρε παιδιά; Τι λέτε; Έχω βαρεθεί να περιμένω... :mad:

 

Δυστυχώς είναι σε έλλειψη και ανέβηκαν οι τιμές. Κι εγώ έψαχνα και δεν έβρισκα από birdphone αλλά έτυχε να μπω μια νύχτα και το είδα διαθέσιμο σε μαύρο που το ήθελα και το τσίμπησα στα 432 συνολικά μαζί με τα μεταφορικά. Τυχερός στάθηκα. Αν δεν έχεις θέμα με το χρηματικό, μπορείς να βρεις κάποιο άλλο με καλές αξιολογήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς είναι σε έλλειψη και ανέβηκαν οι τιμές. Κι εγώ έψαχνα και δεν έβρισκα από birdphone αλλά έτυχε να μπω μια νύχτα και το είδα διαθέσιμο σε μαύρο που το ήθελα και το τσίμπησα στα 432 συνολικά μαζί με τα μεταφορικά. Τυχερός στάθηκα. Αν δεν έχεις θέμα με το χρηματικό, μπορείς να βρεις κάποιο άλλο με καλές αξιολογήσεις.

 

Η τιμή του πραγματικά ανέβηκε πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι διάφορες έχουν αυτα τα μαγαζια απο το public , plaisio και τα έχουν πιο φθηνά

 

 

 

Το λειτουργικό κόστος έχουν διάφορα... μικροτερο νοίκι υπάλληλοι κτλπ..

 

Καμία απολύτως σχέση , μα καμία όμως !!!

Αυτές είναι πολύ μπακαλίστικες απαντήσεις.

 

Οι μεγάλες αλυσίδες όπως Πλαίσιο , Γερμανός , public , Vodafone (και πάει λέγοντας) αγοράζουν χονδρική απο τον εκάστοτε εισαγωγέα δηλαδή Nokia HELLAS , Samgung HELLAS .

 

Τα σκρουτζομάγαζα φέρνουν συσκευές απο το εξωτερικό και τα δίνουν με κέρδος 10 με 20€ !!

 

Οι μεγάλες αλυσίδες αγοράζουν χονδρική περισσότερο απ ότι πουλάνε λιανική τα σκρουτζομάγαζα !! (υπάρχουν και αυτές οι περιπτώσεις )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο θα του έρθει λογικά, αφού το παρήγγειλε σήμερα απ ο,τι κατάλαβα. 

 

Το Note 3 μου από birdphone ήταν από Ουγγαρία, made in Vietnam κατασκευασμένο στις 4 Μαρτίου 2014. Το γράφω επειδή μου το ζητήσανε αρκετοί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...